Clicks26
lt.news

Kurijos kardinolas atsisakė masinės imigracijos problemų ir šias priskyrė kitiems: „Mes tuime pinigų“

Pranciškaus vardu Kurijos kardinolas Konradas Krajevskis (Konrad Krajewski) gruodžio 4 d. į Romą iš Lesbo, Graikijos, atvežė 33 musulmonų imigrantus. Kitą savaitę planuojama atvežti dar dešimt prieglobsčio ieškančius žmones.

Imigrantai bus priskirti Italijos valstybei. Krajevskis taip pat nori, kad jais rūpintusi „kardinolai, vyskupai ir kunigai“. Vidutinis italų kunigo atlyginimas yra apie 900 eurų. Krajevskis uždirba penkis kartus daugiau.

Jis įsivaizduoja, kad jei „kiekvienas vienuolynas, religiniai namai ir parapijos“ priimtų žmones, Lesbas būtų tuščias. Daugelyje Italijos vienuolynų gyvena senyvo amžiaus žmonės, kuriems sunkiai sekasi patiems pasirūpinti savimi.

Nuo gegužės iki gruodžio masinių imigrantų skaičius Lesbe išaugo nuo 7 iki 15 tūkst.

Krajevskiui atrodo, jog problemą galima išspręsti labai paprastai: „Mes turime pinigų, Šventasis Tėvas (kuris gyvena 5 žvaigždučių viešbutyje) nori skurdžios bažnyčios“. Kritikams Krajevskis atsakė, kad „Jėzus taip pat buvo išbandomas“.

Masinė imigracija yra tam tikra populiacijos vagystės forma, kurią, padedant gerai apmokamiems prekiautojams žmonėmis, organizuoja bevaikės Vakarų šalys. Tai gimtąsias emigrantų šalis veda į tą pačią demografinę žiemą, kuri ištiko Vakarus.

Paveiksliukas: Konrad Krajewski, © wikicommons, CC BY-SA, #newsTnbgkneeme