Clicks540
Pugnus DEI.
1
PRZED NAMI - POWRÓT DO KATAKUMB ! PRZED NAMI - POWRÓT DO KATAKUMB ! TŁUMACZONE TRANSLATOREM Z cyklu: Ekumeniczne wysiłki na rzecz Nowej Światowej Religii i NWO W dniu 6 lutego Bergo…More
PRZED NAMI - POWRÓT DO KATAKUMB !

PRZED NAMI - POWRÓT DO KATAKUMB !

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Z cyklu: Ekumeniczne wysiłki na rzecz Nowej Światowej Religii i NWO

W dniu 6 lutego Bergoglio przyjął "ekumeniczną" delegację niemieckiego Kościoła Ewangelickiego. Oprócz zwykłych słodkich przemówień, było zwykłe "uwielbienie" Lutra i jego reform. Ale to nie wszystko, bo w międzyczasie krążyła wiadomość, że Bergoglio dał instrukcje dotyczące zmiany "liturgii eucharystycznej". Dał kilka wskazówek, które następnie zostaną poddane jego "kontroli", to - w skrócie - aby zmienić ryt Mszy św

"Od Cristophoro ', włoski kapłan mówi:" Mój wiarygodnym źródłem Santa Marta, poinformował mnie kilka rozmów usłyszał od jednego lunchu i drugiego, i powiedział, że zmiany w mszy, które są szykowane przez Bergoglio tylko mają jeden cel, który jest ekumeniczny cel: a. Masa do "stworzenia", które nie będą kontrastowały z protestanckich, a zatem będzie to liturgia, która może być obchodzone w "społeczności" ".

"I to jest prawda. I to jest jego intencją. A" wieczyste "liturgia, która będzie jednak ekumeniczna. Oczywiście Przewiduję, że w tym celu, Bergoglio również tekst" będzie musiał zmienić poświęcenia. "To byłoby co złego nieważne I przewidują, że ci, którzy nie chcą świętować "nowy ryt", będą rozpatrywane poza kościołem te czasy nadchodzącym: .. nie oszukujmy się, biskup Rzymu będzie "El Presidente". różnych wyznań, a aby to zrobić sprzedaje Jezus po cenie niższej niż Judasza ".

Cristoforo jasno, że nie będzie uczestniczyć w tej zmiany: ". Jakie są dla mnie, ponieważ byłem księdzem, będę odmówić świętować ten rodzaj liturgii" Mówi, że wrócimy do "katakumb". Celem Bergoglio, mówi: "Dostosowanie do zjednoczenia". Nawet w przemówieniu z dnia 6 lutego znów był na podziały liturgicznych między katolikami i protestantami, w szczególności "mieszanych par" (małżeństwa mieszane) boli.

"Najwyraźniej chce rzeczy przygotowują się mój" źródłem "Santa Marta mówi mi, że prawie Chodzi o to. To tylko kwestia czasu."

Stwierdza on: "Polecam wszystkich czytelników do modlitwy wiele różańców do Madonny - nie naciskać te czasy, bo te czasy są tutaj - ale może pomóc zachować wiarę i wytrwać w czasach od prokuratury. Tym razem przyjdzie wkrótce. "

Źródło: Anonymi della Croce


https://restkerk.net/2017/02/15/bergoglio-is-effectief-van-plan-om-de-h-mis-te-veranderen-in-naam-van-de-oecumene/

______________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Franciszek - fałszywy prorok nakazał rewizję tłumaczeń tekstów liturgicznych ... !!!

UWAGA: ZOSTAŁA WYDANA, NA NOWO TŁUMACZONA KATOLICKO - LUTERAŃSKA BIBLIA, DO PRZYSZŁYCH NABOŻEŃSTW EKUMENICZNYCH !!!

JEZUS: Wielu będzie – błędnie – wychodziło z założenia, że nowa liturgia i nowa msza święta – chociaż ogromnie zmieniona – nie może przynieść żadnej szkody

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza ....

JEZUS DO KAPŁANÓW: Zmiany wprowadzane w Kościele, będą sprzeczne ze Słowem Bożym

JEZUS: Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

MATKA BOŻA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka.

MATKA BOŻA: Ci kapłani, którzy nie będą chcieli przyjąć fałszywej doktryny, zostaną oskarżeni o herezję


RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA - ORĘDZIE MATKI BOŻEJ, LA SALETTE, r. 1846

Niewiasta i Nierządnica

I ZOBACZ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem.
cyprian
Strange bedfellows!! 😀