Clicks865
csk.news
5

Encyklika: František plánuje prehodnotiť kacírstvo z v Abú Dhabí

František čoskoro vydá encykliku o „bratstve ľudstva“, uviedol na tlačovej konferencii dňa 26. augusta biskup z Rieti Domenico Pompili (Taliansko) (video nižšie).

Podľa Pompiliho encyklika obnoví dokument z Abú Dhabí o ľudskom bratstve (február 2019).

Po Lumen Fideim (2013) a Laudato si (2015) to bude Františkova tretia encyklika.

#newsIomgyhyecs

Caesar
bratstve ľudstva.....
www.vls.sk/slobodomurarstvo.html
Tri základné princípy
Po mnoho rokov stojí slobodomurárstvo na týchto troch základných princípoch:
Bratská láska
Každý správny slobodomurár preukazuje toleranciu a rešpekt k názorom druhých a správa sa s láskavosťou a porozumením k svojim blížnym.
Pomoc
Slobodomurári sa učia praktikovať charitu a ako sa starať - nie len o seba - ale aj o …More
bratstve ľudstva.....
www.vls.sk/slobodomurarstvo.html
Tri základné princípy
Po mnoho rokov stojí slobodomurárstvo na týchto troch základných princípoch:
Bratská láska
Každý správny slobodomurár preukazuje toleranciu a rešpekt k názorom druhých a správa sa s láskavosťou a porozumením k svojim blížnym.
Pomoc
Slobodomurári sa učia praktikovať charitu a ako sa starať - nie len o seba - ale aj o spoločnosť ako celok, a to tak charitatívnym dávaním ako aj dobrovoľným úsilím a svojou prácou.

no a je jasne, odkial vietor fuka....
Správne to povedal pater Vigano, ze slobodomurárstvo ovladlo vedenie cirkvi....
Svätý Malachiáš(prorok)
To musí byť mnohým už dávno jasné,že od jeho nástupu františek bergolio je falošný kresťan a slobodomurár čiže Boží nepriateľ.
zaba
Problém patrně je, že zednářství vše uzavírá jen do pravdy přirozené a tu nadpřirozenou (tedy z Božího Zjevení) považuje za nepotřebnou. Při tom jen pravda zjevená nás otevírá spáse a vykoupení a i opravdovému bratrskému vztahu k našim bližním.
Kallistratos
Píšeš zabo pěkně, dobře se mi to čte. 👍Zednářství nerozumím a vnímám ho spíše jako ceremoniální uskupení, které obsahuje i historicky antiklerikální nastavení a určitou formu volnomyšlenkářství a to i duchovního. Čili nadpřirozená složka tam funguje nicméně veškeré pánské kluby včetně lion's a rotary vnímám jako společenskou prezentaci lidi, kteří ve svém postavení chtějí pomáhat a nebo se nějak …More
Píšeš zabo pěkně, dobře se mi to čte. 👍Zednářství nerozumím a vnímám ho spíše jako ceremoniální uskupení, které obsahuje i historicky antiklerikální nastavení a určitou formu volnomyšlenkářství a to i duchovního. Čili nadpřirozená složka tam funguje nicméně veškeré pánské kluby včetně lion's a rotary vnímám jako společenskou prezentaci lidi, kteří ve svém postavení chtějí pomáhat a nebo se nějak společenský angažovat. Domnívám se, že papež není žádným zednářem a pokud byl čestným členem rotary je to ještě jakž takž skousnutelné. Osobně nejsem příznivcem aktivit těchto klubů když se promíchávají s církevními iniciativami, byť vím, že se to tuším někde na Moravě vyskytuje. Zlín?Ale je třeba ocenit, že tyto kluby skutečně pomáhají těm, kteří pomoc potřebují, stejně například jako Adra a nebo jiné organizace. Jak pomáháme my, jak pomáháme potřebným, jak se za ně modlime?🙏
obyčajná veriaca žena
Malachiáš- Bergoglio nie je vôbec kresťan!