ВВП: Речник Конференції єпископів Словаччини (КЄС) М. Крамара здійснює злочин проти віруючих і проти народу

20 грудня 2021 року речник КЄС М. Крамара висипав серію брехень, щоб заглушити совість словацької громадськості.

Цитата Крамари: «Чи можна щодо вакцинації застосувати заперечення совісті? Ні».

Коментар: Таке сказати – це ознака затверділості у грубій брехні та злочині! Більше того, поставити вірних у становище, щоб у питанні експериментальної вакцинації виборювали право на заперечення совісті ‒ це зрада з боку керівництва Церкви! Адже Церква зобов’язана ясно і виразно усіх застерігати, щоб не йшли на цей небезпечний та злочинний експеримент!

Справжню позицію Церкви, яку, однак, придушує апостатичний Ватикан, займає архиєпископ К.М. Вігано, колишній нунцій у США. Він сказав: «Вина за кров убитих дітей (задля виробництва вакцин) лягає на тих, які виробляють вакцину, на тих, які її пропагують, і на тих, які її приймають». Тут взагалі не розглядається ніяке питання заперечення совісті! Злочин однозначно засуджений!

Цитата Крамари: «Якщо людина занедбала здобуття належних знань для своєї совісті через лінощі, упертість, байдужість (...), то вона не вирішує та не діє правильно і є винною також перед Богом, хоча вирішувала і діяла на підставі своєї совісті».

Коментар: Саме ти, Мартіне Крамаро, винний перед Богом, бо свідомо занедбав і відкинув належні знання для своєї совісті. Сьогодні існує легкодоступна інформація від провідних експертів, які радикально застерігають від участі в небезпечному експерименті, яким є вакцинація від СOVID-19. До того ж, ти ігноруєш і моральну позицію, яку висловив експерт з моральної теології та біоетики доктор Рене Балак. Він неодноразово доводив моральну неприпустимість цих вакцин від ковіду. Він відстоював правду аж на смерть. Ти ж, навпаки, служиш злочинній системі і навмисно дезінформуєш католицьку громадськість.

Цитата Крамари: «Якщо б ми хотіли перефразувати Святе Письмо, то в даному випадку (експериментальної вакцинації) слід віддати „кесарю кесареве”. Держава встановлює правила, які вважає необхідними для функціонування суспільства, а віруючі респектують їх, якщо вони морально добрі або принаймні нейтральні».

Коментар: Ти стверджуєш, що віруючі респектують правила суспільства, якщо вони морально добрі або принаймні нейтральні. Це само по собі правда, але мРНК-вакцина не є ні морально доброю, ні принаймні нейтральною. Ти змушуєш прийняти її і вбиваєш совість народу, незважаючи на те, що:

1) мРНК-вакцина змінює геном людини. З теологічної точки зору це бунт проти Бога-Творця. Зміна геному веде аж до вимирання людського роду! Це не є нейтральним, і зовсім не є моральним. Це масовий злочин! Чи ти не знаєш цього, шановний Мартіне Крамаро, чи не хочеш знати?

2) Біологічною основою мРНК-вакцини, навіть якщо ти не хочеш це признати, є тканина, заживо вирвана з ненародженої дитини перед її убивством. Прийняття цієї мРНК-вакцини з духовного погляду є прийняттям сатанинського антихрещення. Чи це, на твою думку, є моральним і відповідає католицькому вченню?

3) мРНК-вакцина містить наночастинки і вже належить до процесу поступового чіпування людства. Її результатом мають стати біороботи, позбавлені вільної волі, а тим самим і можливості покаяння. Біблія застерігає від чіпування карою у вогняному озері. Але ти вважаєш цю вакцинацію «необхідною для функціонування суспільства». Шановний Мартіне, чи ти усвідомлюєш, що ти є співучасником масового вбивства?

4) мРНК-вакцина належить до програми редукції людства до т.зв. золотого мільярда. Провідні експерти (напр. американський лікар В. Зеленко) заявили, що це біологічна зброя. Гейтс, найбільший пропагандист вакцин, відкрито сказав: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення (на перших етапах) на 10-15%». Але ти, незважаючи на це, пропагуєш небезпечну мРНК-вакцину. Чи ти взагалі маєш іще якусь совість? Або ж ти вже зробив у ній спеціальне застереження?

Цитата Крамари: «Чи доцільно відмовлятися від вакцин через їхній зв’язок з абортами? Ні! Багато разів було пояснено, що зв’язок з абортом настільки віддалений, що в даній ситуації ніхто з тих, що вакцинуються, не чинить гріха».

Коментар: Ти зухвало брешеш в очі словацьким католикам. Вакцини виготовлені на основі тканини штучно абортованих дітей. А це злочин, який не має терміну давності, подібно як злочини фашизму; тут не відіграє ролі фактор часу. Крім того, переводити увагу на т.зв. клітинні лінії і замовчувати суть ‒ що в сучасності задля т.зв. вакцин садистично вбивають ненароджених дітей ‒ це пускання туману. Про це засвідчила і наукова дослідниця зі США Памела Акер, яка через це покинула свою роботу в лабораторії. Диявол – брехун і вбивця. Ти ревно йому служиш! Чи ти, Мартіне Крамаро, рахуєшся з тим, що він відплатить тобі пеклом?

Цитата Крамари: «Бо у світі, в якому ми живемо, на жаль, неможливо досягти абсолютного відділення від гріха при всьому, що робимо».

Коментар: Ти маєш рацію, що при всьому, що робимо, неможливо досягти абсолютного відділення від гріха, але хто любить правду, шукає її і страждає за неї, той отримує ласку в критичних ситуаціях мудро відрізняти правду від брехні. Проте людина, яка володіє обширною інформацією про християнство, але сама не шукає правду і відкидає правдиве покаяння, залишається в брехні та грісі. Тоді вона отримує натхнення не від Духа правди, а від духа брехні – від диявола, і тягне душі до вічної погибелі. Це повністю стосується тебе, шановний Мартіне.

Цитата Крамари: «Вакцини (наприклад, «Пфайзер» чи «Модерна»), які часто використовуються в нас, не виготовляються з клітин абортованих плодів».

Коментар: Останніми днями в США після судового розгляду було викрито, що прямо в документах фірми «Pfizer» зазначено, що вакцини становлять особливу загрозу передусім для майбутніх матерів, оскільки вони вбивають ненароджених дітей! Чому ти приховуєш злочинність цих вакцин? Наслідки проявляються й іншим способом, наприклад, швидкопрогресуючим раком, ураженням нервової і серцево-судинної систем та високою смертністю! Навіть сама компанія не хоче брати на себе відповідальність за їхні непередбачувані та незворотні наслідки. А ти маєш відвагу пропагувати їх словацьким католикам? Таким чином ти без докорів сумління береш на себе відповідальність за їхні трагічні наслідки! Чи ти покладаєшся на те, що скалічені або померлі вже не зможуть це довести? Але на Божому суді ти не уникнеш справедливої кари, якщо не будеш вчасно чинити адекватне покаяння!

Цитата Крамари: «Якщо б ми так само суворо, як дехто оцінює вакцини проти СOVID-19, оцінювали все інше, то мусіли б не тільки перестати приймати звичайні ліки, але, по суті, також покинути суспільство».

Коментар: Правдиво розрізняти добро і зло не означає дійти до такого абсурду, який ти нав’язуєш католикам, що нам, мовляв, вже не можна приймати звичайні ліки, які, на відміну від мРНК-вакцини, пройшли 6-10-річними пробуваннями. Крім того, у випадку мРНК-вакцини йдеться про технологію, яка базується на цілком іншій основі, ніж дотеперішні вакцини. Ти свідомо маніпулюєш і грубо брешеш. Чи знаєш, що понад 12 700 лікарів ‒ включаючи лікаря, який винайшов мРНК-вакцину ‒ застерігають від неї як від біологічної зброї?! Це кажуть експерти. А ким є ти? Цих справжніх авторитетів ти вважаєш за ніщо і цинічно пропагуєш небезпечну мРНК-вакцину. При цьому ти ігноруєш жахливі наслідки, і то не лише для дочасного життя, але й для вічного життя. Кожна людина має розум і совість, а тому мусить правдиво розрізняти. Якщо хоче повірити якомусь авторитету, то мусить поставити собі основне питання: Хто це є і яку має мету? Ти ‒ церковний брехун, а твоя мета ‒ обманути довірливих католиків. Але той, хто повірить твоїй брехні, зазнає жорстоких наслідків.

Шановний Мартіне Крамаро, ти ще й виступаєш в авторитеті КЄС. Однак потрібно, щоб у Словаччині якнайшвидше була скасована ця система КЄС. Кожен єпископ мав би перейняти повну відповідальність за свою дієцезію. На негативну сторону системи т.зв. єпископських конференцій вказував ще кардинал Ратцінгер (Бенедикт XVI). Кілька активних осіб, як він сказав, керують цілою конференцією, виступають від її імені, та психологічно й іншим способом заглушують голос совісті окремих єпископів. Як відлякуючий приклад він навів мовчання єпископської конференції перед встановленням фашизму і під час його влади. Єпископська конференція Німеччини через свій алібізм та боягузливу зраду правди несла велику провину за те, що фашизм прийшов до влади. Сьогодні в питанні мРНК-вакцинації майже всі єпископські конференції не лише не є голосом правди, але ще й притупляють совість єпископів і підпорядковують їх собі для реалізації злочину проти людства.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

23. 12. 2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8