„Tak, ta szczepionka nie jest ostatecznym znakiem (pieczęcią), ale nadal jest znakiem, prekursorem … A ci, którzy są tacy jak wy, kiedy przyjmują szczepionkę, tracą światło”.Pozwólcie, że wyjaśnię teraz najstraszniejszą część. Dzień i noc ciągle widziałem szatana przede mną, jego twarz w odległości 20 mm od mojej. Poszedłem spać w nocy i poczułem, jak mnie przytula, a ja zamarzam.''

Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? | Może być w tym coś więcej, niż nam się wydaje
Enigma2021
1 rok ago
nieustanna modlitwa duszy
Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? | Może być w tym coś więcej, niż nam się wydaje
Ksiądz Savvas Agioritis dzieli się świadectwami duchowego upadku po zażyciu szczepionek.

How Shall We Live During This Current Persecution of Orthodoxy?: Interview with Fr. Savas Agioreitis

Istnieje wiele relacji o szkodliwych skutkach po zażyciu szczepionki covidowej, która pozostawiła nie tylko fizyczne żniwo dla tysięcy ludzi, ale także duchowe.
W miarę jak szczepionki są wprowadzane na coraz więcej, pojawiły się dodatkowe informacje / dane / badania, a obfitość populacji doświadcza teraz wyrzutów sumienia ze szczepień. Wśród wszystkich niepożądanych skutków ubocznych, zgonów i wyrzutów sumienia poszczepieniowego, są również osoby nękane poczuciem winy, które są pewne, że ta szczepionka uszkodziła ich duchowe / duchowe połączenie.
Być może nie jest zaskoczeniem, że istnieją przewidywania i badania tego właśnie efektu spowodowanego przez szczepionki przez kilku teologów, badaczy, lekarzy i naukowców, do których podam link po poniższym filmie.
W poniższym filmie ksiądz Savvas Agioritis dzieli się doświadczeniami swoich kolegów, którzy przyjęli zastrzyk szczepionki COVID. Jest to mrożąca krew w żyłach i niepokojąca relacja; i są inni, którzy doświadczają tej samej rozpaczy.
Dziękuję ojcu Savvasowi Agioritis za uświadomienie tego świadectwa. Ogromne podziękowania również dla tego, kto dodał angielskie napisy do filmu.

Dziękuję ojcu Savvasowi Agioritis za uświadomienie tego świadectwa. Ogromne podziękowania również dla tego, kto dodał angielskie napisy do filmu.

Źródło: odysee | mulato Man Gabe | Ojciec Savvas Agioritis: Co ma nadejść dla tych, którzy są zaszczepieni

Film został przepisany poniżej przy użyciu napisów z filmu. Dodano niewielkie zmiany ortograficzne (szczepionka szczepionkowa) i upiększanie dla podkreślenia.

Ojciec Savvas: „Chciałbym przedstawić wam osobiste świadectwo kapłana-mnicha, który popełnił błąd, nie zdymisjając się. To jest jego wyznanie. Jeśli ktoś chce poznać jego imię, mogę powiedzieć ci prywatnie. Jest kapłanem pod rządami arcybiskupa Ieronymosa z Grecji. Będę czytał bezpośrednio z publikacji. Co na szczęście nadal jest w Internecie.
[Kapłan-Mnich]: „W kilku słowach opowiem o moich doświadczeniach po zażyciu pierwszej dawki szczepionki Pfizer.
Bóg przeszkodził mi wieloma znakami przed przyjęciem szczepionki, ze względu na skrócenie czasu nie wymienię ich wszystkich.
Kiedy zmierzałem w kierunku centrum szczepień, tuż przed wejściem do kolejki poczułem, że coś utrudnia mi podejście. Kiedy się zbliżyłem, poczułem (poczułem) smród, który mnie zaskoczył”.
Ojciec Savvas: – powiedział mnich. Widzisz, Bóg go ostrzegł, a on nadal szedł naprzód”.
[Kapłan-Mnich]: „Kiedy brałem szczepionkę, inni czekali na zewnątrz. Kiedy wychodziłem, nie byłem w stanie nosić mojego Kalimafi (kapelusz kapłana).

Poczułem w sobie wielki wstyd i odszedłem trzymając w rękach moje kalimafi”.

Ojciec Savvas: Jak widać, od razu zaczął odczuwać demoniczny wpływ. Ponieważ wstydził się nosić swoje Kalimafi, mimo że jest kapłanem”.
[Kapłan-Mnich]: „Po powrocie do domu poszedłem do łazienki, aby umyć twarz. Patrząc w lustro, przestraszyłem się mojej twarzy z powodu wyrazu, jaki miałem.
Następnego dnia poszedłem na zakupy do supermarketu, a ponieważ był to jeszcze okres po Paschy (przed wyjazdem), zwykle witałem sklepikarzy „Christos Anesti (Chrystus zmartwychwstał!)” lub odpowiadałem „Alithos Anesti (Rzeczywiście zmartwychwstał)”.”
Ojciec Savvas: Jak wiecie, przez 40 dni po zmartwychwstaniu powstrzymujemy się od powiedzenia „Cześć/Dzień dobry” i zastępujemy wyrażenie „Chrystus zmartwychwstał”. A drugi chrześcijanin powinien odpowiedzieć „Alithos anesti”, a nie powiedzieć „podobnie”.
[Kapłan-Mnich]: „Jako mnich kapłan byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że bardzo wstydzę się powiedzieć „Christo Anesti” do sklepikarzy. To mnie bardzo przytłoczyło”.
Ojciec Savvas: „Zaczął coraz intensywniej zdawać sobie sprawę, że coś nie idzie dobrze w jego duszy”.
[Kapłan-Mnich]: „Dzień później poszedłem i uczestniczyłem w nabożeństwie w lokalnym kościele, ale nie po to, aby liturgizować nabożeństwo jako kapłan.
Wchodząc do ołtarza, czułem się tak, jakbym był martwy”.
Ojciec Savvas: „Widzisz, że żywa duchowa osoba od razu zauważa różnicę.”
[Kapłan-Mnich]: „Radość, którą odczuwałem podczas nabożeństwa, została utracona. To było tak, jakbym nie wchodził do ołtarza Świętego Kościoła, ale jakbym wszedł do pokoju w domu. Wszystkie te rzeczy mnie zaskoczyły, ale w tamtym czasie nie wierzyłem, że pochodzą z vax.
Widziałem znajomych parafian odwracających twarze ode mnie.
Następnego dnia dowiedziałem się, że moje sumienie sprawia mi straszny ból. To tak, jakbym został przebity w moim sercu takim bólem, jakiego nigdy wcześniej w życiu nie czułem.
Powiedziałem to innemu archimadrytowi (kapłanowi monastycznemu) o tym, co czuję, a on mnie pocieszył. Powiedział mi słowa w stylu: „To nic, nie martw się o to”.
Po wyjściu odkryłem, że ten ból w moim sumieniu był nieubłagany i pogłębiał się we mnie. Po tym dniu byłem w głębokim stanie niepokoju, który trwał 13 dni. Nie mogłem spać ani się wyciszyć.
Pozwólcie, że wyjaśnię teraz najstraszniejszą część. Dzień i noc ciągle widziałem szatana przede mną, jego twarz w odległości 20 mm od mojej.

Poszedłem spać w nocy i poczułem, jak mnie przytula, a ja zmarzam.

Czytałem Pozdrowienia (Χαιρετισμούς) do Dziewicy Maryi i czułem się tak, jakby moja krew płonęła w moich żyłach. Czułem w sobie obcą obecność i to mnie osądzało.
Czułem przerażenie, jakby ktoś mówił: „Teraz należysz do mnie”.
Ojciec Savvas: „Czy rozumiesz, jak straszne są te rzeczy? I bardzo prawdziwe, ponieważ osobiście znamy tę osobę.
To z kolei świadczy o kolejnym doświadczeniu innego Kapłana-Mnicha, który odbywał egzorcyzmy. A naciskany demon powiedział prawdę podczas monologu: „Dlaczego ci to mówię? Nie chcę ci tego mówić, ale jestem naciskany”.
Kapłan-mnich odpowiedział: „Nie naciskam na ciebie”. Demon odpowiedział: „Jestem zmuszony ci powiedzieć”.
Demon powiedział mu więc: „Zrobiliśmy ceremonię w Loży w Ameryce dla szczepionek”. Sataniści przeprowadzili ceremonię w sprawie szczepionek. Co więcej, demon powiedział: „Ci, którzy wezmą tę szczepionkę, nie będą mogli odpokutować”. Teraz może się to wydawać zbyt surowe.
Kapłan-mnich zapytał wtedy: „Dlaczego nie będą mogli odpokutować?”
Demon odpowiedział: „Ponieważ będę w nich”.
Widać korelację z początkowym kapłanem-mnichem, który mówił to samo, że czuł w sobie szatana i widział go 20 mm od jego twarzy, mówiąc mu: „należysz do mnie”.
Kapłan-mnich odprawiającym egzorcyzm, prowadził dialog z demonem. Demon przemawiał przez osobę opętaną przez demona.
Demon powiedział mu: „Ci, którzy przyjęli szczepionkę, nie mogą odpokutować, ponieważ jestem w ich wnętrzu”. Kapłan-mnich zapytał: „Jak się w nich znajdujesz?”
Demon odpowiedział: „Krwią abortowanych płodów”.
Wspomnieliśmy wcześniej, że płody zostały użyte w szczepionce i zostały celowo zamordowane dla ich komórek. Komórki te zostały wyekstrahowane z żywych płodów przez tych ateistycznych naukowców i lekarzy, którzy nie mają niczego świętego i świętego.
Usuwają również narządy z żywego płodu. Jeśli płód jest martwy, narządy i komórki są bezużyteczne. Dlatego nie zabierali płodów z kosza na śmieci. Co nawet gdyby były, nie czyni go moralnie słusznym, ponieważ aborcja miała miejsce. Jednak w tym przypadku płody te zostały specjalnie przygotowane do aborcji.
Tak więc diabeł wyznaje: „Jestem już wewnątrz tych, którzy wzięli to przez krew płodów”.
Tak więc to wyznanie tego demona koreluje z kapłanem-mnichem, który został uwiedziony do przyjęcia szczepionki.
Tak jak czytaliśmy wcześniej; mówił, że wstydzi się nosić swoje kalimafi, mówić „Christos Anesti”, jak czuł się martwy, będąc w świętym ołtarzu, jak wszyscy odwracali od niego twarze, ponieważ jego twarz została zmieniona… jak przez 13 dni nie mógł spać ani się uspokoić, a najbardziej przerażające ze wszystkich, dzień i noc, było ciągłe oglądanie twarzy szatana z jego twarzy w odległości 20 mm … i jak czuł, jak szatan go przytula i chociaż próbował odczytać Pozdrowienia, jego krew płonęła w jego żyłach i poczuł, jak ktoś mówi do niego: „Teraz należysz do mnie”.
Tak więc kapłan-mnich kontynuuje:
[Kapłan-Mnich]: „Zostałem w domu rodzinnym na wypadek reakcji niepożądanej, po kilku dniach wyszedłem.
W klasztorze, w którym obecnie mieszkam, podczas Boskiej Liturgii odkryłem, że nic nie mogę zrozumieć.
Czułem się jakbym był martwy, ciągle pędziłem przez nabożeństwo, czułem wielki niepokój, a nie odrobinę radości, czułem się tak, jakbym nie był księdzem ani nawet ochrzczonym chrześcijaninem!
Doszedłem do punktu, w którym nie mogłem mówić tak, jakbym stracił głos. Czułem, że moje życie jest mroczne i ciągle rozpacza”.
Ojciec Savvas: „Widzisz, że ta osoba popełniła ten błąd i jest upokarzana. Oznacza to, że ma sumienie kościelne. To bardzo ważne.
Ponieważ są inni, którzy popełnili ten błąd, a widząc ten błąd, nie wyznajcie go, aby mogli ostrzec innych.
Czytajmy dalej”.
[Kapłan-Mnich]: „Kiedy byłem w tym beznadziejnym stanie, znajoma rodzina przyszła odwiedzić klasztor. Rozmawiałem z matką.
Powiedziała do mnie: „Ojcze, dlaczego tak mówisz? Wiele osób po zażyciu pierwszej dawki nie kończy przyjmowania drugiej dawki. Więc ty też nie powinieneś przyjmować drugiej dawki!”
Ojciec Savvas: „Dodała mu trochę odwagi”.
[Kapłan-Mnich]: „Kiedy mówiła mi te słowa, poczułem pewną orzeźwiającą rosę wchodzącą do mojej duszy.”
Ojciec Savvas: ► „To było od Boga.”
[Kapłan-Mnich]: ► „Zostałem pocieszony przez łaskę Bożą.”
Ojciec Savvas: „Ponieważ zaczął pokutować. Bóg posyła ludzi, aby nas pocieszyli, aby nas poinformowali. Tak działa Bóg w takich sytuacjach. Już samo słowo, choć wielokrotnie nieistotne, wskazuje nam drogę.
Więc powiedziała: „Ok, popełniłeś błąd. Nie popełniaj następnego błędu.” tj. Nie należy przyjmować drugiej dawki.” Kontynuujmy:

[Kapłan-Mnich]: „Uważam, że nie ma potrzeby wspominania o rozpaczy, przez którą przeszedłem i łzach, które wylewałem. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale dokładnie 40 dni po szczepionce znów zacząłem odczuwać łaskę Bożą.
Ojciec Savvas: „Po 40 dniach zaczął czuć, że został ponownie ochrzczony. Wrócił ze skruchą.
Wyznał więc swój grzech, przyjął obrzęd przebaczenia i wylanie wielu łez. Jak to jest napisane tutaj; Płakał nieprzerwanie przez 40 dni i dopiero wtedy zaczął odczuwać łaskę Ducha Świętego”.
[Kapłan-Mnich]: „Zacząłem odczuwać spokój i pocieszenie, że Bóg przebaczył mi to, co zrobiłem, mimo że nie miałem wiedzy o tym, czym właściwie jest ta szczepionka”.
Ojciec Savvas: „Niestety jest wielu takich ludzi, nie wszyscy są obojętni, są inni, którymi kieruje tyrania i strach… lub pod naciskiem, ze strony ich dzieci lub lekarzy itp.
Jednakże, gdy masz poprawne informacje, nie poddajesz się temu wszystkiego. Ten biedny człowiek został uwiedziony, ale teraz poprawił swoje działania.
Tak więc po 40 dniach zaczął odczuwać Boże przebaczenie”.
[Kapłan-Mnich]: „Nie ośmielam się ani nie chcę wiedzieć, co by się ze mną stało, gdybym wziął drugą dawkę szczepionki. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że Bóg współczuł mi.
Mimo że teraz czuję się lepiej, nie doszedłem do stanu, w jaki byłem przed przyjęciem szczepionki.
Moim skromnym zdaniem, ta szczepionka Pfizera, którą wziąłem, jest znakiem (pieczęcią), ale nie ostatecznym znakiem. Najprawdopodobniej prekursor ostatecznego znaku bestii (Księga Objawienia).”
Ojciec Savvas: To ostatnie stwierdzenie koreluje z inną uwagą wygłoszoną przez demona podczas innego egzorcyzmu. Powiedział mi o tym mój bliski przyjaciel, szanowany kapłan-mnich. Prowadził dialog z demonem podczas egzorcyzmu.
Demon powiedział mu: „Tak, ta szczepionka nie jest ostatecznym znakiem (pieczęcią), ale nadal jest znakiem, prekursorem … A ci, którzy są tacy jak wy, kiedy przyjmują szczepionkę, tracą światło”. Demon kontynuował: „Niski człowiek spalił nas tymi egzorcyzmami!” Ten krótki ksiądz (Starszy) jest dobrze znany i odprawia egzorcyzmy… Demon kontynuował: „Teraz, kiedy on (niski kapłan) wziął szczepionkę, stracił siły. Teraz mogę podejść do niego i pocałować go w rękę!”
Wcześniej demon drżał z tym Starszym. Ale teraz, gdy Starszy przyjął szczepionkę, demon jest w stanie uzyskać jego błogosławieństwo. Koreluje to z księdzem-mnichem, o których czytaliśmy: „Mimo że teraz czuję się lepiej, nie doszedłem jeszcze do stanu, w jaki byłem przed przyjęciem szczepionki”.
Jak widać, szczepionki te powodują nie tylko szkody fizyczne (biologiczne), ale także duchowe.
Odczytaliśmy to świadectwo jako przykład i pochodzi ono od osoby prowadzącej właściwe życie kościelne (nastawione na kościół). Ponieważ, jak powiedzieliśmy wcześniej, gdy ktoś popełnia błąd, który ma wpływ na wielu innych, najkorzystniej jest poprawić ten błąd publicznie. Ma to na celu ochronę innych członków naszego Świętego Kościoła przed popełnieniem tego samego błędu.
Jak mówi św. Chystostomos: „Letni chrześcijanie żyją w komforcie”. Letni są ci, którzy chcą połączyć wszystko; świat, Chrystus, hedonizm (miłość do przyjemności seksualnej), chciwość (miłość do pieniędzy), zewnętrzne pozory (próżność)… nie być pozbawionym praw (segregowanym), chodzić do kościoła, przyjmować Komunię Świętą, Spowiedź Świętą itp. Ci letni „chrześcijanie” wyrządzają najwięcej szkód Kościołowi.
I nie przyznają się do swoich błędów, ponieważ myślą, że robią wszystko poprawnie. Jeśli popełnią błąd, nie poprawią go. Nie żałują publicznie za swoje grzechy, aby mogli chronić tych, którzy są wokół nich.
Jak napisano w Księdze Objawienia, są to ludzie, których Bóg wypluje (wymiotuje). Najlepiej być gorącym lub zimnym, nigdy letnim. Ten, kto jest duchowo zimny, może w pewnym momencie zrozumieć swoją duchową ślepotę i stać się gorącym. Bóg chce, abyśmy się rozgrzali. Jednak letnie są wygodne.
Niestety, większość ludzi w dzisiejszych czasach jest letnia. Jak wspomniał ojciec Athanasios Mitilinaios, większość chrześcijan jest letnia. My również jesteśmy letni i musimy przestać być letni.
Dla wiernej osoby Bożej śmierć nie istnieje, taka jest rzeczywistość. Zapomnieliśmy o tym i obecnie boimy się śmierci. Nie tylko boimy się śmierci, ale także grzywny, możliwego uwięzienia i oskarżenia. W ŻADNYM wypadku człowiek nie może nazywać siebie chrześcijaninem, jeśli boi się śmierci. Kiedy ktoś boi się śmierci, staje się bałwochwalcą lub ateistą.
Zamiast tego chrześcijanin powinien tęsknić za śmiercią. Święci chcieli umrzeć. Powodem, dla którego chrześcijanie naprawdę chcą odejść, jest to, aby mogli być w pełni zjednoczeni z Panem, którego czczą i kochają ponad wszystko. Chcą iść i są radośni, gdy odchodzą. Jednak nigdy nie powodują śmierci u siebie, nie popełniają samobójstwa. Ale kiedy nadarzy się okazja, by stać się męczennikiem i wyznawcą Chrystusa, czynią to bez obawy przed śmiercią.
Niestety, te rzeczy nie są słyszane od kaznodziejów, biskupów i kapłanów, ale jak wiecie, są słyszane od demonów.
Szanowany ksiądz-mnich, który odprawia egzorcyzmy, powiedział mi kiedyś, co powiedział mu demon. Demon rzekł do niego: „Jak wy, chrześcijanie, boicie się śmierci? Uwiodłem i oszukałem was, abyście przyjmowali szczepionkę ze strachem przed śmiercią!” Demon ponownie wyznaje, że szczepionki są jego działaniem. W rzeczywistości mówi: „Zrobiliśmy ceremonię w Loży w Ameryce dla szczepionek”.
Zobacz, co wyznaje demon! Demon kontynuuje: „Czego się bałeś? Dla was (chrześcijan) śmierć nie istnieje”. Dla chrześcijan śmierć nie istnieje. Czy rozumiecie, bracia i siostry, dokąd doszliśmy?
W Ewangeliach Chrystus powiedział coś korelującego z naszą obecną sytuacją. Kiedy wszedł do Jerozolimy, dzieci wołały: „Hosana! Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie!” Dzieci głosiły Jezusa jako oczekiwanego Mesjasza. A inni, którzy byli oburzeni, mówili do Jezusa: „Czy słyszysz, co ci mówią?” Chrystus odpowiada: „Mówię wam, że gdyby oni utrzymywali swój pokój, kamienie natychmiast by zawołały”.
Tak więc, korelując z dzisiejszą sytuacją, teraz, gdy kapłan i archiprezbiter nie głoszą, że śmierć została pokonana, demony głoszą ją zamiast tego: „Jak wy, chrześcijanie, boicie się śmierci? I czy wszyscy biegną, aby wziąć tę szczepionkę?”
Co tak naprawdę nie jest szczepionką, ale raczej terapią genową / technologią, mającą na celu uciskanie ludzi. To jest cel, dlatego będzie więcej dawek. W rzeczywistości jest wielu ludzi, którzy twierdzą, że będzie 7 dawek. Demony twierdzą również, że będzie 7 dawek.
Ci, którzy zostali oszukani do przyjmowania pierwszej lub drugiej dawki, miejmy nadzieję, nie przyjmą pozostałych dawek. Niech pokutują, płaczą i idą do spowiedzi, ponieważ ich zbawienie jest w niebezpieczeństwie. Wszyscy powinniśmy być czujni w tej kwestii.
Przeczytam świadectwo innego kapłana-mnicha dla was wszystkich, które zostało opublikowane w Internecie, chyba że teraz zostało usunięte. Ponieważ cokolwiek jest prawdą w dzisiejszych czasach, jest zwykle cenzurowane w Internecie. Jak wiecie, internet należy do szatana. Niestety, internet nie jest rządzony przez lud Boży. Cokolwiek chcą, usuwają, w miarę możliwości eliminują wszystko, co jest dobre i słuszne.
Tak więc ten ksiądz-mnich, który opublikował swoje świadectwo w Internecie, powiedział: „Uważałem, że przyjmowanie szczepionki było niczym. Więc poszedłem i dostałem to. Ale kiedy ją dostałem, straciłem modlitwę. Czułam, jak szatan przychodzi i przytula mnie. Przez 40 dni nie mogłem nawet powiedzieć: „Panie, zmiłuj się”. Ten kapłan-mnich świadczył o tym publicznie. Ja osobiście go znam. Pochodzi z klasztoru w Peloponezie. Apeluje również do wszystkich, aby nie popełniali błędu (szczepienia), a kto już go wziął, aby nie przyjmował żadnych dalszych dawek, które spowodują więcej szkód zarówno dla ciała, jak i duszy.
Podsumowując, to są rzeczy, które chciałem wam powiedzieć, bracia i siostry w Chrystusie. Jak widać, istnieje wiele świadectw od wielu osób. Bóg nawet sprawił, że demony dały świadectwo. Pamiętasz, co demon mówił do kapłana-mnicha podczas egzorcyzmu?
„Dlaczego mówię ci to wszystko?! Nie chcę ci mówić, ale jestem naciskany”.
Musimy również pamiętać, że diabeł też kłamie, jednak wiele razy diabeł mówi prawdę, zwłaszcza gdy jest zmuszony modlitwami, które są czytane podczas egzorcyzmu. Podobnie, czytamy w Ewangeliach, demony mówiące prawdę do Jezusa: „Ty jesteś Synem Bożym!” Demony wyznały, że Chrystus jest Bogiem.
Weźmy te rzeczy pod uwagę, abyśmy nie wpadli w tę pułapkę szatana. Co, jak widzicie, szatan używa dużej siły, aby skierować całą ludzkość w tę pułapkę. Może więc zabić jak najwięcej. To jest morderca (zabójca człowieka), którym jest szatan. To wszystko teraz przynosi owoce temu, co dzieje się na całym świecie.
Diabeł chce zabrać jak najwięcej dusz, to jest jego ostateczny cel. Gdyby wszystkie te rzeczy (szczepionki) były dobre, dlaczego miałyby uczynić je obowiązkowymi? Coś, co jest dobre, nie jest wymuszone. Widzisz Chrystusa, ilekroć szedł, aby kogoś uzdrowić, pytał: „Czy chcesz stać się uzdrowiony?”
Ci władcy w dzisiejszych czasach próbują zmusić nas do bycia w porządku. Tak właśnie myślą. Jednak nie chcą, abyśmy byli zdrowi, w rzeczywistości dzieje się zupełnie odwrotnie. Ponieważ wiemy, że te szczepionki powodują bezpłodność i tysiące innych działań niepożądanych. W Europie odnotowano ponad 2 miliony działań niepożądanych. I ponad 600 000 działań niepożądanych w Ameryce. Ponad 21 000 zgonów w Europie i 14 000 zgonów w Ameryce. Są to wszystkie statystyki głównego nurtu, które można znaleźć w Internecie.
Dlatego nie musimy jeść trawy i spać w butach (greckie wyrażenie; Nie musimy być idiotami). W żadnym wypadku nie powinniśmy akceptować tych rzeczy, które sprzedaje nam zły duch.
Niech Bóg błogosławi nas wszystkich. Niech prowadzi nas Jan Chrzciciel. Nie tylko przestać popełniać zło, ale wzywać zło, kiedy je widzimy. Kto kuli się i milczy przed grzechem, staje się pomocnikiem i wspólnikiem grzechu. Więc to, co wam mówię, musicie powiedzieć innym, poinformować całe nasze rodzeństwo, aby nie wpadło w tę pułapkę szatana i nie straciło królestwa Bożego. Amen.”

Koniec transkrypcji.

Mforum AV liveMforum AV liveProgramy na żywo stream - codziennie o 20.00 z wyjątkiem piątków i sobotyCzy szczepionki wpływają na naszą duchowość? | Może być w tym coś więcej, niż nam się wydaje
józef rej shares this
900
Demon powiedział mu: „Ci, którzy przyjęli szczepionkę, nie mogą odpokutować, ponieważ jestem w ich wnętrzu”. Kapłan-mnich zapytał: „Jak się w nich znajdujesz?”
Demon odpowiedział: „Krwią abortowanych płodów”.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
2903
Demon powiedział mu: „Ci, którzy przyjęli szczepionkę, nie mogą odpokutować, ponieważ jestem w ich wnętrzu”. Kapłan-mnich zapytał: „Jak się w nich znajdujesz?”
Demon odpowiedział: „Krwią abortowanych płodów”.
Listek
Ale niemal każdy przyjął kiedyś jakaś szczepionkę.. np. w dzieciństwie... nieświadomie, bez swojej woli...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Uwaga! Sługa nieBoży serwuje nam muzykę satanistyczną z piekła rodem!!!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Roman Urban blokuje osoby które mówią prawdę i usuwa komentarze które, które nie są po jego myśli.
Kolejny usunięty komentarz napisany przez:
Władysław Rutkiewicz
,,Ks. Piotra krytykują ci, którzy nie chcą, aby w Polsce doszło do prawdziwej Intronizacji Chrystusa na Króla Polski a hasłem Ks. Piotra i rycerzy jest "CHRYSTUS KRÓL ALBO ŚMIERĆ" a działaniem ks. Piotra jest ratowanie słabnącego …More
Roman Urban blokuje osoby które mówią prawdę i usuwa komentarze które, które nie są po jego myśli.
Kolejny usunięty komentarz napisany przez:

Władysław Rutkiewicz
,,Ks. Piotra krytykują ci, którzy nie chcą, aby w Polsce doszło do prawdziwej Intronizacji Chrystusa na Króla Polski a hasłem Ks. Piotra i rycerzy jest "CHRYSTUS KRÓL ALBO ŚMIERĆ" a działaniem ks. Piotra jest ratowanie słabnącego posoborowymi zmianami (przerabianie na Kościól protestancki) Kościoła Katolickiego. Jeśli tego nie widzisz to się zastanów, kogo krytykujesz.''
Jota-jotka
👍 dla Luizy Piccarrety, bo nie czytałam 🙂
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Diabeł chce zabrać jak najwięcej dusz, to jest jego ostateczny cel. Gdyby wszystkie te rzeczy (szczepionki) były dobre, dlaczego miałyby uczynić je obowiązkowymi? Coś, co jest dobre, nie jest wymuszone. Widzisz Chrystusa, ilekroć szedł, aby kogoś uzdrowić, pytał: „Czy chcesz stać się uzdrowiony?”
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Jak mówi św. Chystostomos: „Letni chrześcijanie żyją w komforcie”. Letni są ci, którzy chcą połączyć wszystko; świat, Chrystusa, hedonizm (miłość do przyjemności seksualnej), chciwość (miłość do pieniędzy), zewnętrzne pozory (próżność)… nie być pozbawionym praw (segregowanym), chodzić do kościoła, przyjmować Komunię Świętą, Spowiedź Świętą itp. Ci letni „chrześcijanie” wyrządzają najwięcej …More
,,Jak mówi św. Chystostomos: „Letni chrześcijanie żyją w komforcie”. Letni są ci, którzy chcą połączyć wszystko; świat, Chrystusa, hedonizm (miłość do przyjemności seksualnej), chciwość (miłość do pieniędzy), zewnętrzne pozory (próżność)… nie być pozbawionym praw (segregowanym), chodzić do kościoła, przyjmować Komunię Świętą, Spowiedź Świętą itp. Ci letni „chrześcijanie” wyrządzają najwięcej szkód Kościołowi.
I nie przyznają się do swoich błędów, ponieważ myślą, że robią wszystko poprawnie. Jeśli popełnią błąd, nie poprawią go. Nie żałują publicznie za swoje grzechy, aby mogli chronić tych, którzy są wokół nich.
Jak napisano w Księdze Objawienia, są to ludzie, których Bóg wypluje (zwymiotuje).''