Clicks3.4K
pl.news
8

Franciszek świętuje samozwańcze małżeństwo

Papież Franciszek wziął udział w spontanicznym ślubie urugwajskiej pary, Noelii Franco i Omara Caballero, którzy mieszkają razem od 24 lat.

Ceremonia odbyła się w czasie prywatnej audiencji w Casa Santa Maria 19 września. Świeżo upieczona żona opublikowała wideo na Twitterze.

Na początku Franciszek udzielił "odpuszczenia grzechów" wszystkim zebranym: parze, trzem z ich pięciu córek, dwóm zięciom i wnuczce, rzekomo wszystkich oczyszczając "ze wszystkich grzechów", mimo że do tego może dojść jedynie w czasie spowiedzi.

Według nauczania katolickiego, wspólne mieszkanie jest grzechem śmiertelnym i musi zostać wyznane w czasie spowiedzi.

Następnie Franciszek poprosił parę, by trzymali się za ręce i spytał: "czy chcecie zostać razem?"

Żona odwróciła się do męża: "jesteś pewien?". Odpowiedział "oczywiście". Franciszek spojrzał ponownie na żonę, która odpowiedziała "tak".

Franciszek pobłogosławił parze, pomodlił się, aby Bóg "utrzymał ich zawsze razem: i zesłał im "wiele wnucząt".

Żona powiedziała urugwajskiemu "E Pais", że Franciszek obiecał, iż Watykan dośle wszystkie dokumenty.

#newsKojxssiyfx

niewolnicaMaryi
jaka ceremonia , taki sakrament , zwróćcie uwagę na znak krzyża w wykonaniu franciszka , odwrócony , satanistyczny ......resztę sobie dopowiedzcie ........ 🤮 🤮 🤮
aseret2
Ależ heretyckie te komentarze. Beroglio jest wikariuszem Antychrysta to czarny papiez ., nie chodziło w przepowiedni o kolor skory a o czarno duszę
aseret2
slepcy idacy za bergoglio ido jak na potępienie
One more comment from aseret2
aseret2
maria barbara tys nadal glupia
MariaBarbara
Kto mowi ze sie nie wyspowiadali??? Jezyki was swedza? Czy papiez nie jest autorytetem do udzielenia slubu? Miejcie litosc nad swoimi duszami.
Weronika..S
@Jestem_z_wami Wszystko się zgadza, oprócz ,,Piotrze,,. To nie jest Piotr Rzymianin. Piotr Rzymianin będzie pasł ,,swoje owce,,. Franciszek je rozprasza i wprowadza religijny zamęt wśród katolików.
predex
Do czego doszło , trzeba egzorcyzmować Frania.
Jestem_z_wami
Profanacja sakramentu, Piotrze...Na miłość Boga ulituj się nad własną duszą