Szef żywności ONZ ostrzega przed „chaosem”, „piekłem”, „dewastacją” z powodu GŁODU; kontrola cen, racjonowanie i kryminalizacja preppersów …

Czas zacząć ukrywać jedzenie (przed bolszewickim rządem)...

Mike Adams
( Natural News ) Wydarzenia rozgrywają się jak w zegarku. Czy zauważyłeś, że wszystko, co się teraz pojawia na światowej scenie — niedobór żywności, inflacja, kryzys energetyczny, eskalacja wojny, zgony związane ze szczepionkami i inne — było przewidywane z dużym wyprzedzeniem przez niezależne media? Jedynymi ludźmi zaskoczonymi tym wszystkim są nieświadome masy, które nie czytają niezależnych mediów. Dla tych, którzy to robią, jest to jak podążanie za hollywoodzkim scenariuszem, który rozgrywa się w prawdziwym życiu.
Następny rozdział tego skryptu wygląda następująco:

Powszechny niedobór żywności dotknie Europę tej zimy, a także w 2023 r. i później.

Niedobór żywności uderza w Amerykę w 2023 roku i utrzymuje się przez lata z powodu braku nawozów.

Rządy inicjują
kontrolę cen artykułów spożywczych. Skutkuje to pogłębiającym się niedoborem i powszechnymi niepokojami społecznymi.

Następnie rządy wprowadzają
racjonowanie jako środek kontroli, prawdopodobnie za pomocą technologii śledzenia Covid-19 i aplikacji na telefony komórkowe, które są ponownie wykorzystywane w celu wprowadzenia masowego głodu.

Wreszcie rządy
kryminalizują preppersów i zaczynają rozpowszechniać historie o „zbieraczach”, którzy powodują, że wszyscy inni głodują (rządy stają się bolszewickie dopow.).

Innymi słowy, obserwuj, jak Europa staje się Wenezuelą , a następnie Ameryka staje się Wenezuelą. Będzie "ciekawie"…

Za pośrednictwem StrangeSounds.org :
Szef ONZ ds. żywności ostrzegł w czwartek, że świat stoi w obliczu "idealnej burzy na szczycie idealnej burzy"... "W przeciwnym razie na całym świecie zapanuje chaos" - powiedział dyrektor wykonawczy Światowego Programu Żywnościowego David Beasley w wywiadzie dla Associated Press.
"Jeśli nie dotrzemy do tych ludzi, będziesz miał głód, głód, destabilizację narodów niepodobną do niczego, co widzieliśmy w latach 2007-2008 i 2011, i będziesz miał masową migrację".
„Jeżeli szybko się tym nie zajmiemy – i nie mam na myśli przyszłego roku, mam na myśli ten – w 2023 r. będziesz miał problem z dostępnością żywności” – powiedział. – A to będzie to piekło".
Dyrektor Programu Żywnościowego ONZ, David Beasley, oczywiście nie zdaje sobie sprawy, że to rządy świata stworzyły ten problem głodu i więcej pieniędzy w rękach ONZ nie rozwiąże tego. ONZ to zły, antyludzki globalistyczny kartel władzy, który w rzeczywistości jest częścią problemu. Jeśli chcesz nakarmić ludzi na całym świecie, usuń rządy z drogi i pozwól wolnemu rynkowi rozwiązać problemy z dystrybucją i produkcją żywności

Czas zacząć ukrywać jedzenie
Dlatego dzisiejsze podcasty zachęcają do ukrywania jedzenia . Czas zacząć poważnie myśleć o tym, jak zapobiec konfiskacie lub kradzieży zapasów żywności. Mam na ten temat cały rozdział w bezpłatnej książce audio do pobrania zatytułowanej „Globalny reset przetrwania”. Znajdziesz go tutaj: www.GlobalReset.news Przedstawiam również podsumowanie ukrywania jedzenia w dzisiejszym podcaście (poniżej).

Krótka wersja tego? Jeśli ukryjesz jedzenie w domu, zostanie ono znalezione. Ukrywanie jedzenia w ścianach, drzwiach, regałach, meblach, strychach itp. to pewny sposób na odkrycie zapasów żywności. W zależności od tyranizmu rządu możesz zostać aresztowany i/lub skonfiskują twoje zapasy żywności. Znacznie skuteczniejsze strategie przechowywania żywności obejmuje ukrywanie jedzenia na zewnątrz. W najprostszym przypadku oznacza to ukrywanie żywności w konstrukcjach naziemnych lub pojazdach, takich jak ciężarówka zepsutego samochodu lub na uboczu szopy na narzędzia itp. Strategie te również nie są zbyt skuteczne i można to łatwo znaleźć poprzez wykorzystanie psów wąchających pokarm . (A wszystkie psy są domyślnie psami wąchującymi pokarm.)

Najbezpieczniejszym sposobem na ukrycie żywności jest ukrycie jej pod ziemią w bezpiecznych, wytrzymałych, wodoodpornych pojemnikach, które są zakopane (co robił Kudliński) . Wymaga to ogromnego nakładu pracy, ale chroni żywność przed łatwym wykryciem. Im większy areał posiadasz, tym więcej możesz zmagazynować tego jedzenia i utrudnić komukolwiek (w tym bolszewickiemu rządowi) zlokalizowanie lub odkrycie.

Użyj grawitacji i ciężkich przedmiotów, aby ukryć jedzenie
Aby zakopanie żywności było jeszcze bezpieczniejsze, rozważ zakopanie solidnego pojemnika na żywność, a następnie umieszczenie na nim czegoś dużego . Może to obejmować szopę na narzędzia, zepsuty pojazd, stare narzędzia rolnicze (takie jak narzędzie tarczowe ciągnika), a nawet zbiornik na wodę. Jednym z najlepszych sposobów na bezpieczne przechowywanie czegoś jest zakopanie go blisko powierzchni, wrzucenie na niego żwiru, a następnie umieszczenie na nim zbiornika na wodę. Uruchom zbieranie wody z dachu, aby napełnić zbiornik wodą. Oznacza to, że prawie nikt nie będzie zawracał sobie głowy zaglądaniem pod zbiornik z wodą, ponieważ najpierw musiałby spuścić wodę, tworząc błotnisty bałagan. Wymaga to czasu i wysiłku, a zespoły zajmujące się konfiskatą żywności tego nie robią.

W dzisiejszym podcaście wspominam też o innych (bardziej ekstremalnych) pomysłach. Kilka z nich jest dość obrzydliwych, ale bardzo skutecznych. Ostatecznie najlepszą sugestią jest przechowywanie rzeczy, które można szybko przerobić na żywność , ale które same w sobie niekoniecznie zostaną skonfiskowane. Na przykład możesz zacząć tworzyć kompost już teraz, budując „czarne złoto”, którym jest ziemia kompostowa. To bardzo cenny zasób, ale nikt go nie ukradnie. W połączeniu z workami nawozu (które można przelać do wiader lub beczek, aby ukryć ich naturę) i nasionami, masz teraz środki na szybką hodowlę żywności. Zobacz mój mem „Złoty” poniżej, aby zrozumieć różne formy złota, w tym czarne złoto , białe złoto, jasne złoto, niebieskie złoto itp. Aby przetrwać, musisz zrozumieć te pojęcia.

Jak praktykować partyzanckie ogrodnictwo
Podczas uprawy żywności podczas głodu stosuj zasady ogrodnictwa partyzanckiego . Oznacza to, że nie uprawiasz żywności w ładnych rzędach. Sadzisz rzeczy w rozproszony, różnorodny wzór, który w niczym nie przypomina ogrodu. W ten sposób możesz uprawiać okrę; pomidory, ziemniaki, melony i wiele innych, a wszystko to bez widocznego ogrodu.
Możesz także zaangażować się w kiełkowanie, które dostarcza białko roślinne i składniki odżywcze. Wszystko czego potrzebujesz to słoiki, woda i kiełkujące nasiona. Nie potrzebujesz nawet ziemi ani światła słonecznego do kiełkowania żywności. Pamiętaj, że wszystkie formy „złota”, które spadają z nieba, są twoje za darmo . Nie mogą być ograniczane ani opodatkowane przez rząd. Nie płacisz podatków, aby uprawiać własną żywność, przechwytywać wodę deszczową lub pobierać energię elektryczną za pomocą paneli słonecznych. Te obfite zasoby są dostarczane przez naturę (Boga) i są darami dla ludzkości. Musisz nauczyć się wykorzystywać te naturalne, bezpłatne zasoby, których rządy nie mogą kontrolować:

Użyj zbiorników na wodę deszczową do wychwytywania wody deszczowej

Użyj paneli słonecznych do przechwytywania energii słonecznej, która może zasilać elektronikę lub zasilanie awaryjne

Sadź ogrody, aby wykorzystać CO2 i zamienić go w żywność (kto potrzebuje kartek żywnościowych, gdy CO2 i światło słoneczne są wolne?)

Hoduj drzewa, które przekształcają CO2 w paliwo cieplne w postaci drewna i używaj pieca na drewno do ogrzewania


Sprawdź następujący mem, który stworzyłem, aby pomóc wyjaśnić tę potężną koncepcję:
Ukryj swoje jedzenie w chwastach
Jest mało prawdopodobne, by rządy skonfiskowały całe gospodarstwa. Znacznie częściej konfiskują przetworzoną żywność, która ma długi okres przydatności do spożycia, taką jak żywność w puszkach i żywność w pudełkach. Jeśli twoje jedzenie przypomina coś bardziej jak chwasty, jest mało prawdopodobne, że zostanie skonfiskowane. Kiedy uprawiasz okrę; pomidory lub inne warzywa, nie staraj się, aby wyglądała schludnie i uporządkowana. Pozwól mu wyglądać bardziej jak plaga chwastów. Pozwól, aby jedzenie ukryło się za wieloma liśćmi, gdzie tylko Ty wiesz, jakie skarby żywności znajdują się pod warstwami liści.

"Jack-booted" rządowe zbiry konfiskaty żywności nie wiedzą, jak wygląda prawdziwe jedzenie.. Żyją na przetworzonym śmieciowym jedzeniu i umrą na raka, choroby serca lub od zastrzyków „szczepionki” mRNA. Prawdopodobnie nie będą zawracać sobie głowy twoim ogrodem ani wiadrami z nawozem azotowym. Szukają mrożonych pizzy, i pudełek ziemniaków instant. Ponadto spraw, aby Twoja działalność ogrodnicza / rolnicza wyglądała na biedną i zagraconą . Miej trochę śmieci leżących wokół. W miarę możliwości uzyskaj „wyczerpany” wygląd. Im szybciej będziesz wyglądać na biednego, spłukanego i głodującego, tym łatwiej przejdziesz przez scenariusze konfiskaty żywności i masowego głodu, ponieważ „dopasujesz się” do głodujących mas.

Kupuj zbyt duże ubrania z drugiej ręki i trochę makijażu, żeby wyglądać niezdrowo

Na koniec odwiedź sklep z używanymi rzeczami i kup zbyt duże ubrania. Gdy nadejdzie głód, wszyscy będą się kurczyć, a ich spodnie nie będą pasować. Będziesz musiał wyglądać tak samo, nawet jeśli nie głodujesz, więc zaopatrz się w stare, prawie znoszone ubrania, które są o kilka rozmiarów za duże. Im bardziej zużyte te elementy garderoby, tym lepiej. Stąd potrzeba zdobycia ich z drugiej ręki. Zrób trochę makijażu, aby jeśli musisz iść na jakieś publiczne spotkanie ratunkowe, możesz dodać trochę ciemności pod oczami lub poniżej kości policzkowych, aby wyglądać, jakbyś był chory i / lub głodny. Jeśli wyglądasz na dobrze odżywionego, zaróżowionego i energicznego, podejrzenie zostanie rzucone na ciebie i możesz zostać namierzonym przez wygłodniały tłum, który będzie obwiniał cię za brak przygotowania. Zawsze bądź przygotowany, aby wyglądać na zubożałego i chorego, i upewnij się, że masz możliwość, aby Twoja nieruchomość wyglądała na zaniedbaną, a nawet splądrowaną.

Niektórzy eksperci powiedzieli mi, że dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w wystarczającą ilość farby w sprayu, aby pomalować ciemne plamy nad oknami domu, aby wyglądało na wypalone. W zależności od tego, jak złe rzeczy są dobre, możesz chcieć, aby twój dom wyglądał, jakby był już splądrowany (rozdarty materac na trawniku przed domem, kilka wybitych okien itp.) i spalony (pomalowany tak, aby wyglądał, jakby wybuchł ogień okna). W zależności od tego, jak daleko chcesz zajść i jak rozpaczliwa staje się sytuacja, możesz rozważyć wartość posiadania na swoim podjeździe starego junkera, który został całkowicie wypalony. Te pojazdy są dostępne za darmo na złomowiskach. Podziękują ci za ich zabranie. (Śmieci jednego człowieka to skarb drugiego…) Możesz pomyśleć, że są to ekstremalne środki. Niech to będzie twoją wskazówką, że nie zdajesz sobie jeszcze w pełni sprawy z tego, jak źle się stanie. Ci, którzy chcą przetrwać, przygotują się z tymi wszystkimi taktykami i nie tylko. Musisz także zostać ekspertem w przygotowywaniu „bez technologii”...
UN food chief warns of "chaos," "hell," "devastation" from FAMINE ... expect price controls, rationing and criminalization of preppers ... HIDE YOUR FOOD

Nadeszła "doskonałle zaprojektowana burza": głód, wojna, chaos i mroźna, ciemna zima.

Mac Slavo
Dyrektor wykonawczy Światowego Programu Żywnościowego ONZ David Beasley twierdzi, że nadeszła idealna burza. "Idealna burza na szczycie idealnej burzy", powiedział niedawno Beasley, dotarła do naszych drzwi. Beasley namawia ludzi do wpłacania datków na rzecz ONZ, szczególnie kraje Zatoki Perskiej i miliarderów, prosząc ich o przekazanie kilkudniowych zysków, aby "rozwiązać" kryzys z dostawami nawozów już teraz i zapobiec powszechnym brakom żywności w przyszłym roku. "W przeciwnym razie na całym świecie zapanuje chaos" - powiedział Beasley w wywiadzie dla Associated Press.

Jednak ten chaos nie będzie miał wpływu na klasę rządzącą, tych w ONZ czy miliarderów, o których myśli, że pomogą. Chaos, głód i wojna są dla niewolników, podczas gdy władcy kontynuują swoje życie w luksusie kontrolując wszystkich innych. Beasley powiedział, że kiedy przejął WFP 5 1/2 lat temu, tylko 80 milionów ludzi na całym świecie zmierzało w kierunku głodu. "A ja myślę: 'Cóż, mogę odstawić Światowy Program Żywnościowy na dalszy plan'", powiedział. Ale zamiast tego widzimy napis na ścianie i wiemy, że to wszystko zostało zaplanowane. Mogą zrzucić winę na "zmiany klimatyczne" lub oszustwo covid, ale zniszczenie łańcucha dostaw żywności zawsze było niezbędną częścią ogólnego programu trwałego zniewolenia. Ludzie zrobią wszystko, by nakarmić swoje głodujące dzieci.

PRZYGOTOWUJĄC SIĘ NA NADCHODZĄCE, WYWOŁANE PRZEZ RZĄD NIEDOBORY ŻYWNOŚCI
"W ramach tego jest 50 milionów ludzi w 45 krajach pukających do drzwi głodu" - powiedział Beasley. "Jeśli nie dotrzemy do tych ludzi, będziesz miał głód, głód, destabilizację narodów niepodobną do niczego, co widzieliśmy w latach 2007-2008 i 2011, i będziesz miał masową migrację". W tym roku, powiedział Beasley, wojna (sankcje) zamknęła transporty zboża z Ukrainy (naród, który produkuje wystarczająco dużo żywności, aby wyżywić 400 milionów ludzi) i ostro ograniczyła dostawy z Rosji, drugiego największego na świecie eksportera nawozów i głównego producenta żywności, według raportu Strange Sounds.

Zbliża się zima i wygląda na to, że może ona trafić do podręczników historii. Z historycznym niedoborem podstawowych produktów i nawozów, klęskami nieurodzaju, płonącymi magazynami żywności i postępem wojennym, chaos może być niedopowiedzeniem. Musimy być gotowi na wszystko, co ci socjopaci na nas rzucą.

The “Perfect Storm Has Arrived”: Famine, War, Chaos, and A Cold Dark Winter - Activist Post
V.R.S.
@Posoborowe absurdy
Największy problem z tym tekstem jest taki, że nie wiadomo o co chodzi. Post zaczyna się od:
"Skąd w Niemczech zrodził się Satanizm?
Natomiast z tej waszej nauki, Brencjuszu, zrodził się w Niemczech ten Satanizm, o którym pisaliśmy na początku. "

Czyli brakuje początku wyjaśniającego o jakim satanizmie pisze w ogóle kard. Hozjusz.
Posoborowe absurdy
Pisze Hozjusz w 16 wieku o "o teologi niemieckiej i satanizmie Niemca ks. Karola Stehlina" 😂 😂 😂 I tak się tworzy mity wokół Bractwa .
V.R.S.
@Posoborowe absurdy
Nie wiem, bo nie wiadomo jaki był cel wstawienia tak okrojonego cytaty z kard. Hozjusza. Może chodziło o przymiotnik "niemiecki" żeby zabrzmiał.
Jeśli tak to przypomnijmy że faktycznie rewolucja luderska przyczłapała do nas z Niemiec, ale to król Polski jako pierwszy suwerenny monarcha Europy umożliwił powstanie protestanckiego państwa (Prusy Książęce) *). I jak Bp Hozjusz …More
@Posoborowe absurdy
Nie wiem, bo nie wiadomo jaki był cel wstawienia tak okrojonego cytaty z kard. Hozjusza. Może chodziło o przymiotnik "niemiecki" żeby zabrzmiał.
Jeśli tak to przypomnijmy że faktycznie rewolucja luderska przyczłapała do nas z Niemiec, ale to król Polski jako pierwszy suwerenny monarcha Europy umożliwił powstanie protestanckiego państwa (Prusy Książęce) *). I jak Bp Hozjusz słusznie pisze: "stało się, że widzimy was podzielonych na tyle sekt, tak rozszczepionych, że już trudno nawet licz[b]ę znaleźć", to niestety Polska szybko stała się przytuliskiem dla protestanckiej ekstremy.
I tak po luderanizmie wyszedł kalwinizm - uznawany przez luderan za obrzydliwy bo zbyt radykalny, z kolei z kalwinizmu wyszli bracia nazwani nie bez kozery "polskimi" czyli jeszcze bardziej ekstremalna, bo ariańska postać. I taki Biandrata (czy w spolszczeniu Blandrata) musiał zwiewać z ziem opanowanych przez kalwinizm by właśnie w Polsce z miejscowymi radykałami zakładać siedlisko nowej, jeszcze bardziej ohydnej sekty. Z kolei taki Łaski robił w Anglii rewolucję w rewolucji czyli radykalny jej etap za króla Edwarda.
Zatem, my jako Polacy, oczywiście możemy kopać Niemców po kostkach za Ludra i protestanckich kaznodziejów, którzy nam nowinki przynieśli, ale powinniśmy pamiętać że nie bez kozery św. Stanisław Kostka czy J. Wujek musieli się do szkół udawać poza Polskę, do Wiednia, bo w Polsce heterodoksja i herezja się rozpanoszyły oraz bez przeszkód się panoszyły i nie było nawet ortodoksyjnej edukacji by stawić im należyty opór. Zresztą kard. Hozjusz - jeden z nielicznych obrońców Wiary Katolickiej w ówczesnym Episkopacie Królestwa Polskiego też o tym wielokrotnie pisał.

*) Co myślał o tym młody Hozjusz można przeczytać w tym jego wierszyku:

Powiedz, ktokolwiek przeczytasz te sprawy,
Czyli nie nazwiesz monarchę szalonym,
Co mogąc łatwo skończyć z zwyciężonym,
Wzrok mu swój wolał pokazać łaskawy?
Pokazał temu, co niedawno jeszcze
Byłby niewdzięczny szarpał mu wnętrzności,
A oto wielbi ten czyn cnej mądrości
Chwała biskupów, wieszcz nad wieszcze!


Stanisław Hozjusz (przeł. J. Szujski)
Posoborowe absurdy
@V.R.S. A słowo niemiecki kojarzy im się od razu z Ks. Stehlinem. Jednak Maryja go obroni, bo to kapłan całkowicie oddany Matce Bożej, propagator św. MEDALIKA. - nie mylić z medaliczką na Glorii @MEDALIK ŚW. BENEDYKTA . Bóg zna ich serca i złe zamiary. On jest Sędzią, a nie Oni.
Posoborowe absurdy
@Tadeusz Kaktus ZA DALEKO SIĘ POSUWASZ. ttps://swietatradycja.wordpress.com/2022/10/04/kard-stanislaw-hozjusz-o-niemieckim-satanizmie/ Dalej bijesz pianę, I znowu robisz ochydne spekulacja w stosunku do Bractwa Św. Piusa X. Teraz wyjeżdżasz z "niemieckim satanizmem". Nie winny niemiecki Marcin Luter powiązany z różokrzyżową żydo-kabałą Marcin Luter, ale okaże się to Niemiec ks. Stehlin , który …More
@Tadeusz Kaktus ZA DALEKO SIĘ POSUWASZ. ttps://swietatradycja.wordpress.com/2022/10/04/kard-stanislaw-hozjusz-o-niemieckim-satanizmie/ Dalej bijesz pianę, I znowu robisz ochydne spekulacja w stosunku do Bractwa Św. Piusa X. Teraz wyjeżdżasz z "niemieckim satanizmem". Nie winny niemiecki Marcin Luter powiązany z różokrzyżową żydo-kabałą Marcin Luter, ale okaże się to Niemiec ks. Stehlin , który nie tylko wprowadza teologię niemiecką wg waszej bandy na czele z Ks. Powierża , a teraz z Guzem, a teraz niemiecki satanizm???