Clicks8
lv.news

Kardināls Hollerihs “ir atvērts priesterienēm”

Ar parasto liekulīgo zigzaga runu Luksemburgas kardināls Žans Klods Hollerihs ir izteicies par labu [nederīgi ordinētām] priesterienēm.

Viņš neteica, ka sievietēm "jākļūst" par priesterienēm, jo viņš [dīvainā kārtā] "par to vienkārši" nezina ". Bet viņš tomēr ir" atvērts "priesterienēm.

Viņam "pašreizējā situācija" ir nepietiekama: "Jums ir jāredz un jāpamana, ka sievietēm draudzē ir teikšana." Tikai Kristum baznīcā ir “teikšana”.

Hollerihs portālam KNA.de (13. septembrī) sacīja, ka viņš "ļoti ciena" Vācijas sinodālo/pašnāvniecisko ceļu. Pēc viņa teiktā, tajā tiek uzdoti "ļoti lieli jautājumi", kas "ir jāuzdod", lai gan pašnāvības ceļš atkārto tikai novecojušas lietas pirms 60 gadiem.

Holleriham ir "grūti", kad viņš redz, kā "atsevišķi vācu bīskapi domā par svētībām homoseksuāliem pāriem", un tad viņš dzird "ko Polijas bīskapi saka par šādiem jautājumiem".

Nākamā Franciska enciklika Fratelli tutti nav politkorektā un pietiekami atbilstoša Holleriham, viņš saka: "Es gribētu teikt: Fratelli e sorelle tutti, tas ir: visi ir brāļi un māsas".

Holerihs ir ES Bīskapu konferenču komisijas priekšsēdētājs.

#newsUxoqaipqmq