Antypapież

Benedykt nie abdykował, Bergoglio jest antypapieżem”, mówi prof. Sanchez, prawnik z Uniwersytetu w Sewilli

29 czerwca, dokładnie w dniu 70. rocznicy kapłaństwa Józefa Ratzingera, która jest jednocześnie rocznicą św. Piotra i Pawła, otrzymaliśmy odpowiedzi od prof. Antonio José Sánchez Sáez , profesor prawa na Uniwersytecie w Sewilli (założony w 1505).
Po drastycznym zburzeniu Summorum Pontificum przez Bergoglio – najważniejszym akcie pontyfikatu papieża Benedykta XVI, który zliberalizował (słusznie) łacińską Mszę – mszę par excellence, obdarzoną „absolutnymi gwarancjami katolickości” – nadszedł czas, aby zaproponować ten wywiad na temat, którego – zauważ – wszystkie media unikają jak ognia. W niewytłumaczalny sposób, tak samo dzieje się z dużą częścią tradycyjnego konserwatywnego świata, który prawdopodobnie łudzi się, że potrafi łączyć porozumienia dla post-Bergoglio, ignorując nieunikniony miecz Damoklesa naturalnej antypapieskiej sukcesji, w przypadku Ratzingera. nieważne zrzeczenie się.
A jednak w cywilizowanym kraju toczy się rozmowa, dyskusja, nawet ostro, ale konfrontuje się ze sobą: dialog, mosty, nie mury. Byłoby pożądane, aby ktoś mógł zburzyć tę kompletną przebudowę naszej, ale jak dotąd nikomu się to nie udało (a nawet nie spróbować): TUTAJ

Z 80 publikacjami, różne pobyty badawcze na uniwersytetach Harvard, Bolonia, Florencja, Frankfurt, Sorbona i 5 nagród akademickich, profesor Sànchez od lat pisze na katolickiej stronie internetowej comovaradealmendro.es”. Obecnie jest uczelnią o najbardziej autorytatywnym programie nauczania. mieć odwagę „przyłożyć do tego swoją twarz”.

Panie Profesorze, mówi Pan od jakiegoś czasu, że śledzi Pan nasze śledztwo w sprawie rezygnacji Benedykta XVI…
R . „Przez wiele lat ci, którzy myśleli, że jedynym panującym papieżem jest Benedykt XVI, byli sami, niezrozumiani przez Kościół. Pocieszające jest to, jak ważna włoska gazeta zdecydowała się omówić tę kwestię, która jest fundamentalna nie tylko dla katolików.

Żadna inna organizacja informacyjna o tym nie mówi, ale powinien to być dziennikarski przypadek tysiąclecia…
R . „Przytłaczająca większość uważa, że ta karta. Bergoglio jest złym papieżem, ale ostatecznie papieżem. Krytykują jego urojenia, ale uważają go za ojca. A to jeszcze bardziej go wzmacnia. Inni to po prostu światowi katolicy, zadowoleni z jego innowacji. Wreszcie inni podejrzewają, że Franciszek jest oszustem, ale nie mają odwagi mówić o tym publicznie”.

Na swojej stronie twierdzisz, że masoneria kościelna siłą umieściła Bergoglio na tronie Piotrowym. Jakie dowody?
R . „Od uznania międzynarodowych lóż, do włączenia elementów masońskich do liturgii i nabożeństwa, do retoryki o Powszechnym Bractwie… Wystarczy na razie powiedzieć, że o. Malachi Martin, bardzo kultywowany jezuicki doradca kard. Bea, która przeczytała całą Trzecią Tajemnicę Fatimską (w tym słowa Matki Bożej, które nie zostały jeszcze ujawnione), napisała książkę „Dom smagany wiatrem”, w której wyjaśniła plan kościelnej masonerii: zmusić papieża do rezygnacji, aby narzucić fałszywego papieża który, wykorzystując posłuszeństwo duchowieństwa i wiernych, doprowadzi Kościół do wielkiej apostazji przepowiedzianej przez św. Pawła. Malachi Martin nie wiedział, że Benedykt XVI był przygotowany od jakiegoś czasu i nie zrezygnował ważnie, pozostając papieżem: grą mistrza”.

Z jakich głównych powodów Twoje zrzeczenie się byłoby nieważne?
R. „Byłem zdziwiony, gdy spokojnie przeczytałem Twoje Declaratio di Reouncement po łacinie: Papież Benedykt nie wyrzekł się munus, jak wymaga kanon 332.2 KPK, ale ministerium. Jakby profesor zrezygnował z nauczania nie opuszczając katedry, pozostając profesorem na Uniwersytecie. Co więcej, Benedykt XVI dał nam kolejną wskazówkę, stając się „papieżem emerytem”, tytułem kanonicznie niemożliwym, ponieważ aby być emerytem, trzeba zrezygnować z urzędu z powodu wieku lub przez przyjętą rezygnację… i żaden z tych warunków nie jest spełniony w rezygnacji. papieża (kan. 185)”.

Myślisz, że zrobił to celowo? Być może, w jaki sposób znany filozof Giorgio Agamben wentyluje, aby „wzmocnić papiestwo”?
R. „Przeczytałem książkę Agambena” Tajemnica zła. Benedykt XVI i koniec czasów”. Zgadzam się, że Benedykt XVI działa obecnie jako „katejon”, „moc, która powstrzymuje” objawienie antychrysta (Massimo Cacciari też o tym mówił). Wiemy, że Benedykt XVI doskonale zna orędzia maryjne Fatimy, Garabandal, Akita. Celowo działał w ten sposób, wiedząc, że wilki przyjdą po niego (bo już to zrobiły przeciwko Janowi Pawłowi II). Udawał więc, że rezygnuje, ale nie robiąc tego, pozostając papieżem”.

Jak kontrargumentują kanoniści bergoglian?
R. „Zasadniczo mówią, że nawet jeśli wyrzeczenie było błędne, potwierdza je jednomyślna i pokojowa akceptacja Franciszka przez Kościół („Universalis Ecclesiae Adhaesio”). Tragiczny błąd, ponieważ doktryna ta nigdy nie miała na celu ratowania, uzdrowienia lub uznania za spełniony warunek, bez którego postępowanie nie mogłoby zostać wszczęte. W przypadku wyboru papieskiego stolica musi być wakująca: panujący papież musiał umrzeć lub ważnie abdykować. Dla kan. 126 (doktryna istotnego błędu) Rezygnacja Benedykta była nieważna, mandat nie był wolny i nie można naprawić tego istotnego błędu a posteriori. Nie ma znaczenia, że przytłaczająca większość Kościoła wierzy, że Papież to Franciszek: nawet Żydzi woleli Barabasza od Jezusa, ale mylili się”.

W wywiadzie „Ostatnie rozmowy” Ratzinger mówi, że zrezygnował jak papieże, którzy w historii nie abdykowali. KTO Jeśli nadal jest papieżem, kim jest Bergoglio?
R . „Przynajmniej jedna ANTIPAPA. Co więcej, wielu wierzy, że jest fałszywym prorokiem Apokalipsy ”.
Wielu uważa, że po Franciszku nowe konklawe może naprawić sytuację. Czy tak jest?
R. „Absolutnie NIE. Konklawe z 80 kardynałami mianowanymi przez antypapieża może wybrać tylko jednego antypapieża. Cała linia sukcesyjna Bergoglio jest antypapieska. Nie będzie już odrodzenia kościelnego, ale zejście w kierunku wielkiej apostazji widzialnego Kościoła katolickiego, który będzie prześladował wiernych „małą resztkę”, prawdziwy Kościół”.

Swoją drogą kanał Don Minutelli, najpopularniejszego księdza we Włoszech i lojalnego wobec Benedykta, został zamknięty przez Youtube lub zhakowany… TUTAJ
R. „Dokładnie. Muszą uciszyć sprzeciw i wykorzystać współudział sieci społecznościowych”.

Katolicy, którzy są zgorszeni „reformami” Bergoglio i unikają zadawania sobie pytania, czy jest on prawdziwym papieżem… czy unikają „magna quaestio”?
R. „Tak. Niestety, w tym toku myślenia znajdują się zasady Kościoła, takie jak kard. Sarah i Müller, arcybiskup Viganó itp., które wielu ludzi dezorientują”.

W niedawnym wywiadzie ks. Francesco zalecił, aby nie marnować kryzysu, ale wykorzystać go do ustanowienia „nowego porządku światowego”. Czy powinniśmy się również martwić o świeckich?
R . „Oczywiście: ten projekt dotyczy wszystkich. W szczególności ONZ od dziesięcioleci promuje to, co katolicy uważają za „grzechy, które wołają do nieba”, takie jak aborcja, eutanazja czy ideologia gender. Jan Paweł II i Benedykt XVI już to potępili. A teraz Bergoglio jest doskonale zjednoczony z Nowym Porządkiem Świata, ateistą, antychrześcijańskim i prosi o posłuszeństwo ONZ ”.

Dlaczego biskupi i kardynałowie nie zajmują się tym problemem? To ogromna odpowiedzialność historyczna i duchowa…
R. „Architekci Nowego Porządku Świata dominują teraz nad światem i Kościołem. Poinformowani kardynałowie i biskupi obawiają się spowodowania schizmy, jeśli się wypowiedzą. Ale absurdem jest myśleć, że Chrystus może chcieć jedności w kłamstwach, dlatego w historii heretycy opuścili Kościół, oczyszczając go. Teraz schizma się odwróci: to ci, którzy wyznają Prawdę Katolicką, zostaną wyrzuceni z Kościoła”.

Cionci: Wspomnieliśmy już o tej możliwości z metaforą „kukułki” TUTAJ Na razie pytanie nadal jest zamiatane pod dywan, w naprawdę ciekawy sposób. Ogromna trudność sprawia, że lokalny umysł próbuje zmienić punkt widzenia. Zapewne będziemy musieli poczekać na następny przystanek modernistycznego pociągu, kiedy także pomieszana już Msza nowego rytu będzie przechodzić kolejne zmiany , co było do przewidzenia, w celu wyeliminowania dogmatu Przeistoczenia, jak wyjaśnia historyk Massimo Viglione TUTAJ
Kiedy interkomunia z protestantami lub nawet międzynarodowa konferencja międzywyznaniowa lub coś podobnego dochodzi do stworzenia religii Nowego Porządku Świata, wtedy być może najbardziej oczywista z możliwych wyjaśnienia zaczną być brane pod uwagę.

Andrea Cionci

liberoquotidiano.it
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)R . „Przytłaczająca większość uważa, że ta karta. Bergoglio jest złym papieżem, ale ostatecznie papieżem. Krytykują jego urojenia, ale uważają go za ojca. A to jeszcze bardziej go wzmacnia. Inni to po prostu światowi katolicy, zadowoleni z jego innowacji. Wreszcie inni podejrzewają, że Franciszek jest oszustem, ale nie mają odwagi mówić o tym publicznie”.
Na swojej stronie twierdzisz, że …More
''(...)R . „Przytłaczająca większość uważa, że ta karta. Bergoglio jest złym papieżem, ale ostatecznie papieżem. Krytykują jego urojenia, ale uważają go za ojca. A to jeszcze bardziej go wzmacnia. Inni to po prostu światowi katolicy, zadowoleni z jego innowacji. Wreszcie inni podejrzewają, że Franciszek jest oszustem, ale nie mają odwagi mówić o tym publicznie”.

Na swojej stronie twierdzisz, że masoneria kościelna siłą umieściła Bergoglio na tronie Piotrowym. Jakie dowody?
R . „Od uznania międzynarodowych lóż, do włączenia elementów masońskich do liturgii i nabożeństwa, do retoryki o Powszechnym Bractwie… Wystarczy na razie powiedzieć, że o. Malachi Martin, bardzo kultywowany jezuicki doradca kard. Bea, która przeczytała całą Trzecią Tajemnicę Fatimską (w tym słowa Matki Bożej, które nie zostały jeszcze ujawnione), napisała książkę „Dom smagany wiatrem”, w której wyjaśniła plan kościelnej masonerii: zmusić papieża do rezygnacji, aby narzucić fałszywego papieża który, wykorzystując posłuszeństwo duchowieństwa i wiernych, doprowadzi Kościół do wielkiej apostazji przepowiedzianej przez św. Pawła. Malachi Martin nie wiedział, że Benedykt XVI był przygotowany od jakiegoś czasu i nie zrezygnował ważnie, pozostając papieżem: grą mistrza”.(...)''
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Od samego jego wyjścia na balkon po konklawe od razu z żoną , żeś my byli przekonani , że to żaden papież po jego słynnym powitaniu ;"BON DŻIORNO ! "
PiotrM
BON DŻIORNO. 😂
łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani.