Clicks1.3K
csk.news

Anglie: Co Znamená Genesis 1? Zeptejte Se Policie

John Sherwood (71) dědeček a kazatel evangelického kostela severního Londýna, byl zatčen v Uxbridge/Londýn (23. dubna, video níže) poté co veřejně uvedl, že podle Genesis 1, rozdíl mezi dvěma lidskými pohlavími tvoří podstatu Bohem vytvořeného řádu.

Po chvíli, se objevili nějací policisté, kteří říkali, že obdrželi tři stížnosti, obviňující Sherwooda z toho, že způsobil “neklid a rozrušení.” Sherwood vysvětlil, že využíval svobodu projevu, a že lidé mohli jen volně projít a nevšímat si ho.

Nenávistná lesbička vykřikovala, že Sherwood měl "nenávistný proslov." Jeden z policistů řekl Sherwoodovu společníkovi, Peteru Simpsonovi, že je potřeba se vyhnout jakékoli kritice homosexuality, protože to "uráží lidi." Takže se Simpson zeptal, proč policie nezakročila proti Londýnské "Pride" přehlídce (přehlídka gay hrdosti), která urážela Křesťany. Také poukázal na to, že neexistuje právo na to se "nikdy neurazit."

Nakonec, policie se Sherwoodem špatně zacházela. Měl pohmožděniny poté, co jej tahali ze žebříku na kterém stál a nasadili mu pouta. Spojené Království má historii potlačování svobody projevu (zde, zde a zde).

Sherwood byl ve vězení držen přes noc asi 21 (!) hodin. Během policejního výslechu dostal nevhodnou otázku, co by dělal "kdyby jedno z jeho dětí bylo homosexuálem." Jeho vyšetřování nadále pokračuje.

Pouliční kázání má ve Velké Británii dlouhou a uznávanou historii. Podle článku 10 britského zákona o lidských právech z roku 1998 "má každý svobodu zastávat názory a přijímat a šířit informace a myšlenky bez zásahu orgánu veřejné moci" - ale každý ví, že to platí pouze pro ty, kdo stále opakují ideologii režimu.

#newsMqgxvwbqsu