Clicks4
NewsLetters

BВП: Відповідь на Бергольєву відеорекламу вакцинації

Псевдопапа Бергольйо разом з шістьма прелатами з американського континенту зняв відеорекламу з метою масового приймання людьми експериментальної вакцинації, яка належить до процесу чіпування. Таким чином не тільки Бергольйо, але й ці прелати публічно підтвердили своє виключення з Церкви. Вони збунтувалися проти суті віри і моралі (пор. Гал. 1,8-9). Для маскування свого злочину, на який поширюється Нюрнберзький кодекс, Бергольйо зловживає словом «любов». Щоб викрити духа брехні, який є за Бергольйо, ми додамо після його брехливого висловлювання ‒ «любов» ‒ прямо слово «брехня». Бергольйо свідомо і цинічно обманює громадськість, а це не любов, це найважчий злочин проти Бога та проти людства.

Доповнена цитата Бергольйо: «Вакцинація вакцинами, які ‒ безвідповідально ‒ схвалені компетентними органами, ‒ це вчинок любові ‒ брехні! А „допомогти” більшості людей це зробити є також вчинком любові ‒ брехні! Любові ‒ брехні ‒ до себе, любові – брехні ‒ до наших сімей та друзів, і любові ‒ брехні ‒ до всіх людей. Любов ‒ брехня ‒ є також соціальною і політичною. Існує соціальна та політична любов ‒ брехня; вона універсальна, завжди переповнена маленькими особистими великодушними жестами, здатними перетворювати та вдосконалювати ‒ обманювати ‒ людське суспільство. Вакцинація ‒ це простий, але важливий спосіб піклування ‒ ліквідації ‒ одного другим, особливо щодо найбільш вразливих. Я молюся ‒ до свого бога, батька брехні, ‒ щоб кожен вніс свою лепту, свій маленький жест любові ‒ брехні, ‒ якою б малою вона не була; любов ‒ брехня – є завжди великою. Сприяйте цими малими жестами кращій – ліквідації ‒ майбутності. Мій бог, батько брехні – хай „благословить” вас; і дуже вам дякуюза те, що ви дали себе обманути і йдете зі мною шляхом брехні до пекла».

Ісус сказав: Диявол ‒ брехун і вбивця (Ів. 8,44), а церковний обманщик Бергольйо – його слуга, який прокладає йому дорогу!

Однак сьогодні необхідно знати, якою є справжня і Богом об’явлена любов. Греки використовують три слова для означення любові: 1) ерос ‒ це тілесна любов, 2) філіа ‒ це любов батьків до дітей, любов до свого народу і т.п., 3) агапе ‒ це любов до Бога і водночас чиста любов до ближнього. Протилежністю любові є себелюбство, тобто егоїзм. Любов безкорисливо жертвується, віддає себе. Божа любов (агапе) полягає в тому, що Бог не тільки сотворив нас із любові, дав нам існування, але й коли ми згрішили, вершиною Його любові стало те, що Він за нас віддав Свого Єдинородного Сина на смерть, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне (Ів. 3,16).

Людське его і людська гордість відкидає правду, Божу любов і вічне життя, а любить брехню і фальшиве добро. Щоб прийняти Божу любов, з нашого боку потрібне певне упокорення. Ми повинні назвати брехню брехнею, а правду правдою ‒ а це справжній героїзм. Фальшива, егоїстична любов ненавидить це. Бог спас нас, але всі ми не будемо спасенні, бо маємо вільну волю і можемо вирішити: або прийняти правду і Божу любов, якою є Ісус, або відкинути. Прийняття Ісуса пов’язане не тільки з прощенням гріхів, але й зі шляхом очищення, який насправді веде до правдивої внутрішньої свободи, яка є лише у єдності з Ісусом. Ми звільняємося від отруйного кореня в нас, яким є наше его. Покаятися, змінити мислення (Мр. 1,15), прийняти правду і відвернутися від брехні та духа брехні ‒ це необхідний крок до нашого спасіння.

Мета нашого життя ‒ це духовне з’єднання з Богом, який є Правдою (Ів. 14,6) і Любов’ю (1 Ів. 4,8). Щоб прийняти Божу любов, ми повинні прийняти Ісуса і дати Йому владу в нашому розумі, щоб у ньому панувала правда. Мусимо дати Йому і свою волю, щоб ми були здатні боротися зі злом і змагатися за найбільше добро ‒ за власне спасіння, ‒ навіть ціною терпінь, приниження та смерті. Справжню любов ми бачимо у мучеників і святих. Вони ‒ герої любові! Вони віддали життя за вірність Богу і дали добрий приклад для всіх. Їхні життєписи надзвичайно актуальні на сьогоднішній час.

Найбільша заповідь любові ‒ «Люби Бога всім серцем, всією душею і всією силою». Любов пов’язана з пізнанням. Чим більше ми пізнаємо, тим більше любимо. Якщо ми дотримуємося Божих заповідей, говоримо з Богом у молитві перед Його обличчям, якщо визнаємо Йому свої гріхи і стараємося наслідувати нашого Господа, то дістаємо світло пізнання, а також силу.

У зв’язку з цим Ісус говорить про втрату душі заради Нього та Євангелії (Мр. 8,35). Це означає, що ми повинні втрачати, тобто відділятися від духовної отрути первородного гріха, який інфікує нашу душу.
Чиста любов не може існувати без правди, не може бути пов’язана з брехнею, як це демонструє теперішній псевдопапа.

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат

19.08.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8