Clicks85

Biden chce, by nawet „zaszczepieni na COVID-19” nosili maski

W piątek Joe Biden powiedział Amerykanom, aby nawet po „szczepieniu na COVID-19” (nazwa marketingowa akcji terapii genowej GMO, która nie jest szczepieniem – przypis WM) nadal nosili maski.

Podczas wizyty w zakładzie produkcyjnym Pfizera w Michigan z gubernator Gretchen Whitmer, Biden, który nosił podwójną maskę, nalegał, aby Amerykanie nadal nosili maski, nawet jeśli zostaną zaszczepieni przeciw COVID-19. „Przed zaszczepieniem i po, jeśli dostaniesz zastrzyki, i później, dystans społeczny będzie ratował życie, a noszenie masek będzie ratowało życie” – powiedział Biden. „Dbanie o to, by myć ręce gorącą wodą, będzie ratowało życie”. „To nie jest hiperbola, to nie jest stwierdzenie polityczne, to jest rzeczywistość, nauka to dowiodła” – powiedział, nie wyjaśniając, dlaczego noszenie masek po szczepieniu ma sens.

Biden upierał się, że szczepionki nie stanowią żadnego zagrożenia i wezwał Amerykanów do „słuchania dr Fauci”. „Szczepionki są bezpieczne” – powiedział Biden. „Proszę, dla ciebie, twojej rodziny, społeczności, tego kraju, weźcie szczepionkę, kiedy nadejdzie wasza kolej i będzie dostępna”. „Słuchajcie dr Fauci. Dr Fauci zapewnił mnie, że szczepionki COVID-19 są bezpieczne” – dodał.

A tak wygląda działanie tych „bezpiecznych szczepionek” w praktyce…

Biden podkreślił również, że pracuje nad tym, aby zaszczepić cały świat, nie tylko Amerykanów. „Nie wystarczy, że znajdziemy lekarstwa dla Amerykanów” – powiedział. „Muszą istnieć lekarstwa, w których świat może wziąć udział, ponieważ nie można zbudować muru lub ogrodzenia wystarczająco wysokiego, aby powstrzymać pandemię”.