apredsasatoci
237.9K

Grafenoxid!

La Quinta Columna dne 25. 6. 2021 učinila naléhavé oznámení a doufá, že se dostane k co nejvíce lidem, zejména těm, kteří pracují ve zdravotních a právních službách.

Dovolte prosím, abychom Vás seznámili s jeho obsahem, neboť takovéto informace jsou v dnešní době vytlačovány a cenzurovány médii jako je televize, rozhlas a některé sociální sítě, přestože přímo souvisí s ohrožením našeho života a života našich dětí. Video je ve španělštině, ale nabízíme Vám český přepis.

Biostatik Ricardo Delgado, dr. José Luis Sevillano a tým výzkumníků a profesorů, s nimiž prováděli svůj výzkum, potvrdili přítomnost nanočástic oxidu grafenu v lahvičkách s vakcínou.

Ve vydání č. 63 ukázal tým některé fotografie provedených analýz, včetně výsledků získaných pozorováním optickým mikroskopem a elektronovým mikroskopem, výsledky dalších technik, si vyhradili pro použití v dalších vydáních. Oznámili také, že zpráva založená na všech použitých technikách, které určily přítomnost oxidu grafenu, bude velmi brzy oficiálně zveřejněná výzkumnými pracovníky, kteří provedli analýzy.

Orwell City, jako vždy, přeložili zprávu La Quinta Columna a otitulkovali video, které sdíleli před několika hodinami na svém oficiálním telegramovém kanálu (španělská verze).
rumble.com/…-by-graphene-oxide-introduced-by-several-ways.html

Zde si můžete přečíst přepis titulků prvních 11 minut videa:

Masky, které jsou v současné době na trhu a používají se, obsahují oxid grafenu. Nejen ty, které byly svého času staženy, jak bylo oznámeno v mediích, ale i štětičky používané v PCR a antigenních testech obsahují nanočástice oxidu grafenu.

COVID vakcíny ve všech svých variantách - AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen/Johnson & Johnson atd., obsahují také značnou dávku nanočástic oxidu grafenu. Toto jsou výsledky jejich analýzy elektronovou mikroskopií a spektroskopií, mimo jiných technik používaných různými veřejnými univerzitami v naší zemi.

Vakcína proti chřipce obsahovala nanočástice oxidu grafenu a nové vakcíny proti chřipce i nové intranazální COVID vakcíny, které jsou v přípravě, obsahují také obrovské dávky nanočástic oxidu grafenu.

Oxid grafenu je toxická látka, která vytváří v těle tromby - oxid grafenu je toxická látka, která vytváří krevní sraženiny. Oxid grafenu způsobuje změnu v imunitním systému dekompenzací oxidační rovnováhy ve vztahu k zásobám glutathionu (pozn. antioxidant přítomný v těle). Pokud je dávka oxidu grafenu zvýšena jakoukoliv cestou podání, způsobí kolaps imunitního systému a následuje cytokinová bouře.

Oxid grafenu nahromaděný v plicích vytváří oboustranný zápal plic šířením v plicním alveolárním traktu. Oxid grafenu způsobuje v ústech kovovou pachuť. Možná Vám to začíná dávat smysl. Vdechovaný oxid grafenu způsobuje zánět sliznic a tím ztrátu chuti a částečnou nebo úplnou ztrátu čichu. Oxid grafenu získává uvnitř těla SILNÉ MAGNETICKÉ VLASTNOSTI. To je vysvětlení magnetického jevu, který již zažily miliardy lidí po celé světě po různých způsobech podávání oxidu grafenu. Jedním z nich je vakcína.

Stručně řečeno, oxid grafenu je ten údajný SARS-CoV2, ten údajně nový koronavirus, který způsobuje onemocnění známé jako COVID-19. Proto jsme nikdy skutečně neizolovali nový koronavirus, jak většina zdravotních institucí na nejvyšší úrovni a v různých zemích uznala, kdy na to byla tázána. Onemocnění COVID-19 je výsledkem zavádění oxidu grafenu různými způsoby podávání.

Oxid grafenu je extrémně potentní a silný v aerosolech, stejně jako takzvaný SARS-CoV-2. jako každý materiál má oxid grafenu, co nazýváme, "elektronické absorpční pásmo". To znamená, že absorbuje určitou frekvenci, která tento materiál velmi rychle nabudí a způsobí oxidaci, čímž narušuje rovnováhu organismu šířením toxických látek v těle proti naším přírodním zásobám antioxidantu glutathionu. Právě toto frekvenční pásmo je vyzařované v nových šířkách vlnového pásma nové bezdrátové technologie 5G. To je důvod, proč se rozmisťování těchto antén během pandemie nikdy nezastavilo.

Ve skutečnosti patřily k několika málo službám, které byly udržovány, kromě zvláštního monitorování ze strany státních bezpečnostních sil a orgánů na těchto anténách. Máme podezření, že v kampani proti chřipce 2019 byl oxid grafenu přidán do lahviček s vakcínou, protože byl již používán jako adjuvans.

S následnými testy technologie 5G v různých částech světa se COVID-19 vyvinul v interakci s vnějšími elektromagnetickými poli a oxidem grafenu, který je nyní v tělech.

Nezapomeňte, vše začalo ve Wuchanu a bylo to první pilotní město na světě, které koncem listopadu 2019 testovalo technologii 5G. Je to taková "náhoda" v čase a prostoru. Obě verze s luskouny a netopýří polévkou byly jen na odvedení pozornosti. Účel zavedení oxidu grafenu je ještě temnější, než si dokážeme představit. Proto je zatím více než dost, abyste vstřebali tato data a "resetovali" znalosti, které jste dosud měli o nemoci, od nejvyšších vládních institucí, které říkají obyvatelstvu, aby se chránilo, a dokonce jim vnutily to, co jim potenciálně způsobí nemoc samotnou. Logicky, nyní, když víme, že příčinou nebo etiologickým činitelem onemocnění je přesně chemická toxická látka, víme, jak ji zmírnit: zvýšením hladiny glutathionu.

Glutathion je přírodní antioxidant, který nosíme v našem těle. Několik podrobností vám pomůže plně pochopit vše, co bylo hlášeno v mediích. Hladiny glutathionu jsou u dětí extrémně vysoké. Proto onemocnění nemá téměř žádný dopad na dětskou populaci. Glutathion se velmi prudce snižuje po 65. roce života. Proto je COVID-19 obzvláště rozšířen ve starší populaci. Glutathion je na velmi vysoké úrovni v populaci, která intenzivně sportuje. To je důvod, proč pouze 0,22 % sportovců prodělalo onemocnění.

Nyní pochopíte, proč nespočet praktických studií prokázalo, že léčba N-acetylcysteinem, (který je prekurzorem glutathionu v těle) nebo glutathion podávaný přímo, léčí onemocnění COVID-19 u pacientů velmi rychle. Jednoduše proto, že hladiny glutathionu byly zvýšeny, aby se vyrovnaly s podávanou toxickou látkou, oxidem grafenu.

Objev, který zde učinila La Quinta Columna, je o útoku státního bioterorismu se vším všudy, nebo přinejmenším o spoluvině vlád vůči celé světové populaci, což nyní zakládá skutkovou podstatu zločinu proti lidskosti.

Proto je naprosto nezbytně nutné a důležité, abyste tyto informace zpřístupnili své lékařské komunitě. Praktickým lékařům, zdravotnickým a pečovatelským službám obecně, ale také médiím a místnímu a regionálnímu tisku a celému Vašemu okolí.

La Quinta Columna odhaduje, že jen u nás, každý den zemřou desetitisíce lidí, až vláda zapne novou chystanou technologii 5G.

S vědomím, že nyní nejsou touto injekcí s oxidem grafenu očkováni pouze starší lidé v pečovatelských domech, ale jak víte, velká část populace byla očkována nebo "grafenizována" postupnými dávkami oxidu grafenu.

Tělo má přirozenou schopnost eliminovat tuto toxickou látku, takže doporučují až tři dávky ročně po všechny roky, aby se grafen ve vašem těle udržoval.

Máme všechny důkazy o tom, co se stalo. Zatímco se soudní systém snaží jednat, lidé budou i nadále strkáni z bezedného útesu. Pokud se díváte na tento audiovizuální materiál, pochopíte, že jste byli více než rok zcela a naivně klamáni nejvyššími institucemi. Teprve teď pochopíte všechny nesourodosti, které jste pozorovali ve svých televizních zprávách.

Pro doplnění těchto dat, můžete navštívit:

laquintacolumna.net

Nebo náš kanál La Quinta Columna TV, kde více než 100 000 lidí již zná pravdu a není součástí masivního podvodu, kterému vyli vystaveni. Prosím, šiřte toto video mezi všemi. Je pouze na nás, jestli nás čeká osud, který nám chystají plody Agendy 20/30.
Michal Dimitrov shares this
21.7K
David Michael Emeth
Grafenoxid:
ľubica
Libor Halik shares this
481
Z vakcíny oxid grafenu vytváří krevní sraženiny a nosí smrt. Viz nemocnica odmieta liečiť krvné zrazeniny po vakcíne: badatel.net/…mocnica-odmieta-liecit-krvne-zrazeniny-po-vakcine/
TERRACOTTA
dáva to celkom zmysel, dobré by to bolo prediskutovať s takými odborníkmi ako sú Soňa Peková, pán dr. Lakota, Mesík, Bukovský, či iní skutoční a nezapredaní znalci, čo si o tom myslia...