Edward7
11352

WNIEBOWSTĄPIENIE PANA JEZUSA CHRYSTUSA

POEMAT BOGA-CZŁOWIEKA Obecnie Mój Kościół podobny jest do istoty już poczętej, ale kształtującej się jeszcze w łonie [matki]. Jerozolima jest …
WŁADYSŁAW KRÓL shares this
3
Amen.
Edward7
Wielu chrześcijan ignoruje jedną z najbardziej fundamentalnych obietnic, którą uczyniłem podczas Mojego Ukrzyżowania, że będę obecny w Chlebie i Winie oraz zostawię trwały ślad, by pomagać karmić dusze...
Powróćcie do przyjmowania Mojego Ciała i Krwi. Pozwólcie Mi usunąć wasze wątpliwości. Jest to jeden z największych błędów, jakie popełnili chrześcijanie - odmówienie Mi wejścia w ten sposób do …
More
Wielu chrześcijan ignoruje jedną z najbardziej fundamentalnych obietnic, którą uczyniłem podczas Mojego Ukrzyżowania, że będę obecny w Chlebie i Winie oraz zostawię trwały ślad, by pomagać karmić dusze...
Powróćcie do przyjmowania Mojego Ciała i Krwi. Pozwólcie Mi usunąć wasze wątpliwości. Jest to jeden z największych błędów, jakie popełnili chrześcijanie - odmówienie Mi wejścia w ten sposób do ich dusz...
Musicie być czujni przez cały czas. Miejcie oczy szeroko otwarte. Odwracajcie się od tych, co będą bluźnić przeciw Mojemu Imieniu, Mojemu Ciału, Mojemu Słowu.


Jestem obecny w Eucharystii pomimo błędnej interpretacji Mojej obietnicy
Moja umiłowana córko, nie lękaj się. Czynisz postępy poprzez to, że przeznaczasz czas na modlitwę do Mnie. Teraz jest ważne, by człowiek pojął, że aby zbliżyć się do Mojego Serca, musi zrozumieć potrzebę przyjmowania sakramentu Najświętszej Eucharystii.

Wielu ludzi, włączając w to inne grupy chrześcijan, zaprzecza Mojej rzeczywistej Obecności w Eucharystii. Dlaczego zdecydowali się zaprzeczyć obietnicom, które złożyłem podczas Mojej Ostatniej Wieczerzy, kiedy obiecałem, że dam Moje Ciało i Krew jako Pokarm i Pożywienie dla waszych dusz, jest niejasne. To jednak jest pewne, że Cud Najświętszej Eucharystii, obecnej we wszystkich tabernakulach na całym świecie, ma dziś miejsce i dokonuje się po to, by wypełnić wasze biedne, niedożywione i puste dusze Moją Obecnością. Ta Obecność wzmocni was w taki sposób, że gdybyście mieli Mnie nie przyjmować po tym, jak już się do tego przyzwyczaicie, poczujecie się zagubieni.

Wielu chrześcijan ignoruje jedną z najbardziej fundamentalnych obietnic, którą uczyniłem podczas Mojego Ukrzyżowania, że będę obecny w Chlebie i Winie oraz zostawię trwały ślad, by pomagać karmić dusze. Zbyt wiele ludzkiego rozumowania spowodowało, że zostałem odrzucony nawet przez tych chrześcijan, którzy mają dobre intencje. Ci sami chrześcijanie nie mogą przyjąć Najświętszej Eucharystii w jej prawdziwej postaci. Najświętsza Eucharystia została wam wszystkim dana jako wielki Dar dla waszego odkupienia i zbawienia. Odrzucenie faktu, że Ja Jestem obecny, oznacza, że tracicie szczególne Łaski, które są częścią przymierza, by przyprowadzić Mnie jeszcze bliżej do waszych serc. Pamiętajcie, to że umarłem za was, było po to, by pokierować was ku Życiu Wiecznemu i zbawieniu. Przyjmijcie Mnie jako Żywą Obecność, a wasze dusze zajaśnieją w sposób, który nie wydałby się wam możliwy. Powróćcie do przyjmowania Mojego Ciała i Krwi. Pozwólcie Mi usunąć wasze wątpliwości. Jest to jeden z największych błędów, jakie popełnili chrześcijanie - odmówienie Mi wejścia w ten sposób do ich dusz. To bardzo obraża Mojego Ojca Przedwiecznego z powodu Ofiary dla waszego ocalenia. Pozwólcie Mi wnieść Światło i Pożywienie w wasze życie. Będziecie bardziej skłonni przyjąć prawdę Mojego Nauczania po tym, jak nastąpi Ostrzeżenie.

Pamiętajcie, co obiecałem podczas Mojej Ostatniej Wieczerzy - że gdy weźmiecie chleb i wino, staną się one dla was Moim Ciałem i Moją Krwią.* Każda inna interpretacja została zniekształcona przez ludzką logikę i rozumowanie. Zrozumcie teraz i przyjmijcie Prawdę.

Wasz kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus


*Celem uzyskania wyjaśnienia Doktryny Przeistoczenia, proszę odnieść się do orędzia z 01.06.2012, 20:15 "Kiedy antychryst pochłonie wszystkie religie, jedyną bronią, wobec której będzie bezsilny będzie Msza Święta i Przeistoczenie chleba i wina w Moje Ciało i Krew w Najświętszej Eucharystii." 14.04.2011, 00:05

10.10.2012, 21:50 - Pogaństwo będzie wymuszane na wszystkich Kościołach Bożych
Moja szczerze umiłowana córko, powiedz światu, że musi się obudzić ze swojego uśpienia. Jeśli nie, to nie zobaczą jak się ujawniają niegodziwe plany, które zapowiadałem jakiś czas temu.
Mówię o powszechnej dominacji, która została zorganizowana, aby zniszczyć chrześcijaństwo.
Mój Kościół jest dziesiątkowany cegła po cegle. Moi wyświęceni słudzy celowo są atakowani do granic wytrzymałości.
Mój Kościół jest również zbezczeszczony przez tych, którzy oddają cześć bestii.
Ci obłudni oszuści nie są chrześcijanami. Praktykują okultyzm i przenikają wszystkie organizacje, w tym różne Kościoły i religie. Ich szczególnym celem jest Kościół katolicki.
Ten Kościół jest najbardziej przez nich znienawidzony. Ich kłamstwa sprawiły, że katolicy są zbyt zawstydzeni, aby powstać i bronić swojego Kościoła.

Ich kłamstwa sprawiły, że bardzo trudno jest Chrześcijańskim Kościołom stawać w obronie Świętych Sakramentów w formie nakazanej przez Boga.
Pogaństwo będzie wymuszane na wszystkich Kościołach Bożych i biada człowiekowi, który stanie do obrony Prawdy Bożej.
Nadszedł czas na podział ludzkości. Przyjdę i podzielę ziemię.
Ci, którzy będą wierni Mojemu Nauczaniu, zostaną przygarnięci do Mojego Łona. Ci, którzy przeciwstawiają się Bogu i bluźnią przeciw Prawdzie, zostaną odrzuceni.
Bitwa już się rozpoczęła. Dowody są przedstawiane.
Jest jeszcze czas, aby wybrać pomiędzy kłamstwami tej satanistycznej grupy, która przychodzi przebrana za owce, a Prawdą, o której powiedzą wam, że jest kłamstwem.
Musicie być czujni przez cały czas. Miejcie oczy szeroko otwarte. Odwracajcie się od tych, co będą bluźnić przeciw Mojemu Imieniu, Mojemu Ciału, Mojemu Słowu.

Wasz Jezus
Księga Prawdy