Edward7
7811

"Czy sztuczna inteligencja wyjaśni kwestię podwójnego papiestwa"

Heretycy ariańscy mówili o św. Atanazym że jest w schizmie. Święty sprzeciwiał się heretyckim biskupom ariańskim nawet pozornie poza ważną aprobatą …
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
Dlaczego Benedykt XVI jest nadal papieżem, a Bergoglio nigdy nim nie był, to proste:
1.) Benedykt oficjalnie zrezygnował z ministerium (z władzy), ale nie z munus (urzędu/papiestwa).
2.) Benedykt nadal zachowuje się jak papież, udzielając błogosławieństw apostolskich, używając swojego papieskiego imienia itd.
Zakładając, że 1 i 2 nie stanowiły problemu:
3.) Benedykt popełnił błąd merytoryczny…
More
.
.

Dlaczego Benedykt XVI jest nadal papieżem, a Bergoglio nigdy nim nie był, to proste:

1.) Benedykt oficjalnie zrezygnował z ministerium (z władzy), ale nie z munus (urzędu/papiestwa).

2.) Benedykt nadal zachowuje się jak papież, udzielając błogosławieństw apostolskich, używając swojego papieskiego imienia itd.

Zakładając, że 1 i 2 nie stanowiły problemu:

3.) Benedykt popełnił błąd merytoryczny polegający na rezygnacji z urzędu, twierdząc, że papiestwo jest podzielone, z Bergoglio jako aktywnym członkiem.

4.) Benedykt był także pod przymusem unieważniającym rezygnację, kiedy Watykan nie był w stanie przeprowadzać elektronicznych transakcji finansowych przez kilka dni, a problem ten został "rozwiązany" dzień po jego ogłoszeniu rezygnacji.

Zakładając, że 3 i 4 nie były problemem:

5.) Mafia z St. Gallen prowadziła wcześniej agitację na rzecz unieważnienia głosów na konklawe.

ORAZ, zakładając, że punkt 5 nie jest problemem:

6.) Bergoglio jest jawnym heretykiem (kult Pacha-demona w Watykanie, Komunia św. dla dorosły chetersów, itp. itd. etc., etc.......)

.
.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Credo Franciszka
"Wierzę w Franciszka i w to, że jest on nieomylnym dogmatem, że jest papieżem, bez względu na to, jakie dowody wskazują, że naruszył on konstytucję papieża Jana Pawła II, która regulowała ważność lub nieważność konklawe w 2013 roku. Cierpiał pod rządami biskupa Rene Gracida, który utajnił dowody na to, że konstytucja została naruszona i wezwał kardynałów do przeprowadzenia …More
Credo Franciszka

"Wierzę w Franciszka i w to, że jest on nieomylnym dogmatem, że jest papieżem, bez względu na to, jakie dowody wskazują, że naruszył on konstytucję papieża Jana Pawła II, która regulowała ważność lub nieważność konklawe w 2013 roku. Cierpiał pod rządami biskupa Rene Gracida, który utajnił dowody na to, że konstytucja została naruszona i wezwał kardynałów do przeprowadzenia dochodzenia. Zszedł do watykańskiego lobby gejowskiego. Wstąpił na tron papieski, na którym zasiada w otoczeniu kardynałów z lobby gejowskiego, skąd będzie sądził/odrzucał nauki Jezusa Chrystusa, Dziesięć Przykazań i wszystkie nieomylne nauki katolickie."

"Wierzę w Amoris Laetitia, komunię cudzołożników, reprezentowanie przez Franciszka nauk globalistycznych, które ucieleśniają ewangelię Sorosa o nieograniczonej masowej imigracji, zmianach klimatycznych, rządzie jednego świata i wiecznej bogini Matce Ziemi".
****************************

Ja oczywiście odżegnuję się od franciszka, od tego credo i od wszystkich głoszonych jego herezji.
Neo Kowalski
Na razie Fałszywy Prorok zachowuje wszystkie pozory i największą ostrożność w swoich podstępnych i zwodniczych działaniach. Dopiero jak jawnie sprzymierzy się z Antychrystem (politykiem) dopiero wówczas dokona wielkiego dzieła zniszczenia Dzieci Bożych (tysiące gilotyn mają już przygotowane).
wacula25wp.pl
Edward7-[ Piszesz jako wiarygodne źródło -[ Cenne świadectwo potwierdzające, kim jest prawdziwy Papież, jak również dla sedewakantystów i innych członków Kościoła, którzy uważają, że Jan Paweł II jest skazany w piekle za pewne błędy, które popełnił itd. ]==A kiedy O . Pio już jako dziecko musiał walczyć ze złym duchem.
Szatan, chcąc być zauważonym, uciekał się do jakiegoś wyglądu, który odpowia…More
Edward7-[ Piszesz jako wiarygodne źródło -[ Cenne świadectwo potwierdzające, kim jest prawdziwy Papież, jak również dla sedewakantystów i innych członków Kościoła, którzy uważają, że Jan Paweł II jest skazany w piekle za pewne błędy, które popełnił itd. ]==A kiedy O . Pio już jako dziecko musiał walczyć ze złym duchem.

Szatan, chcąc być zauważonym, uciekał się do jakiegoś wyglądu, który odpowiada temu, co zamierza wywołać a więc zwiedzenie, oszustwo. Częsta wizją Ojca Pio była to twarz okrutnego nieprzyjaciela.
Ale Szatan ukazywał mu się także pod postacią Pana Jezusa, Matki Bożej.
- Ukazał mu się pod postacią jego przełożonego i kierownika duchowego, wydawał mu polecenia. A Ojciec Pio w danej chwili ulegał urokowi. Potem zaczynał się pytać Ducha św .Odp. była ta musi przybrać jakieś fałszywe ciało. W ten sposób pokazuje się jako kusiciel.-Edward7== POMYŚL nad tym 😲 😲 😲 🥺 🥺 🤔 🤔 🤗 🤭
Edward7
Nowy biskup Phoenix odprawił mszę LGBT z udziałem homoseksualnego aktywisty drag queenBiskup
PHOENIX (LifeSiteNews) – ... Franciszek wstrząsa Kościołem w Stanach Zjednoczonych i nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w Phoenix, gdzie niedawno mianował nowego biskupa z niepokojącymi powiązaniami z aktywistami homoseksualnymi, w tym ze znaną drag queen. Na początku tego miesiąca, zaledwie …More
Nowy biskup Phoenix odprawił mszę LGBT z udziałem homoseksualnego aktywisty drag queenBiskup
PHOENIX (LifeSiteNews) – ... Franciszek wstrząsa Kościołem w Stanach Zjednoczonych i nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w Phoenix, gdzie niedawno mianował nowego biskupa z niepokojącymi powiązaniami z aktywistami homoseksualnymi, w tym ze znaną drag queen. Na początku tego miesiąca, zaledwie kilka dni po mianowaniu ultraliberalnego biskupa San Diego Roberta McElroya kardynałem, Franciszek ogłosił awans biskupa pomocniczego McElroya, Johna Dolana, do diecezji Phoenix. Dolan, którego instalacja jest zaplanowana na sierpień, zastąpi odchodzącego na emeryturę biskupa Thomasa Olmsteda, znanego konserwatystę, który kierował Kościołem w Phoenix od prawie 20 lat.

Liberalni komentatorzy cieszyli się z nominacji Dolana, słusznie opisując ją jako „sejsmiczną zmianę przywództwa” i „znaczącą zmianę ideologiczną”. Rzeczywiście, w wyraźnym przeciwieństwie do biskupa Olmsteda, Dolan ma skandaliczne pro-homoseksualne pochodzenie, prawie tak niepokojące jak McElroya. Pełniąc funkcję biskupa pomocniczego San Diego, Dolan przewodniczył mszy pro-LGBT w sąsiedztwie w dużej mierze homoseksualnym, pozwolił znanemu w całym kraju aktywiście drag queen, który twierdził, że poprosił o mszę, przemawiać podczas tego wydarzenia i przyjął nagrodę od mężczyzny w imieniu międzynarodowej sieci drag queen. Dolan poprzednio był pastorem tego samego kościoła, w którym pozwolił innemu działaczowi homoseksualnemu promować poglądy dysydenckie i atakować wiernych katolików. Na kilka tygodni przed powołaniem na biskupa Dolan wziął udział w szczycie heterodoksalnej grupy New Ways Ministry, nawet po tym, jak parafianie ostrzegli go o programie LGBT organizacji. Jako biskup Phoenix, Dolan będzie nadzorował jedną z największych i najszybciej rozwijających się diecezji w Ameryce oraz długą listę instytucji katolickich, w tym 94 parafie, 23 misje, ponad dwa tuziny szkół podstawowych, kilka szkół średnich, trzy uniwersytety i seminarium, według Associated Press. Wierni w Arizonie powinni się przygotować.

Bluźniercza Msza LGBT Dolan
Podobnie jak w przypadku wielu głośnych nominacji ... Franciszka w USA, problematyczna historia biskupa Dolana w kwestiach LGBT jest rozległa i obejmuje włączenie aktywizmu na rzecz LGBT do Mszy św. W październiku 2017 roku, cztery miesiące po konsekracji na biskupa pomocniczego San Diego, Dolan odprawił mszę w intencji „rodzin społeczności LGBT” w kościele św. Jana Ewangelisty w Hillcrest, w przeważającej części homoseksualnej dzielnicy San Diego. Msza o tematyce LGBT upamiętniła 20. rocznicę kontrowersyjnego listu Konferencji Biskupów Katolickich USA (USCCB) w sprawie homoseksualizmu zatytułowanego „Zawsze nasze dzieci”, w którym między innymi określano „eksperymentowanie” z zachowaniem homoseksualnym jako „proces”. pogodzenia się z tożsamością seksualną”. Watykan ocenił dokument w ciągu kilku miesięcy od jego wydania.

Na Mszy Dolana udział wzięło kilku pro-LGBT dygnitarzy San Diego, w tym ówczesny burmistrz Kevin Faulconer, który współprzewodniczył grupie burmistrzów popierających „równość małżeństw”, oraz kalifornijski ustawodawca i obecny burmistrz San Diego Todd Gloria, otwarty homoseksualista. Obecna była również komisarz miasta San Diego „Nicole” Murray Ramirez, drag queen i ogólnokrajowa aktywistka homoseksualna, która była członkiem zarządu Kampanii na rzecz Praw Człowieka (HRC), największej grupy lobbingowej LGBT w USA i siłą napędową legalizacja „małżeństwa” osób tej samej płci.

Pan Murray-Ramirez był znany z tego, że drwił z Kościoła katolickiego, ubierając się jak zakonnica, dzwoniąc do bingo w lokalnym klubie homoseksualnym, donosi LifeSite. W 2011 r. naciskał na biskupa San Diego Roberta Bloma, aby udzielił katolickiego pogrzebu właścicielowi klubu nocnego LGBT. Pomimo swojego pochodzenia, Murray-Ramirezowi pozwolono przemawiać na mównicy kościoła św. Jana Ewangelisty po Komunii św. Powiedział, że na jego „modlitwy odpowiedzieli ci dwaj biskupi [McElroy i Dolan]”, którzy „opowiedzieli się za równością i prawami obywatelskimi”.

Na zakończenie mszy działacz przebierańców wręczył McElroyowi i Dolanowi „nagrodę humanitarną” nazwaną dla prohomoseksualnego burmistrza San Francisco George'a Moscone'a w imieniu międzynarodowej organizacji drag queen o nazwie „Imperial Court System”. McElroy, pochodzący z San Francisco, zauważył, że zna Moscone osobiście.
Murray-Ramirez zasugerował również, że dwaj biskupi San Diego odprawili na jego prośbę Mszę LGBT.
W poście na Facebooku chwalącym wyniesienie McElroya do Kolegium Kardynalskiego przez ... Franciszka, Murray-Ramirez powiedział, że „ukochany” biskup i Dolan „przyjęli naszą prośbę o odprawienie [m]asy dla katolickich rodzin LGBTQ” w St. Jana Ewangelisty. „Miałem zaszczyt przemawiać w [M]assie” – dodał. Drag queen stwierdziła we wcześniejszym poście, że został „poproszony o zabranie głosu” podczas imprezy. Murray-Ramirez i McElroy wcześniej uczestniczyli w nabożeństwie czuwania w katedrze biskupiej św. Pawła w San Diego po strzelaninie w Pulse Nightclub w 2016 roku w klubie LGBT na Florydzie przez radykalnego islamistę.

Murray-Ramirez również przemawiał na tym wydarzeniu i opublikował zdjęcie na Facebooku, które wydaje się przedstawiać biskupa McElroya obejmującego go po przemówieniu. Murray-Ramirez napisał, że McElroy „przewodniczył” nabożeństwu wraz z biskupami Kościoła Episkopalnego, który zaczął uznawać „małżeństwa” osób tej samej płci w 2015 roku.

Honorowanie homoseksualnych drapieżników, a nie Boga
W homilii wygłoszonej podczas mszy „Zawsze nasze dzieci” Dolan powiedział osobom w kongregacji, które identyfikowały się jako homoseksualne lub lesbijki, że „będziemy wam towarzyszyć i rozważać tajemnice Chrystusa w was”, nie wyjaśniając, co miał na myśli, uczestnik powiedział LifeSite na czas. Homilia Dolana nie wzywała homoseksualistów do pokuty ze swojego stylu życia i nie omawiała nauczania Kościoła na temat seksualności, powiedział inny miejscowy katolik, opisując uwagi skierowane do Church Militant jako „całkowitą kapitulację wobec programu aktywistów homoseksualnych”.
Pewien parafianin, który uczestniczył w świętokradczej Mszy św., aby modlić się za uczestników, określił ją jako „zainscenizowane wydarzenie medialne”, które oczerniało Eucharystię.
„Wierzę, że prawdziwa historia jest taka, jak biskup zamienił celebrację Najświętszej Eucharystii w wydarzenie medialne” – powiedział LifeSite. „Całe wydarzenie wydawało się być choreografowane, z kamerami telewizyjnymi, VIP-ami, w tym burmistrzem i członkiem rady miejskiej, importowanymi bogatymi gejami (co najmniej dwóch z nich pochodziło z Palm Springs), elitarną grupą gejów Hillcrest z dopasowaną Koszulki”.

„To absolutnie obrzydliwe widzieć Świętą Eucharystię wykorzystywaną w programie politycznym” – dodał.
Podczas imprezy biskup McElroy złożył nawet hołd kierownikowi miasta San Francisco, Harveyowi Milkowi, pederastycznemu ustawowemu gwałcicielowi i pionierowi ruchu homoseksualnego. Milk został zabity przez innego demokratycznego polityka w 1978 roku w wyniku politycznego sporu niezwiązanego z jego skłonnościami seksualnymi.
„Pamiętam straszny dzień, w którym Harvey Milk został zamordowany w akcie przemocy, uprzedzeń, wykluczenia i nienawiści” – powiedział McElroy. „I to od tego okropnego punktu wyjścia musimy iść naprzód jako Kościół”.
Murray-Ramirez jest współprzewodniczącym Harvey Milk Foundation.

„Żonaty” działacz homoseksualny zdominował parafię Dolan
Murray-Ramirez nie jest jedynym działaczem homoseksualnym blisko powiązanym z Dolanem i McElroyem.
Jako pastor kościoła św. Jana Ewangelisty, Dolan w szczególności pozwolił mężczyźnie będącemu w „małżeństwie tej samej płci”, Aaronowi Bianco, prowadzić programy parafialne i szerzyć dysydenckie poglądy na homoseksualizm i aborcję, jednocześnie rozprawiając się z parafianami, którzy sprzeciwiali się jego programom LGBT. jak poinformował LifeSite.
Biskup McElroy mianował Bianco jako współpracownika duszpasterskiego w parafii św. Jana Ewangelisty, zanim przydzielił tam Dolana później w 2016 roku. William Dillard, którego McElroy przeniósł w tym roku. Bianco rzekomo został usunięty z poprzedniego stanowiska jako szef duszpasterstwa młodych dorosłych w katedrze św. Józefa w San Diego w 2014 r. – przed kadencją McElroya – za wykorzystywanie fragmentów Biblii do wspierania propagandy LGBT.

Ale wkrótce po przybyciu do San Diego, McElroy zapewnił Bianco, że nie zwolni go z powodu jego ciężko grzesznego stylu życia, jak podaje The Wall Street Journal. Pomimo obaw zgłaszanych przez parafian, nowy biskup „poinformował mnie, że [bycie homoseksualistą] nie powinno przeszkadzać mi w pełnym uczestniczeniu w życiu Kościoła” – powiedział Bianco.
Bianco, który służył również jako „współpracownik programowy” dla heretyckiej „katolickiej” organizacji Wezwanie do działania od 2015 r., pełnił kilka ról w parafii św. kółko naukowe. Parafia zidentyfikowała go nawet jako punkt kontaktowy dla par przygotowujących się do małżeństwa.

Parafian z kościoła św. Jana Ewangelisty powiedział Church Militant, że Bianco zdominował ich parafię dzięki „bardzo bliskim” relacjom z biskupami McElroyem i Dolanem.

Dolan i Ministerstwo Nowych Dróg
Pod kierownictwem Dolana, Bianco promował New Ways Ministry (NWM), prominentną grupę aktywistów LGBT wpisaną na czarną listę przez Watykan, oraz szczyt organizacji z kwietnia 2017 r. „Sprawiedliwość i miłosierdzie będą pocałować: katolicy LGBT w erze ... Franciszka”. Sam Dolan wziął udział w szczycie nawet po tym, jak członkowie Św. Jana Ewangelisty zwrócili się do niego w sprawie programu dysydenckiego NWM, który obejmuje wsparcie dla „małżeństwa” osób tej samej płci i „zmiany płci”. Kiedy w następnym miesiącu... Franciszek mianował Dolana biskupem pomocniczym San Diego, NWM świętowała to przemieszczenie, wychwalając „pozytywny rekord LGBT” Dolana i widoczną zachętę do tego, co nazwał „doświadczeniem LGBT”.

I podczas gdy Dolan kierował parafią św. Jana Ewangelisty, Bianco wprowadził również materiały proaborcyjne w przedsionku kościoła i skierował do ortodoksyjnych katolików, Church Militant donosi: „Grupa wiernych katolików, którzy narzekali – członkowie grupy, która spotykała się regularnie, aby modlić się Różaniec – były celem Bianco, który zamknął drzwi parafii, zmuszając ich do modlitwy na parkingu.” Dolan ostatecznie zamknął parafialną kapitułę Legionu Maryi, której członkowie skarżyli się na działalność Bianco, i usunął figurę Najświętszej Maryi Panny ustanowioną przez ks. Dillard i używany do nabożeństw różańcowych przez rodziny parafialne.

Diecezja San Diego zatrudniła Bianco jako diecezjalnego koordynatora „służby LGBT”, chociaż zrezygnował w 2018 r. z powodu luzu i rzekomego wandalizmu jego urzędu, o co nie znaleziono żadnych podejrzanych. Dolan opuścił kościół św. Jana Ewangelisty w 2017 roku. Ale wydaje się, że ci dwaj wywarli trwały wpływ na niegdyś wierną parafię, która nadal reklamuje comiesięczne „Ministerstwo LGBT”, nie wspominając o katolickim nauczaniu o czystości.
Do dziś Bianco pozostaje stałym elementem kręgów dysydenckich katolickich i ma przemawiać na konferencji LGBT, której gospodarzem jest ks. James Martin jeszcze w tym tygodniu.

W maju Watykan zaprosił Bianco, aby opowiedział o swoim homoseksualizmie na konferencji na temat Amoris laetitia, której gospodarzem była Dykasteria ds. Świeckich, Rodziny i Życia, kierowana przez liberalnego kardynała USA Kevina Farrella, innego mianowanego przez Franciszka. Sam Papież spotkał się z Bianco na początku tego roku.
Bianco jest dodatkowo wymieniony jako profesor teologii na Uniwersytecie San Diego, zdecydowanie pro-LGBT, nominalnie katolickim uniwersytecie pod jurysdykcją McElroya. Biskup Dolan w podobny sposób kontynuował działalność LGBT. W maju 2021 podpisał oświadczenie wydane przez 14 prałatów, w tym McElroy, a zorganizowane przez prohomoseksualną grupę lobbystyczną, mówiące „młodzieży LGBT”, że „Bóg jest po twojej stronie”. Jak można się było spodziewać, oświadczenie nie zawierało odniesienia do nauczania Kościoła na temat seksualności lub płci.

tuszowanie nadużyć w San Diego
Nominacja Dolana na biskupa Phoenix pojawia się również w kontekście coraz większej kontroli nad postępowaniem diecezji San Diego z wykorzystywaniem seksualnym przez kleryków. W niedawnym wywiadzie dla Crisis Magazine, ofiara molestowania Rachel Mastrogiacomo szczegółowo opisała szeroko zakrojone wysiłki diecezji mające na celu ochronę świeckiego już księdza-gwałciciela, ks. Jacob Bertrand, który służył jako proboszcz pomocniczy w kościele św. Jana Ewangelisty tuż przed przybyciem Dolana i pozostał w posłudze nawet po wyznaniu winy diecezji.
W 2014 roku Bertrand przyznał się do nadużycia Mastrogiacomo w obecności administratora diecezji, a później wikariusza generalnego ks. Steven Callahan, ale diecezja nadal przeniosła go do św. Jana Ewangelisty w następnym roku, na kilka tygodni przed instalacją McElroya.

Diecezja Raleigh przesłała diecezji raport opisujący zarzuty Mastrogiacomo o satanistyczny rytualny gwałt, którego doznała z rąk Bertranda w 2010 roku, kiedy miała 24 lata. Inne kobiety w San Diego złożyły podobne skargi. Ale McElroy zostawił Bertranda w aktywnej służbie na ponad rok, aż do sierpnia 2016 roku, gdy dowiedział się, że Bertrand jest ścigany.

Prokuratorzy oskarżyli diecezję o ukrywanie kluczowych akt dotyczących księdza, który ostatecznie przyznał się do przestępstwa popełnienia przestępstwa seksualnego III stopnia i grozi mu 10 lat w zawieszeniu
Przypadek Bertranda odzwierciedla widoczny schemat wykorzystywania dorosłych, który utrzymywał się w czasach Dolana jako biskupa pomocniczego, wikariusza generalnego, wikariusza duchownych i moderatora kurii.
W 2018 r. diecezja San Diego wywołała oburzenie za odmowę powiadomienia parafian, że policja wszczęła śledztwo w sprawie ks. Juan Garcia Castillo, zastępca pastora w kościele św. Patryka w Carlsbadzie, za seksualne pobicie studenta seminarium. Castillo został skazany w grudniu.
Strona internetowa diecezji San Diego nadal nie prowadzi listy księży lub pracowników, którzy są wiarygodnie oskarżeni lub skazani za znęcanie się nad dorosłymi.

Były ksiądz San Diego waży
Komentując promocję Dolana, długoletni ksiądz z San Diego ks. Richard Perozich zauważył w oświadczeniu dla LifeSite, że Watykan kontynuuje wywyższanie liberalnego duchowieństwa kosztem wiernych, nastawionych na tradycję duchownych.

Doradcy ... Franciszka naciskają na nominacje księży i biskupów skoncentrowane na „prawach LGBTQ, upolitycznieniu Eucharystii, kobietach w posłudze, w tym diakonacie” i innych lewicowych priorytetach, takich jak ciosy związane z COVID-19, imigracja oraz ideologia klimatyczna i rasowa , „między innymi troskami współczesnego świata i przywódców kościelnych” ubolewał ks. Perozich, który kierował oddziałem Odwagi w diecezji San Diego i zasiadał w diecezjalnym zarządzie Naturalnego Planowania Rodziny przed przejściem na emeryturę w 2016 roku.

McElroy zakazał ks. Perozich z pisania felietonów w cotygodniowych biuletynach swojej parafii wkrótce po tym, jak ksiądz kładł nacisk na nauczanie Kościoła w sprawach wewnętrznego zła i krytykował nieuregulowaną imigrację, ograniczenia dotyczące legalnego posiadania broni i wojujący islam. Niedługo potem przeszedł na emeryturę.
„Kapłani, którzy wierzą i głoszą klasyczną wiarę katolicką” i bronią katolickiej doktryny o świętości życia, seksualności i grzechu „będą nadal pomijani przy nominacjach biskupich pomimo świętości i wierności”, powiedział LifeSite.

„Niektórzy zostaną odsunięci na bok za głoszenie Pisma Świętego i Tradycji Kościoła” – ks. Dodał Perozich. Zachęcał księży do przedkładania „swojej świętości osobistej i tych, którym służą” nad „strukturami kościelnymi i awansem biskupim”.

Obudzone tło Dolana
Biskup Dolan publicznie opowiedział się za wieloma liberalnymi sprawami wymienionymi przez ks. Perozicha, m.in. udzielanie Eucharystii politykom ułatwiającym masową rzeź nienarodzonych. Zeszłej wiosny Dolan dołączył do McElroya i ponad 60 innych biskupów, wzywając prezydenta USCCB, abp. José F. Gomeza, by wstrzymał dyskusje na temat zakazu przyjmowania komunii przez proaborcyjnych ustawodawców.
Nazwisko Dolana nie pojawiło się jednak w braterskim liście korygującym wydanym na początku tego roku przez około czterdziestu amerykańskich biskupów, w tym biskupa Olmsteda, ostrzegającym niemiecką hierarchię, że heterodoksyjna, pro-LGBT „ścieżka synodalna” nieuchronnie ryzykuje „schizmą”.
I podczas gdy biskupi San Diego i podobnie myślący prałaci potępili zakaz komunii dla prawodawców proaborcyjnych jako „instrumentalizujący” Eucharystię, Dolanowi nie są obce Msze polityczne.
Kilka miesięcy po mszy „Zawsze nasze dzieci” w kościele św. Jana Ewangelisty, Dolan dołączył do McElroya, aby przewodniczyć „mszy dwunarodowej” przed pasem muru granicznego oddzielającego Kalifornię od Meksyku. Według National Catholic Reporter msza rozpoczęła roczny program wzywający administrację Trumpa do rozluźnienia federalnych przepisów imigracyjnych.

Ortodoksyjny, pro-life rekord odchodzącego biskupa Phoenix
W ostrym przeciwieństwie do Dolana i McElroya, biskup Olmsted konsekwentnie opowiadał się za nauczaniem Kościoła. Odchodzący na emeryturę biskup zdecydowanie sprzeciwił się aborcji i napisał w swojej adhortacji apostolskiej Veneremur Cernui z 2021 r., że wszyscy „katoliccy” urzędnicy, którzy popierają „poważnie niemoralne” prawa proaborcyjne, muszą „powstrzymywać się od przyjmowania Komunii Świętej, dopóki publicznie nie okażą skruchy i nie przyjmą sakramentu pokuty. ”

Odchodzący na emeryturę biskup Phoenix Thomas Olmsted
„Biada nam, biskupom, jeśli nie mówimy wyraźnie o poważnym złu aborcji i konsekwencjach każdego katolika, który uczestniczy w tym akcie lub publicznie popiera go słowem lub działaniem
” – powiedział biskup Olmsted w oświadczeniu wydanym później w tym samym roku. „I fałszywą cierpliwością i troską duszpasterską jest to, że rok po roku milczy lub mówi abstrakcją, podczas gdy rzeź trwa przy pełnym aprobacie katolickich polityków będących pod naszą duchową opieką jako biskupów”.

Wieloletni biskup Phoenix ma również doświadczenie w obronie rodziny, deklarując w swoim diecezjalnym przewodniku wyborczym, że „promowanie naturalnej struktury rodziny” jest „nie podlega negocjacji” dla katolików w życiu politycznym. W wywiadzie z 2016 r. biskup Olmsted potępił tak zwane „małżeństwo” tej samej płci jako „fałszowanie” małżeństwa i powiedział, że chrześcijanie muszą publicznie się temu sprzeciwiać, nawet narażając się na prześladowania.
Zebrał pochwały za swoją adhortację apostolską „Into the Breach” z 2015 roku, która wzywała katolickich mężczyzn do przyłączenia się do walki o życie i rodzinę oraz potępiała ideologię płci i rewolucję seksualną jako część diabolicznego ataku na rodziny, społeczeństwo i Kościół.
Wkrótce po objęciu urzędu biskupa Phoenix w 2002 roku, biskup Olmsted zażądał od wszystkich diakonów odbycia kursu z Teologii Ciała św. Jana Pawła II i poinstruował księży o naturalnym planowaniu rodziny. Później założył diecezjalne centrum zasobów Teologii Ciała.
Kiedy debaty na temat ciosów COVID-19 dręczyły episkopat USA w zeszłym roku, biskup Olmsted był jednym z nielicznych prałatów, którzy publicznie popierali prawa sumienia parafian, potwierdzając, że można rozeznać, aby nie zostać dźgniętym „z czystym sumieniem” doprowadziło do niedawnego obalenia przez ... Franciszka popularnego biskupa Portorykańczyka Daniela Fernándeza Torresa.

Bishop celebrated LGBT Mass featuring homosexual drag queen
Edward7
Według LifeSitenews.com, Watykan Franciszka gościł Paula Ehrlicka, który „wezwał do przymusowej aborcji i masowej sterylizacji”. _ The CatholicMonitor [ Pope Francis marks 'Day for Life' with abortion euphemism condemned by St. John Paul II - LifeSite ]
Joe Biden wydaje się mieć szczególne upodobanie do osób, które najwyraźniej promują nowy rodzaj eugeniki. Breitbart poinformował, że „Nominowa…More
Według LifeSitenews.com, Watykan Franciszka gościł Paula Ehrlicka, który „wezwał do przymusowej aborcji i masowej sterylizacji”. _ The CatholicMonitor [ Pope Francis marks 'Day for Life' with abortion euphemism condemned by St. John Paul II - LifeSite ]
Joe Biden wydaje się mieć szczególne upodobanie do osób, które najwyraźniej promują nowy rodzaj eugeniki. Breitbart poinformował, że „Nominowany do BLM kandydat Joe Bidena przeforsował kontrolę populacji, zdefiniował amerykańskie dzieci jako »zagrożenie dla środowiska«” :
Tracy Stone-Manning, nominowana przez prezydenta Joe Bidena na stanowisko dyrektora Biura Zarządzania Gruntami (BLM), opisała amerykańskie dzieci jako „zagrożenie dla środowiska” , jednocześnie opowiadając się za spowolnieniem wzrostu populacji USA w swojej pracy magisterskiej z 1992 roku.
The Daily Caller
poinformował o tezie Stone-Manninga, zatytułowanej „W serce bestii| Sprawa reklamy ekologicznej”, po czym uzyskała tytuł magistra nauk o środowisku. Jej teza sprowadzała się jednak do zaleceń polityki publicznej dla Uniwersytetu Montana , określanych jako „edukacja środowiskowa”.

Stone-Manning wezwał do kampanii reklamowej mającej na celu zmniejszenie prokreacji wśród Amerykanów, rzekomo w kierunku „ekologicznych” celów.
Wyprodukowała przykładowy plakat wyśmiewający dziecko bez koszuli jako „zagrożenie dla środowiska”.

Jej reklama polityczna brzmiała w nagłówku: „Czy widzisz zagrożenie dla środowiska na tym zdjęciu?” Zawierał następującą odpowiedź:
Zgadza się, to słodkie dziecko. Amerykanie uważają, że przeludnienie jest problemem tylko gdzie indziej na świecie. Ale tutaj też jest problem”.
[ Biden Nominee Pushed Population Control: American Children Are 'Environmental Hazard' ]

(...) czy jest możliwe, że Biden i Francis mogą w jakiś sposób wspierać program jednego światowego rządu eugenicznego?
Wygląda na to, że Joe Biden i globalistyczna elita prawdopodobnie rozpoczynają proces tworzenia ogólnoświatowego rządu eugenicznego zajmującego się aborcją (prawdopodobnie wzorowanego na programie marksistowskich Chin), jak donosi prawnik konstytucyjny Robert Barnes: Robert Barnes
Francis powiedział, że jest „zadowolony” z Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, które „promują powszechny dostęp do aborcji” według Voice of the Family.com. [ Pope Francis "gratified" by UN goals that demand "universal access to sexual and reproductive health" - Voice of the Family % ]

W 2015 roku LifeSiteNews donosiło: „ ...Franciszek mianował kontrowersyjnego niemieckiego profesora Johna Schellnhubera na członka zwyczajnego Papieskiej Akademii Nauk. Schellnhuber był jednym z czterech prezenterów nowej encykliki o środowisku, Laudato Si’ , w czwartek, ma również przewodniczyć sesji warsztatów edukacyjnych Papieskiej Akademii Nauk na temat „ Dzieci a zrównoważony rozwój ”, które mają się odbyć w listopadzie”. „… Schellnhuber jest również znany ze swojego poparcia dla jednego rządu światowego . Aby uniknąć katastrofalnych prognoz dotyczących niekontrolowanych zmian klimatycznych”. "... Schellnhuber jest również pełnoprawnym członkiem Klubu Rzymskiego."Klub Rzymski w 1972 roku był jednym z punktów wyjścia dla światowej próby zmniejszenia populacji za pomocą agresywnych metod promowania kontroli urodzeń i zabijania nienarodzonych dzieci”. [ Who’s that one-world climate guru who helped present the pope’s encyclical at the Vatican? - LifeSite ]
Franciszek jest w sojuszu z Organizacją Narodów Zjednoczonych, Klubem Rzymskim i Schellnhuberem, wzywając do utworzenia jednego rządu światowego. 9 maja New American doniósł o „bezbożnym sojuszu” między globalistami jednego światowego reżimu a Francisem, powiedział: „Kiedy ponadnarodowe dobro wspólne jest jasno określone, konieczne jest posiadanie specjalnego organu, prawnie i zgodnie ukonstytuowanego, zdolnego do ułatwienia jego realizacji. Myślimy o wielkich współczesnych wyzwaniach związanych ze zmianą klimatu, nowymi formami niewolnictwa i pokoju” „... Franciszek ujął w swoim przesłaniu całkiem dobry punkt, twierdząc, że problemy planetarne są zaostrzane przez » nadmierne żądanie suwerenności ze strony państw «”. „ …Naszą jedyną nadzieją na planetarny pokój i postęp jest zrobienie miejsca dla - „organizacje międzynarodowe” przekształcą się w organy zarządzające, zastępując „interesy państwowe” - ONZ”. „… Ci ludzie, którzy dążą do nieograniczonego dostępu do aborcji, brzydzą się Kościołem rzymskokatolickim i jego wielowiekowym sprzeciwem wobec mordowania dzieci "in utero", to ci sami ludzie, którzy stoją na czele kościoła w walce o zabicie suwerenności i ustanowienie jeden rząd światowy ” - bezbożny sojusz Pope Francis Calls for End of Sovereignty and Establishment of Global Government - The New American
(...)
www-thecatholicmonitor.com/2022/06/culture-of-death-might-biden-francis.html
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
„… Ci ludzie, którzy dążą do nieograniczonego dostępu do aborcji, brzydzą się Kościołem rzymskokatolickim i jego wielowiekowym sprzeciwem wobec mordowania dzieci "in utero", to ci sami ludzie, którzy stoją na czele kościoła w walce o zabicie suwerenności i ustanowienia jednego rządu światowego ” - bezbożny sojusz Pope Francis Calls for End of Sovereignty and Establishment of Global Government - …More
„… Ci ludzie, którzy dążą do nieograniczonego dostępu do aborcji, brzydzą się Kościołem rzymskokatolickim i jego wielowiekowym sprzeciwem wobec mordowania dzieci "in utero", to ci sami ludzie, którzy stoją na czele kościoła w walce o zabicie suwerenności i ustanowienia jednego rządu światowego ” - bezbożny sojusz Pope Francis Calls for End of Sovereignty and Establishment of Global Government - The New American