Clicks1.4K

Médiá sa dostali ku informáciám, aké nové opatrenia majú platiť od 8. marca. Pripravte sa na povinné respirátory či zrušenie niektorých výnimiek v rámci zákazu vychádzania

Pripravte sa na tvrdé opatrenia,ktoré budú odmedzovať úplne ľudské práva a slobody a podľa NWO to už bude stále a natrvalo. Stále bude horšie a prísnejšie !

hlavnespravy.sk/…mier-dohodol-s-vedcami/2453272

Možno aj vedia kvôli čomu odpútať pozornosť.
protiproud.cz/…problemy-nez-kabaret-covid.htm
Bidenův útok v Sýrii vysílá silné poselství Teheránu a Damašku | AC24.cz

Premiér Igor Matovič (OĽaNO) zatiaľ neinformoval o konkrétnych záveroch rokovaní so skupinou odborníkov, ktorých si pozval na Úrad vlády začiatkom tohto týždňa, a ktorí majú určiť ďalšie smerovanie krajiny vo vrcholiacej pandémii. Niektorým médiám sa ale podarilo zistiť údajné pripravované opatrenia, ktoré majú vstúpiť do platnosti od pondelka 8. marca.

Denník Plus jeden deň v sobotu informoval, že od bližšie nešpecifikovaného zdroja zistil, že od druhého marcového týždňa majú na Slovensku platiť sprísnené opatrenia.

Má ísť o povinnosť nosenia respirátorov typu FFP2 v obchodných prevádzkach aj v MHD, ktoré má platiť od 8. marca. Týždeň na to, od 15. marca sa má zaviesť povinnosť nosenia respirátorov FFP2 vo všetkých interiéroch.

Čo sa týka aktuálne nastaveného zákazu vychádzania, po novom sa majú rušiť niektoré výnimky. Hovorí sa o zrušení výnimky, ktorá povoľuje COVID pozitívnym osobám vychádzať z domu napríklad na nákupy, okrem odôvodnenej návštevy lekára a lekárne. Uvažuje sa aj o obmedzení platnosti všetkých výnimiek zo zákazu vychádzania na čas od 5:00 h do 20:00 h. „V čase od 20:00 h do 01:0 h zachovať zákaz vychádzania len s výnimkou cesty na nevyhnutný výkon práce a na nevyhnutné lekárske ošetrenie.“

Nové opatrenia sa údajne dotknú aj režimu na slovenských hraniciach. Budú realizované sprísnenie policajné kontroly prechodu štátnych hraníc. Štát tiež plánuje zaviesť podmienku 72 h negatívneho testu pre vstup na Slovensko pre pendlerov zo susedných krajín.

Má sa spustiť registrácia v aplikácii e-hranica. Denník informoval aj o zavedení tzv. e-karantény do apríla 2021.

O uniknutých pravdepodobných opatreniach informoval aj Denník N. Naznačil, že odborníci a vláda navrhujú, že v prípade ak nové opatrenia do 21. marca nezaberú, vyzerá to tak, že sa budeme musieť pripraviť na ešte tvrdšie obmedzenie pohybu, zastavenie výroby a úplne uzatvorenie krajiny.

Podľa informácii televízie Markíza, dodržiavanie opatrení by mali kontrolovať aj vojaci.

Podrobnejšie opatrenia !
Aktualizované
1. Zlepšenie kontrol


Problémom v posledných dňoch je, že niektorí ľudia nedodržiavajú stanovenú karanténu po pozitívnom teste na covid aj z obavy o pokles príjmov domácnosti. Jedným z opatrení tak je zavedenie covidového príplatku, ktorý má motivovať dodržiavať karanténu pre všetkých členov domácnosti. Zvýšiť sa má aj počet kontrol zo strany polície a armády, na ktorý apelovali mnohí odborníci už dávnejšie a denne budú kompetentní informovať o tom, koľko pokút rozdali. Čaká sa tiež na zavedenie e-karantény, ktorá bude kontrolovať dodržiavanie karantény - reálna však je až od polovice apríla.

2. Liečba pozitívnych pacientov

Už dávnejšie sa objavila kritika, že pacientom s pozitívnym testom sa nevenuje pri liečbe v domácnosti žiadna pozornosť. Upozorňovali, že ambulantní lekári nemali stanovené, ako postupovať pri ich liečbe a zbytočne sa tak plnili nemocnice. Všeobecní lekári tak dostanú štandardný postup, aké odporúčania dávať a tiež, ako sa liečiť doma. Súčasťou je aj odporúčanie tzv. pulzných oxymetrov, ktoré merajú hladinu kyslíka. Tiež bude možné sťažovať sa na prípadnú nedostupnosť ambulantného lekára. Potvrdenie o prekonaní covidu dostanú ľudia na základe vyšetrenia prítomnosti protilátok.

3. Respirátory v obchodoch

Od pondelka 8. marca sa má zaviesť povinné nosenie respirátorov FFP2 v obchodoch a mestskej hromadnej doprave a od 15. marca vo všetkých interiéroch.

4. Obmedzenie mobility

V súčasnosti vláda hovorí, že je povinný home office všade, kde to je možné. Po novom by sa pri ceste do práce mali ľudia preukázať potvrdením od zamestnávateľa s určením pracovného času a miesta výkonu práce. Návrh hovorí o zastavení prezenčnej práce všade, kde je to možné. Školská a predškolská dochádzka by bola možná len pre deti zamestnancov, ktorí musia chodiť do práce prezenčne.

5. Samotesty pre zamestnancov

Ľudia, ktorí musia pracovať prezenčne, či žiaci v školách dostanú možnosť samotestovať sa dvakrát do týždňa. Testy budú postupne distribuovať a pozitívnych aj overovať presnými testami.

6. Úprava výnimiek

Množstvo výnimiek, ktoré sú teraz v platnosti, sa zúži. Zásadnou zmenou je, že pozitívni ľudia budú smieť ísť len do lekárne a k lekárovi. Cestovanie medzi okresmi bude povolené len v prípade zamestnania, do prírody sa už bude dať ísť len v rámci okresu. Výnimky budú platiť len v čase od 5.00 hod. do 20.00 hod. Medzi 20.00 hod. a 1.00 hod. bude možné ísť už len do práce alebo k lekárovi.

7. Prechod cez hranice

Pendleri budú musieť mať test starý maximálne 72 hodín. V platnosti zostane registrácia v aplikácii e-karanténa. Do konca apríla chcú zaviesť aplikáciu, ktorá by kontrolovala dodržiavanie domácej karantény, inak by šiel človek do štátnej karantény.

8. Zisťovať mutácie korony

V 500 náhodne vybraných vzorkách pozitívnych testov týždenne sa budú zisťovať mutácie koronavírusu, a to najmä v prípade ľudí, ktorí prišli z rizikových oblastí zo zahraničia.

9. Očkovanie

Vláda by mala aktualizovať stratégiu očkovania a COVID automatu na základe dostupných dát z klinického skúšania a postupov overených v praxi v zahraničí.

10. Komunikácia

Odborníci navrhujú, aby štát zlepšil komunikáciu v súvislosti s opatreniami. Okrem toho chcú, aby sa pripravili v čo najkratšom čase návrhy ďalších krokov po ukončení obdobia platnosti týchto opatrení - podľa poklesu mobility, poklesu percenta pozitivity testov, počtu hospitalizácií či výskytu nových mutácií.
Svätý Malachiáš(prorok)
Zuz S
Pan Taraba robi reklamu na rusku a cinsku vakcinu (!) ... rovnako poslanec Blaha, doktor Liptak... mozno je fajn napisat im nieco konstruktivne ;)
Svätý Malachiáš(prorok)
Jasné, že to je ten istý podvod len sa inak nazýva a je z inej krajiny aj keby neviem z akej časti strany a časti sveta by sa nachádzali tak sú také isté satanské a sú účinné na zabíjanie ľudí.
Peter(skala)
treba im napisať, hlavne Tarabovi, lebo ho oblbuju, aby nedopadol ako ostatní, čo sa dali nachytať.

TU je viac o Sputniku V
hriechyokultizmus.wordpress.com/…02/17/kauza-sputnik-v-vakcina/
Zuz S
K zvelebovatelom Sputniku V sa aktualne pridal i Jan Baranek...
Peter(skala)
Baranek je už tak zufalý, že sa chytá slamky - vakciny
Pre niekoho slovo: "zufalosť" je len pojem, pod ktorým rozumie, že ktosi melie z posledného a tak urobí aj nemožné, len aby docielil svoj ciel.

Avšak toto slovo v sebe skrýva aj duchovný hriech
Zufalosť je totiž beznádej
resp. stav, do ktoreho sa človek dostane, ked nevidí nádej. Môže o nej hovoriť vo všeobecnosti ako napr. že jeho …More
Baranek je už tak zufalý, že sa chytá slamky - vakciny
Pre niekoho slovo: "zufalosť" je len pojem, pod ktorým rozumie, že ktosi melie z posledného a tak urobí aj nemožné, len aby docielil svoj ciel.

Avšak toto slovo v sebe skrýva aj duchovný hriech
Zufalosť je totiž beznádej
resp. stav, do ktoreho sa človek dostane, ked nevidí nádej. Môže o nej hovoriť vo všeobecnosti ako napr. že jeho nadejou je Ježiš, ale prakticky nevie, aku konkretnu nadej mu ponuka.

V tomto pripade nádej Ježiša Krista je v liečivách a liekoch.
Ak tuto nádej človek neprijme, potom sa dostáva do beznádejnej situácie - zufalstva a tak sa chytá slamky (vakciny)

Vie, že táto slamka je nespolahlivá, že v nej nemá istotu v zachrane pred virusom a napriek tomu sa jej chytí, lebo jeho zrak je zakalený sklamaním a nedôverou v Ježišovu pomoc.

Myslel si totiž že liečivá a lieky su ako zazračné uzdravenia
V skutočnosti veda a viera vyžaduje trpezlivosť, čas a vernosť.

Kto nemá vieru už ani vo vedu, potom prichádza zufalý krok
Svätý Malachiáš(prorok)
Asi tak ľudia sa budú dusiť aj umierať lebo naletia na debilitu psychopatov hlavne keď príde teplo a leto.
ac24.cz/…vou-konferenci-s-respiratorem/
apredsasatoci
Boh dopustil na ľudí vredy. ⅓ zomrela a predsa sa nakajali.
Boh dopustil na ľudí hlad a chudobu. ⅓ zomrela a nekajali sa.
Pýtam sa: Ešte stále sa čudujes Bohu, že toto všetko na nás dopúšťa?
Zuz S
Cele to stoji a pada na ludoch... kolki si tie papierove pysky nasadzaju aj teraz, ked nemusia? Kolki chodili v septembri v exterieri s nahubkami, ked este nemuseli...?!
Peter(skala)
konečne ukazali Krčmeryho v skutočnom zdravotnom stave
už, už... a by dodýchal... a skolaboval

tak nám tu idu rozprávať rozprávky o zdraví, vakcinach, ruškach a sami doplacaju na to. Ved to je logicke, človek napichaní tolkými vakcinami a ešte s obezitou pride do nadychanej miestnosti s respiratorom, šak jasné, že to nerozdýcha