Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks965

NIE !!! DLA MASEK OSOBOM ZDROWYM - PRAWNIK ODPOWIADA.

Radca prawny Anna Kubala - Anna Kubala attorney at law

Nowe rozporządzenie wprowadzające żółtą strefę w całej Polsce już obowiązuję. Jego przepisy są tak samo martwe jak te z poprzedniego rozporządzenia. Dokładnie to oznacza tyle, że TYLKO i WYŁĄCZNIE osoby CHORE lub podejrzane o zachorowanie mogą być poddane profilaktyce. NIKT INNY NIE MA OBOWIĄZKU NOSZENIA MASECZEK ani przestrzegania żadnych innych wymogów.

Mandatów nie przyjmujemy! Na policjanta, który wypisze mandat składamy doniesienie o popełnieniu przestępstwa DO PROKURATURY rejonowej. Policja nie ma podstawy prawnej do przekazywania danych do sanepidu. Jeśli to się stanie to sanepidy wszczynają takie postępowania, a następnie je umarzają.

Sanepid nie ma podstawy do wymierzania kar za brak maseczki. Pytania proszę pisać w postach postaram się odpowiadać w miarę możliwości. Proszę też zapoznać się z postami zamieszczonymi w tej sprawie wcześniej! W przypadku indywidualnej pomocy prawnej proszę o kontakt na priv.
#radcaprawny #kancelariaradcyprawnego #kancelariaprawna #kancelaria #prawnik #prawo #poradyprawne #mandaty #epidemia #maseczki #rozporządzenie #adwokat #kancelariaadwokacka

facebook.com/AnnaKubalaradcaprawny/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ale maski dla chorych to zagrożenie życia! Nikt nie powinien nosić masek, ani zdrowy, a tym bardziej chory. Jest to ukryte ludobójstwo!
Ludzie w maskach są agresywni i dochodzi już do ataków nawet w Kościele! Ci którzy tak się boją, wierzą w te kłamstwa o rzekomej pandemii i chodzą w tych maskach nawet w domu , będą umierać, z braku tlenu i z powodu zatrucia organizmu, przez grzyby wirusy i …
More
Ale maski dla chorych to zagrożenie życia! Nikt nie powinien nosić masek, ani zdrowy, a tym bardziej chory. Jest to ukryte ludobójstwo!
Ludzie w maskach są agresywni i dochodzi już do ataków nawet w Kościele! Ci którzy tak się boją, wierzą w te kłamstwa o rzekomej pandemii i chodzą w tych maskach nawet w domu , będą umierać, z braku tlenu i z powodu zatrucia organizmu, przez grzyby wirusy i bakterie, które przy wydechu osadzają się na maskach.
Quas Primas
olek19801
Można próbować. Zawsze to lepsze niż nic.
6h057
Czyli ta Pani jest w stanie zagwarantować, że nie nosząc maseczki wygramy każdą sprawę i nie zapłacimy?
V.R.S.
A zna Pan takie łacińskie pojęcie z zakresu logiki: non sequitur?
Nie wie Pan wciąż w jakim państwie żyje?
6h057
Czyli nic nowego, albo się uda albo nie:)
V.R.S.
@6h057
No nie - są nowości, np. ten przepis o nakładanej przez sanepid karze do 30 tys.uchwalony przez pis i po w nocy po północy, który pozwala państwu żeby Pan zapłacił zanim sprawę rozstrzygnie "niezawisły" sąd. To są że tak powiem dość istotne nowości - szkoda że tzw. elektorat ,zamiast się nad nimi pochylić, zaczął się tłuc o rzuconą mu jak psu kość tęczową flagę.
6h057
Ok, mogę zapłacić ale chciałbym mieć pewność, że sprawę wygram i pieniądze odzyskam
V.R.S.
@6h057
Czyli chciałby Pan w czasach ucisku mieć lekko, łatwo i przyjemnie. No to tak nie ma.
fartuszniak leszek
6h057
"Ok, mogę zapłacić".
---
Jeżeli się ma obowiązki wobec rodziny i nie ma się odpowiedniego wsparcia, by taką sprawę wygrać, to nie ma sensu się tak narażać, bo to niczego nie zmieni, a wykończą odważne osoby. To jest walka z systemem i w pojedynkę tej walki się nie wygra. Lepiej zachować swoje środki na sensowniejsze wspólne akcje przeciw temu zniewoleniu.
V.R.S.
A najlepiej w ramach wspólnej akcji przeciw zniewoleniu zagłosować na Dudę. Jest szansa że wtedy, czując poparcie Narodu, podwyższy te sankcje do 50 tysięcy. 😷
fartuszniak leszek
V.R.S.
Dziękuję za sprostowanie i uwagi.
Proszę podać swoją receptę na akcję przeciw zniewoleniu na teraz.
V.R.S.
@fartuszniak leszek
Przecież zna Pan moją receptę - przede wszystkim budzenie tych, którzy koronareżym poparli żeby nie wmawiali sobie: "Polacy, nic się nie stało" tylko np. doszli do wniosku że na drugi raz przed użyciem kartki wyborczej rozejrzą się wokół i użyją choć trochę rozumu. Tak na dobry początek. A gdy już się zgromadzi jakaś liczna grupa (na co jest b. niewielka nadzieja) można …More
@fartuszniak leszek
Przecież zna Pan moją receptę - przede wszystkim budzenie tych, którzy koronareżym poparli żeby nie wmawiali sobie: "Polacy, nic się nie stało" tylko np. doszli do wniosku że na drugi raz przed użyciem kartki wyborczej rozejrzą się wokół i użyją choć trochę rozumu. Tak na dobry początek. A gdy już się zgromadzi jakaś liczna grupa (na co jest b. niewielka nadzieja) można stosownie do okoliczności w danym czasie omówić jakieś szersze działanie. Na razie zamierzam przetrwać jakoś terror, zadłużenie i załamanie gospodarcze jakie zgotowali Polsce rządzący oraz popierający ich bezrefleksyjnie w kolejnych wyborach CL. I modlić się o cud.
fartuszniak leszek
V.R.S.
Jesteśmy na otwartym forum i nie chodziło tylko o to, by tylko do mnie kierować te uwagi.
Pan uważa że wielu pociesza się wmawiając sobie: "Polacy, nic się nie stało".
Czemu na służyć powtarzanie tego sloganu ?
Czy Pan może odnosić się wprost do problemu, czy konieczne są uwagi osobiste ?
V.R.S.
@fartuszniak leszek
Uwagi osobiste? Mam na myśli 60 % elektoratu z II tury więc to byłaby osobistość bardzo mnoga.
Przecież odnoszę się wprost do problemu a problem zasadniczy jest od stuleci w systemach pseudodemokratycznych taki: wykorzystywanie nierozumności ludzi (F. Koneczny napisałby wprost: motłochu, który daje się kupić pokazową akcją rozdawania czegoś tam przez władzę) przez demagogów i …More
@fartuszniak leszek
Uwagi osobiste? Mam na myśli 60 % elektoratu z II tury więc to byłaby osobistość bardzo mnoga.
Przecież odnoszę się wprost do problemu a problem zasadniczy jest od stuleci w systemach pseudodemokratycznych taki: wykorzystywanie nierozumności ludzi (F. Koneczny napisałby wprost: motłochu, który daje się kupić pokazową akcją rozdawania czegoś tam przez władzę) przez demagogów i psychopatów posiadających żądzę władzy (oraz oczywiście wykorzystywanie owych demagogów i ich żądzy władzy przez tych, którzy na tym kręcą największe lody).
I obecnie to też jest istota sprawy, perspektywy pozytywnego rozwiązania nie widać - bo pseudodemokracja zmierza zawsze nieuchronnie do anarchii lub dyktatury.
Zatem obecnie, jak napisałem otwarcie, mam program minimum: nie dać się zwariować przez ową większość szurniętego demosu i przetrwać. A jeśli kogoś przy okazji się uda otrzeźwić - to będzie zasługa.

Teraz będzie uwaga osobista, autouwaga: od ok. 3-4 lat przepraszam bliskich i dalszych, i Pana Boga, że dałem się w roku 2015 nabrać (przyznam zmyliło mnie występowanie w poprzednich rządach pis ludzi rozsądnych takich jak śp.Zyta Gilowska) i chcąc odsunąć PO od władzy zagłosowałem na PiS, umożliwiając objęcie przez nich pełni władzy.
Natomiast w głowie mi się nie mieści że w wyborach 2019,choćby po hańbie takiej jak sprawa ustawy o IPN, jakiś myślący Polak katolik patriota mógł zagłosować na partię apologety "cudu naszych czasów" oraz że latem 2020,po wydarzeniach wiosennych jakiś Polak, niekoniecznie katolik i niekoniecznie bystry, ale mniej więcej kojarzący pojęcie ojczyzny i wolności, mógł zagłosować na Dudę.
fartuszniak leszek
V.R.S.
Dziękuję za odpowiedź.
Teraz nie skomentuję Pana odpowiedzi.
Wszystkiego dobrego.
V.R.S.
Policja dostała zestawy "mały inspektor sanitarny". Na tej podstawie wysyła zawiadomienia do sanepidu.
olek19801
Chore!
V.R.S.
@olek19801
Późna zaawansowana postać nowotworu.
Quas Primas
VRS, czy nosi Pan maskę?