Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks506
csk.news
3

Homosexuálna propaganda využíva synodálnu cestu na otrávanie krajiny

Ukrajinský homosexuálna propaganda používa na podporu svojej agendy „nový pohľad nemeckej biskupskej synodálnej cesty". List ukrajinskej biskupskej rodinnej komisie zo 6. februára hovorí v Berlíne arcibiskupovi Heinerovi Kochovi, predsedovi Nemeckej biskupskej komisie pre manželstvo a rodinu.

„Bolí nás to, keď vidíme homosexuálnu propagandu odkazujúcu na vaše výroky o boj proti kresťanstvu,“ hovorí list.

Uvádza sa ňom, že Synoda zviedla niektorých veriacich, aby sa vzdali čistoty a zapojili sa do homosexuálnych pokušení. Katolícki manželia rovnako zažívajú „hlboký zmätok“ po prečítaní „vášho názoru na antikoncepciu“.

V liste sa uvádza, že Synodálne tvrdenia sa považujú za „postavenie celej katolíckej cirkvi“. Protestanti preto obviňujú ukrajinských Katolíkov z toho, že „neveria Božiemu slovu“ a pravoslávni sa „odchylujú od Kristovej pravdy“.

V rozhovore pre Rodyna.org.ua (7. februára) pomocný biskup Kamyanets-Podilskyi Radosław Zmitrowicz, ukrajinský biskup zodpovedný za manželstvo a rodinu, potvrdil, že tvrdenia Synody sa dostávajú na Ukrajinu prostredníctvom médií.

Veriaci vyzývali biskupov, aby „niečo urobili“, pretože ich homosexuálna propaganda využíva na uskutočnenie „masívneho ideologického útoku na našu mládež a deti, aby ich demoralizovala“.

Zmitrowicz vysvetľuje, že sekularizácia viedla nemeckých biskupov k tomu, aby sa vzdali starodávneho pokušenia „byť ako všetky národy“. Preto chápu lásku a manželstvo inak ako evanjelium.

Kresťanský pohľad na život sa im zdá byť „príliš krásny“ a pre svet, v ktorom žijú, "nemožný" vysvetľuje Zmitrowicz.

Zdôrazňuje, že prví kresťania čelili podobnej situácii, ale „mali moc zmŕtvychvstalého Pána“, zatiaľ čo nemeckí biskupi „šli opačným smerom a zničili životy ľudí“.

Zmitrowicz, ktorý si spomína na hroznú sovietsku diktatúru, poznamenáva, že „nová marxistická ideológia“ dnes zotročuje myšlienku mnohých západoeurópanov, „dokonca aj ľudí v cirkvi“.

#newsVdvjwohrxq
Joske
V Satanové matrici slepí vedou slepé.
Theodorá-Máriá
Ti všichni půjdou od válu, stejně jako odešel středověk.
Věřte tomu!!!