CÓRKA MARYI
111.6K

SPOTKANIE MODLITEWNE: ARMIA RESZTY JEZUSA CHRYSTUSA ZATRIUMFUJE

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu modlitewnym „Krucjata Modlitwy pt. Armia Reszty Jezusa Chrystusa zatriumfuje”, które odbędzie się w poniedziałek, 21 listopada 2022 r., o godz. 19:00 na platformie zoom. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Link do rejestracji Welcome! You are invited to join a webinar: Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy pt. „Armia Reszty Jezusa Chrystusa zatriumfuje”, 21 listopada 2022 r. o godz. 19:00 (Poland). After registering, you will receive a confirmation email about joining the webinar.

W Orędziu z Księgi Prawdy z 31 stycznia 2013 roku Matka Zbawienia przekazała:

„Nie możecie pozwolić, aby lęk i niepokój odwróciły was od roli, którą Mój Syn wam wyznaczył. Chrystusowa Armia Reszty zatryumfuje i podczas swojej drogi pozbiera miliardy dusz, które przedstawi przed Tronem Boga.

Jak wielkie błogosławieństwo otrzymaliście. Ci z was, którzy będą prowadzić grupy Krucjaty Modlitwy Mojego Syna i im pomagać, będą ratować miliardy dusz. Te modlitwy są jak żadne inne, gdyż zostały dane ludzkości jako Dar, z którym wiążą się szczególne Łaski”
.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji zbawienia wszystkich grzeszników, w tym naszych bliskich i przyjaciół, którzy odwrócili się od Pana i o triumf Armii Reszty.

Zachęcamy do przekazania informacji o tym spotkaniu modlitewnym znajomym i rodzinie. Wystarczy przesłać im link do rejestracji.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom?
Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom? - Biuletyn informacyjny „Jezus do ludzkości”

Wszystkie Orędzia z Księgi Prawdy są dostępne na stronie http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwum
CÓRKA MARYI