Clicks37

Niemiecki neurolog – maseczki na twarz: „ Brak tlenu powoduje trwałe uszkodzenia neurologiczne ”

Urojeniowe szaleństwo zmuszania dzieci do noszenia masek na twarz rażąco ignorując ostrzeżenia ekspertów: „Dziecko potrzebuje mózgu, aby się uczyć, a mózg potrzebuje tlenu do funkcjonowania. Nie potrzebujemy do tego badania klinicznego.
To jest prosta, niepodważalna fizjologia ”.Znana niemiecka neurolog i neurofizjolog, dr Margarite Griesz-Brisson, ostrzega przed tsunami wywołanymi demencją, która nastąpiła po wielu latach w wyniku niedotlenienia spowodowanego obecnym noszeniem masek. Czy jesteś gotowy zaryzykować swój mózg, wykonując nieuzasadnione naukowo, motywowane politycznie mandaty? ⁃ Edytor TN

Dr n. Med. Margarite Griesz-Brisson jest konsultantem neurologiem i neurofizjologiem z tytułem doktora farmakologii, ze szczególnym uwzględnieniem neurotoksykologii, medycyny środowiskowej, neuroregeneracji i neuroplastyczności. Oto, co ma do powiedzenia na temat masek na twarz i ich wpływu na nasz mózg:
„Ponowne wdychanie wydychanego powietrza bez wątpienia spowoduje niedobór tlenu i zalanie dwutlenkiem węgla. Wiemy to, ludzki mózg jest bardzo wrażliwy na niedobór tlenu. Na przykład w hipokampie są komórki nerwowe, które bez tlenu nie mogą żyć dłużej niż 3 minuty – nie mogą przeżyć.
Ostre objawy ostrzegawcze to bóle głowy, senność, zawroty głowy, problemy z koncentracją, spowolnienie czasu reakcji – reakcje układu poznawczego.
Jednak gdy masz chroniczny niedobór tlenu, wszystkie te objawy znikają, ponieważ przyzwyczaisz się do tego. Ale twoja wydajność pozostanie osłabiona, a niedostateczna podaż tlenu w twoim mózgu nadal postępuje.
Wiemy, że rozwój chorób neurodegeneracyjnych trwa od lat do dziesięcioleci. Jeśli dzisiaj zapomnisz swojego numeru telefonu, załamanie mózgu zaczęłoby się już 20 lub 30 lat temu.
Podczas gdy myślisz, że przyzwyczaiłeś się do noszenia maski i ponownego wdychania wydychanego powietrza, procesy zwyrodnieniowe w twoim mózgu są wzmacniane w miarę ciągłego niedoboru tlenu.
Drugi problem polega na tym, że komórki nerwowe w twoim mózgu nie są w stanie normalnie się dzielić. Jeśli więc nasze rządy pozwolą na pozbycie się masek i powrót do swobodnego oddychania tlenem za kilka miesięcy, utracone komórki nerwowe nie będą już regenerowane. To, co odeszło, odeszło.
Nie noszę maski, potrzebuję mózgu do myślenia. Chcę mieć trzeźwą głowę, kiedy mam do czynienia z moimi pacjentami, a nie czuć zmęczenie wywołane dwutlenkiem węgla.
Nie ma nieuzasadnionego medycznego zwolnienia z masek na twarz, ponieważ Niedobór tlenu jest niebezpieczny dla każdego mózgu. Każda istota ludzka musi samodzielnie zdecydować, czy chce nosić maskę, która jest absolutnie nieskuteczna, aby chronić się przed wirusem.
Dzieci i młodzież mają niezwykle aktywny i adaptacyjny układ odpornościowy i potrzebują stałej interakcji z mikrobiomem Ziemi. Ich mózg jest również niesamowicie aktywny, ponieważ musi się wiele nauczyć. Mózg dziecka lub młodzieńca pragnie tlenu. Im bardziej aktywny metabolicznie organ, tym więcej tlenu potrzebuje. U dzieci i młodzieży każdy narząd jest metabolicznie aktywny.
Pozbawienie mózgu dziecka lub nastolatka dostępu do tlenu lub jakikolwiek ograniczanie go jest nie tylko niebezpieczne dla ich zdrowia, ale jest też absolutnie przestępstwem. Niedobór tlenu hamuje rozwój mózgu, a szkód, które nastąpiły w rezultacie, NIE MOŻNA odwrócić.
Dziecko potrzebuje mózgu, aby się uczyć, a mózg potrzebuje tlenu do funkcjonowania. Nie potrzebujemy do tego badania klinicznego. To prosta, niepodważalna fizjologia. Świadomie i celowo wywołany niedobór tlenu jest absolutnie celowym zagrożeniem dla zdrowia i bezwzględnym przeciwwskazaniem medycznym.
Bezwzględne przeciwwskazanie medyczne w medycynie oznacza, że tego leku, tej terapii, tej metody lub środka nie należy stosować i nie wolno ich stosować. Aby zmusić całą populację do użycia siłą bezwzględnego przeciwwskazania medycznego, muszą istnieć ku temu wyraźne i poważne powody, a powody należy przedstawić kompetentnym interdyscyplinarnym i niezależnym organom w celu ich weryfikacji i autoryzacji.
Kiedy za dziesięć lat demencja będzie rosła wykładniczo, a młodsze pokolenia nie będą mogły osiągnąć swojego boskiego potencjału, nie pomoże powiedzieć „nie potrzebowaliśmy masek”.
W jaki sposób weterynarz, dystrybutor oprogramowania, biznesmen, producent samochodów elektrycznych i fizyk może decydować o sprawach dotyczących zdrowia całej populacji? Proszę, drodzy koledzy, wszyscy musimy się obudzić.
Wiem, jak szkodliwe jest niedobory tlenu dla mózgu, kardiolodzy wiedzą, jak szkodliwe jest to dla serca, pulmonolodzy wiedzą, jak szkodliwe jest to dla płuc. Niedobór tlenu niszczy każdy organ.
Gdzie są nasze oddziały zdrowotne, nasze ubezpieczenie zdrowotne, nasze stowarzyszenia medyczne? Ich obowiązkiem byłoby stanowcze przeciwstawienie się blokadzie i powstrzymanie jej od samego początku.
Dlaczego komisje lekarskie nakładają kary na lekarzy, którzy dają ludziom zwolnienia? Czy osoba ta lub lekarz muszą poważnie udowadniać, że niedobór tlenu szkodzi ludziom? Jaki rodzaj medycyny reprezentują nasi lekarze i stowarzyszenia medyczne?
Kto jest odpowiedzialny za to przestępstwo? Ci, którzy chcą to egzekwować? Ci, którzy pozwolili na to i bawią się razem, czy ci, którzy temu nie zapobiegają?
Nie chodzi o maski, nie chodzi o wirusy, na pewno nie chodzi o twoje zdrowie. Chodzi o znacznie więcej. Nie biorę w tym udziału. Nie boję się.
Jesteśmy odpowiedzialni za to, co myślimy, a nie media. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy, a nie nasi przełożeni. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie, a nie Światowa Organizacja Zdrowia. A my jesteśmy odpowiedzialni za to, co dzieje się w naszym kraju, a nie rząd ”.
WIDEO;

wolna-polska.pl/…-powoduje-trwale-uszkodzenia-neurologiczne-2021-03