Clicks1.2K

24 pacientů zemřelo v britském pečovatelském domě po vakcíně proti COVID-19

V britském pečovatelském domě zemřelo 24 pacientů po očkování proti COVID-19. Jedná se o další případy úmrtí v Británii v pečovatelských domech.

Téměř každý den dostáváme zprávy o obrovském množství úmrtí v pečovatelských domech po očkování experimentálními mRNA vakcínami proti COVID-19. Pečovatelský dům v Británii hlásí, že více jak třetina jejich pacientů zemřela poté, co obdrželi experimentální mRNA vakcínu proti COVID-19.

Nyní vidíme velmi předvídatelný vzorec, jak k nám chodí zprávy z celého světa o tom, že staří lidé umírají v alarmujícím počtu poté, co obdrželi experimentální mRNA vakcíny.

Ve všech těch případech místní média citují místní odborníky, kteří říkají, že „vakcíny” nemají s úmrtími nic společného. Také tvrdí, že úmrtí po experimentální mRNA vakcíně jsou „očekávané.”

Jak mohou lidé stále věřit tomu, že tohle je pravda? Tohle se nyní děje po celém světě, na mnoha místech, a my máme prostě přijmout a věřit tomu, že k nákazám COVIDu došlo současně s plošným očkováním, ale že nákazy nejsou s očkováním nijak spojené?

Následující je zpráva z Daily Echo ohledně úmrtí v pečovatelském domě v Basingstoku v Británii:

Alespoň 22 lidí zemřelo v pečovatelském domě Hampshire (Daily Mail uvádí 24 úmrtí) v jednom z doposud nejhoršího známého vypuknutí onemocnění koronaviru.

K úmrtím došlo v pečovatelském domě Pemberley House v Basingstoku, který spravuje soukromá firma Avery Healthcare.
První vypuknutí bylo ohlášeno v úterý 5. ledna, kdy podle zdrojů 60 % pacientů testovalo pozitivně na onemocnění.
Během třech týdnů zemřelo 22 lidí – více jak jedna třetina pacientů domu.

Má se za to, že k vypuknutí došlo v době, kdy pacienti začali dostávat první vakcíny proti koronaviru. Agentura pro regulaci léků a zdravotních produktů (MHRA) oznámila, že není žádný důkaz, že vakcíny byly zodpovědné za úmrtí.
Vláda tvrdí, že člověk „nemůže chytit Covid-19 z vakcíny, ale je možné chytit Covid-19 a neuvědomit si, že máte příznaky, dokud se nenecháte očkovat,” a dále uvádí, že může trvat „týden nebo dva” po první dávce, než se vytvoří ochrana.
Mluvčí za agenturu MHRA řekl, že jim je úmrtí líto, ale tvrdí, že nejsou spojeny s vakcínou, citujeme: „Mrzí nás slyšet o jakýchkoliv úmrtích, ke kterým došlo po obdržení vakcíny proti COVID-19. Nicméně naše sledování nenaznačuje, že by vakcíny proti COVID-19 nějak k úmrtím přispěly.

Není vyloučené, že někteří z těch lidí mohli přirozeně onemocnět kvůli svému věku nebo existujícím onemocněním krátce po očkování, aniž by v tom vakcína hrála nějakou roli.” Celý článek (pouze v angličtině)

Nicméně mnoho zdravotníků, kteří pracují v těchto pečovatelských centrech, zpochybňují tato vysvětlení, že k úmrtím došlo kvůli „přirozeným onemocněním” mezi starými, a že nijak nesouvisí s vakcínami, včetně whistleblowera, který je licencovaný asistující ošetřovatel, který veřejně promluvil a sdílel to, co viděl ve svém pečovatelském domě. Oznámil, že:

„Poté, co pacienti dostali mRNA vakcínu, ti, co mohli sami chodit, už nemohou chodit. Pacienti, kteří dokázali udržet inteligentní konverzaci, už nedokázali mluvit. A nyní umírají. ‘Padají jako mouchy.’” (Celé video s českými titulky)

Základní předpoklad, který se používá k odůvodnění tvrzení, že žádná z těchto úmrtí nesouvisí s experimentálními vakcínami proti COVIDu-19, je, že „člověk nemůže z vakcíny chytit Covid-19”, což je také postoj úřadu FDA.

Daily Echo uvádí:
Vláda tvrdí, že člověk „nemůže chytit Covid-19 z vakcíny, ale je možné chytit Covid-19 a neuvědomit si, že máte příznaky, dokud se nenecháte očkovat,” a dále uvádí, že může trvat „týden nebo dva” po první dávce, než se vytvoří ochrana.

Úřad FDA uvádí:
DÁ MI VAKCÍNA PROTI COVIDU-19 OD FIRMY MODERNA VIRUS COVID-19?

Ne. Vakcína proti COVID-19 od firmy Moderna neobsahuje virus SARS-CoV-2 a nemůže vám dát COVID-19.
Argumentace tedy pokračuje, že když tito pacienti, kteří zemřeli, jsou všichni testovaní pozitivně na COVID-19, tak podle „vládních zdrojů” nemohli zemřít v důsledku vakcíny.

Vidíte, jak je tento celý argument neplatný, pokud se ukáže, že předpoklad, že „vakcína” někomu nemůže dát COVID-19, je ve skutečnosti nesprávný?
Důkazy prozatím poukazují na skutečnost, že tohle přesvědčení o novém produktu, který byl na trhu pár týdnů a jeho vývoj byl urychlen, aby se dostal na trh, a údajně nikomu nemůže dát COVID-19, není pravdivé.

Největší plošná očkovací kampaň, která se prozatím stala, byla v Izraeli, a jejich data ukazují, že více jak 12 tisíc lidí se nakazilo COVIDem-19 PO obdržení vakcín, viz článek ZDE (pouze v angličtině)

Souvislost mezi zaváděním těchto experimentálních mRNA vakcín a úmrtí v pečovatelských domech je velmi jasná.

The Daily Mail, zatímco píše o tragédii v pečovatelském domě Pemberley House v Basingstoke, také podal zprávu o podobných mírách úmrtí, která byla zpozorována napříč Británii v „pečovatelských domech”, ze kterých obviňují virus COVID. Přišli s tímto grafem:

Národní statistický orgán Británie zjistil, že 1705 pacientů pečovatelských domů zemřeli na virus v týdnu, který končil 22. ledna, což je nárůst o 661 lidí z doby před dvěma týdny. (Zdroj)

Zatímco vláda tato úmrtí připisuje viru, co dalšího se stalo v prosinci 2020, když počty úmrtí ve skutečnosti klesaly, dokud nedošlo k prudkému nárůstu v lednu 2021?

V prosinci 2020 se začalo očkovat experimentálními mRNA vakcínami proti COVID-19 od firmy Pfizer a později firmy Moderna.
Je na čase zpochybnit „oficiální” postoj, že protože tyto vakcíny neobsahují virus COVID-19, tak někomu nemohou dát virus, protože něco jednoznačně způsobuje, že tito lidé, co umírají „na COVID”, testují pozitivně.

Možná bychom měli lépe pochopit, jak tyto mRNA vakcíny fungují.

Překlad: David Formánek

Zdroj článku
Public domain
Peter(skala)
2 lekari a sestričky z ružinova, po 2 davke vakciny maju epyleptický šok - su KO.
😲
vimeo.com/505347865More
2 lekari a sestričky z ružinova, po 2 davke vakciny maju epyleptický šok - su KO.
😲
vimeo.com/505347865
ľubica
Sestričky z Ružinova
Casto pocuvam ludi v Tv ze aj v minulosti nas ockovali netreba sa bat .Lenze v minulosti nas ockovali za tych dobrych cias vakcinami ktore boli vyrobene na Slovensku a boli bezpecne ! Tuto vakcinu dovezu z divokeho zapadu nikto ju neskumal a z letiska isla rovno do obehu .Keby toto niekto urobil v tych casoch dostane trest smrti !Do koncentraku isli zidia nasilim na smrt a …More
Sestričky z Ružinova
Casto pocuvam ludi v Tv ze aj v minulosti nas ockovali netreba sa bat .Lenze v minulosti nas ockovali za tych dobrych cias vakcinami ktore boli vyrobene na Slovensku a boli bezpecne ! Tuto vakcinu dovezu z divokeho zapadu nikto ju neskumal a z letiska isla rovno do obehu .Keby toto niekto urobil v tych casoch dostane trest smrti !Do koncentraku isli zidia nasilim na smrt a ich pomsta je prepracovana tak ze nasi ludia idu dobrovolne a este presvedceni ako dobre robia pre seba.Kto si zivot nevazi tak si ho ani nezasluzi a sprostost ho neospravedlnuje.
(prevzaty koment z HS)
Peter(skala)
ešte by som to upresnil: vakciny vždy so sebou priniesli niečo, čo na jednej strane uchranilo pred virusom, ale na druhej strane vyvolalo alergie alebo iné ochorenia, ktoré sa nepripisovali vakcíne, aj ked ich tvorcovia o tom vedeli.

Ved prečo je už v dnešnej dobe (resp.pred koronou) tak vela alergikov, astmatikov, neplodných... či dokonca autistov? Predsa z očkovania!
Takže vakciny už dávno …More
ešte by som to upresnil: vakciny vždy so sebou priniesli niečo, čo na jednej strane uchranilo pred virusom, ale na druhej strane vyvolalo alergie alebo iné ochorenia, ktoré sa nepripisovali vakcíne, aj ked ich tvorcovia o tom vedeli.

Ved prečo je už v dnešnej dobe (resp.pred koronou) tak vela alergikov, astmatikov, neplodných... či dokonca autistov? Predsa z očkovania!
Takže vakciny už dávno priniesli so sebou aj vedlajšie učinky, ale v sučasnosti vakciny na Covid su ovela horšie, jednak preto, že su zamerne vyrobene tak, aby poškodili zdravie, ale aj preto, lebo sa podávaju celosvetovo.

Čím väčší počet dávok, tým väčšia viditelnosť vedlajších učinkov a umrtí.
Peter(skala)
14 mrtvych po očkovaní v domove dôchodcov (USA)

Po očkovaní vakcínou proti koronavírusu ZOMREL 79-ročný Slovák a vraj že mal iné choroby.

53 mrtvých na Gibraltaru za 10 dní po očkování na COVID-19

V Nemeckej oblasti Bodamského jezera očkovali 40 dôchodcov, z toho zomrelo 14 ľudí a ďalší sa nakazili koronavirusom

Neexistuje bezpečná vakcína na COVID-19

Po očkovaní proti novému koronavírusu na Slovensku zomrel jeden pacient. ŠÚKL potvrdil, že na smrti sa podieľala aj vakcína

Po očkovaní proti covidu-19 vo Fínsku zomreli traja ľudia

VIDEO: Dr. Lyons-Weiler o riziku vakcíny proti COVID-19 a používaných dezinfekciách

… a je to TU: Už aj na Slovensku umierajú ľudia po očkovaní – 16 ľudí v košickom domove zaočkovali a následne zomreli

VIDEO-prorocký sen o prenasledovaní nezaočkovaných

Obyvateľ USA zomrel len pár hodín po očkovaní vakcínou proti covidu-19

Napriek očkovaniu dostali Covid: Americkí kongresmani ochoreli na koronavírus

Europoslanec Hajšel: „Vakcinácia by nemala byť povinná. Nie som ani zástancom vydávania akýchsi vakcinačných pasov“

VIDEO: Žena z Louisiany skončila v nemocnici s děsivými křečemi celého těla poté, co byla očkována vakcínou proti Covid-19!

VIDEO: 500 000 žien neplodných po vakcíne Billa Gatesa

Rabín sa stotožňuje s kňazmi, ktorí varujú pred vakcinami, ktoré môžu ovplyvniť sexuálnu orientáciu

Evropská unia chce rozhodnúť za nás. Covidpasy už za pár dní? Kto nebude smieť do autobusu a kto ani na chodník?

Bilderberg odsouhlasil měkkou popravu obyvatel planety země. A tou je „nepovinné“ očkování

Spoločnosť PFIZER BIONTECH otvorene priznáva, že jej produkt môže zmeniť DNA spôsobiť i jeho smrť

Po celém světě přibývá očkovacích incidentů a případů úmrtí: Lékaři a ošetřující personál jsou nejistí

Spor medzi štátom Peru a Pfizerom: Farmaceutický gigant chce právnu imunitu v prípade vedľajších účinkov

Krátko po očkovaní vakcínou Pfizer došlo v opatrovateľskom dome v Nórsku k dvom úmrtiam

Odpor proti očkovaniu švajčiarskeho ošetrovateľského personálu – rozšírené obavy o plodnosť

MUDr. Gregory Michael zomrel po podaní vakcíny od spoločností Pfizer a BioNTech

WHO: Očkovaní lidé se mohou nakazit Covidem a mohou přenést nákazu na ostatní

Portugalská lékarka náhle zomrela po očkovaní vakcínou Pfizer

Křeče a zánět mozku: 32letá lékařka hospitalizována po očkování vakcínou Pfizer

V Izraeli zomrel dve hodiny po očkovaní 75-ročný muž. Vo Švajčiarsku zomrela 91-ročná osoba

Pfizer očkovala v r.2006 v Nigérii – výsledok ochrnuté deti

Anthony Jones po očkovaní na COVID 19 – opuchnutý jazyk

Zdravotní sestře z Nashville ochrnula polovina obličeje 3 dny po očkování vakcínou Pfi*er

Zamlčovaná FAKTA o nebezpečnosti vakcín – Vaše děti, vaše volba

6 ľudí zomrelo na vakcinu Pfizer a 13 ľudí na vakcínu Moderna

Americká FDA zverejnila 22 možných vedľajších účinkov vakcín na COVID-19

Sestrička odpadla po podaní vakcíny na COVID, internetom sa šíri, že zomrela..

VIDEO: Zdravotnice zkolabovala 17 minut po obdržení vakcíny

Génová vakcína s nanočasticami: Stále viac ľudí má obavy

VIDEO: nebezpečná vakcína na COVID-19 Moderna

Biskup Schneider: Vakcíny proti korone z potratených detí musí každý kresťan odmietnuť aj za cenu mučeníctva

Matovič sa vyhráža povinným testovaním a obmedzeniami, ak sa nedáme zaočkovať

Vakcinológ Petráš varuje: Vakcína od spoločnosti Pfizer má nežiaduce účinky.

Vakcíny proti COVID19 od Astra Zenecca obsahujú časti potratených detí

7.11.2020 Posolstvo Ježiša Krista (Luz de Maria) “znamenie šelmy bude zavedené bez toho, aby ste si to všimli (vakcíny)”

Varovanie! Susedia Maďari už buduci mesiac budú mať vakcíny

Video: Biskup Schneider – Možné povinné očkovanie vakcínami z potratených detí bude začiatkom Apokalypsy

Munsk proti Gatesovi – Nikto z jeho rodiny sa nedá zaočkovať, aj keby bola vakcína overená

Ústavný právnik Ján Drgonec: Povinné očkovanie proti koronavírusu sú protiústavné.

*KAUZA: Očkovanie – Vakcinácia
apredsasatoci
Zabíjajú ľudí ako na bežiacom páse. A to v priamom prenose.
Svätý Malachiáš(prorok)
Národní statistický orgán Británie zjistil, že 1705 pacientů pečovatelských domů zemřeli na virus v týdnu, který končil 22. ledna, což je nárůst o 661 lidí z doby před dvěma týdny. (Zdroj)More
Národní statistický orgán Británie zjistil, že 1705 pacientů pečovatelských domů zemřeli na virus v týdnu, který končil 22. ledna, což je nárůst o 661 lidí z doby před dvěma týdny. (Zdroj)
ľubica
co sa týka štatistiky, nie je nad tu knihu:FALOŠNÁ PANDÉMIA - kritika vedcov a lekárov