Clicks554
Libor Halik

Většina poslanců a vláda zavedli okupaci horší než Hitler

(Okupační) vláda vyhlásila nový nouzový stav - při cestě do přírody se máme pohybovat jen na území dané obce, ve které bydlíme. Praha by podle ministra vnitra mohla být brána jako jedna obec.

„Poslanecká sněmovna konstatuje, že po ukončení nouzového stavu k 27. únoru je v návaznosti na šíření nových mutací koronaviru a snižující se kapacitu zdravotního systému v kompetenci vlády vyhlásit nový nouzový stav za účelem přijetí opatření proti šíření epidemie nad rámec pandemického zákona,“ usnesla se dolní parlamentní komora.

Usnesení podpořilo 132 ze 156 přítomných poslanců. Proti byli jen zástupci SPD, dva komunisté a poslanci bez klubového zařazení (tj. Klausova Trikolora a Volný s Bojkem).

Zdroj: ct24.ceskatelevize.cz/…-o-prodlouzeni-nouzoveho-stavu

L: Od této chvíle víme, kdo jsou okupanti Čech, Moravy a moravského Slezska.


Hitlerův Protektorát Čechy a Morava měl na rozdíl od současného Babišovsko-PetroFialovsko-Pirátského protektorátu obrovskou německou armádu 1 milionu mužů přímo zde. To dnešní okupanti NEmají. Mají k dispozici zhruba 13 000 českých vojáků a 44 000 českých policistů na 10 milionů obyvatel. Oni nás nedokážou všechny postřílet! Avšak dokážou nás vyvraždit, nebo zmrzačit vakcínami na Covid, či na chřipku. A právě to dělají. NENECHME SE OČKOVAT! Nebuďme blbí. Šílení vědci v laboratořích ty koronaviry geneticky upravili. Zahraniční armádní letadla je pak tady rozstřikovala. Nyní je jako superviry nejpohodlněji šíří skrze vakcíny jakoby proti Covidu. Současně všechny televize s 99 % novin (včetně internetových) lžou, že to jsou přírodní mutace a doporučují sebevražednou vakcínu. Hitler sebevražedné vakcíny nabízel nemocným a starým lidem, oni je nabízejí úplně všem. Hitlerův Mengele je v pekle, oni tam taky jdou. Avšak oni chtějí, abyste v tom pekle byli i vy, protože ty vakcíny na Covid jsou dělané z tkání a buněk uměle potracených dětí, i ze živě porozených větších dětí a zaživa po porodu rozřezaných do těchto vakcín. Každý spolupracovník na vraždě jde do pekla, pamatujte na to! Kdo si píchá do těla buňky z rozřezaného umučeného dítěte, je taky vrah!

Viz také: Až budou politici v pekle (s výjimkou Volného apod.) bude líp! Vraždí nás vědomě vakcínami a zákazem…

S naočkovanými je to ještě víc ďábelsky, lstivěji naplánováno, než jsem si myslel! 26.2.2021 19,45 Od začátku VK mluví proti očkování na Covid. Začalo se očkovat ve Velké Británii a p… a aeronet.cz/…s-v-tele-po-vakcinaci-zustane/