... a to po prostu praktyka spiskowa
szuirad1

Pentagon pokazał implant. Może pomóc w walce z COVID-19

Naukowcy z Pentagonu pracują nad implantem, który ma wykrywać infekcję w organizmie, zanim pojawią się jakiekolwiek objawy. Mają nadzieję, że pomoże …
Jan Zbigniew wojan
Kłamią jak zawsze, a chodzi o czipy, które są już wszczepiane, a poprzez nie będą kontrolować każdym człowiekiem - dlatego te olbrzymie anteny 5G !
Jarujestem
Dr inż Wojciech Jan Karwowski mówił już o chipach w listopadzie ubiegłego roku. Mówił wprost, oni już mają to technologię i tylko czekają na dogodną okazję aby wepchnąć to ludziom.
Cały wykład
cda.pl/video/607603108
jac505
Rybki są naganiane w diabelską sieć o bardzo małych oczkach, bez możliwości ucieczki. A co jest w dalszej części planu łowienia ryb przez szatana za pomocą "prawa" EU GmbH ? Nie kupisz i nie sprzedasz jeżeli nie przyjmiesz człowieku znaku. Jakiego znaku ? Mercedesa, pfizera, IBM ? Znaku bestii, do którego te firmy już dawno należą. Panie Jezu przyjdź !
ASSA
Niesamowite? Implant. Cudownie? Taki amerykanski . Jak oni pragną dbać o nasze zdrowie. To teraz widać podczas pseudopandemii, jak działa służba zdrowia ( czytaj służba śmierci) nie obrażając tych, którzy są prawdziwymi lekarzami i nie biorą pieniędzy za diagnozę Covid.