Clicks1.7K
Agnus
17

On nas chce pozabijać!

Katarzyna Treter-Sierpińska
Lipiec 1, 2021
wprawo.pl/katarzyna-ts-on-nas-pozabija/

We wtorek (29.06.2021) premier Mateusz Morawiecki zamieścił na Facebooku wpis o następującej treści: Proszę Państwa, w Wielkiej Brytanii notuje się największą ilość zakażeń od początku roku. Niestety, kolejny wariant COVID-19, nazwany Delta, rozprzestrzenia się po świecie. Według specjalistów jest dużo bardziej zaraźliwy niż dotychczasowe odmiany. Musimy za wszelką cenę ograniczyć jego skutki. W związku z tym działamy już teraz. Dziś w Kancelaria Premiera odbyło się spotkanie specjalnego zespołu d/s wirusa Delta. Monitorujemy sytuację i będziemy reagować adekwatnie do rozwoju sytuacji epidemicznej w Europie.
Co to oznacza? Nie miejmy złudzeń. Jeśli premier użył sformułowania „za wszelką cenę”, to znaczy, że od września, czyli z nadejściem sezonu grypowego, czeka nas powtórka z horroru nazywanego walką z pandemią. Dzieci nie wrócą do szkół, gospodarka zostanie zamknięta, a co najgorsze – po raz czwarty zostaną odwołane planowe zabiegi diagnostyczne i operacje. Pacjenci zostaną wyrzuceni ze szpitali przerobionych na placówki kowidowe, a chorzy z pozytywnym wynikiem PCR będą zamykani w izolacji bez kontaktu z lekarzem. I tak będzie do kwietnia. Dotychczasowa rządowa walka z pandemią doprowadziła już do ponad 140 tys. nadmiarowych zgonów. Wyobraźcie sobie, co będzie się działo, gdy manewr z lockdownem służby zdrowia zostanie przeprowadzony po raz kolejny. Masakra!
Ci, którzy uwierzyli w zapewnienia rządu, że szczepionki zakończą pandemię, już krzyczą, że ewentualny lockdown będzie winą niezaszczepionych. Tym, którzy tak twierdzą wyjaśniam, że Wielka Brytania, w której obecnie notuje się największą liczbę zakażeń, to najbardziej wyszczepiony kraj w Europie. To Wielka Brytania jako pierwsza rozpoczęła akcję szczepień i to tam podawano preparaty taśmowo w punktach drive-thru. Obecnie w pełni zaszczepionych jest ponad 60 procent dorosłych mieszkańców, a pierwszą dawkę przyjęło już ponad 80 procent. I co? I dzień w dzień odnotowuje się nawet ponad 20 tys. nowych zakażeń. Wszystkiemu winien ma być wariant Delta, ale przecież szczepionka miała być skuteczna również wobec tej mutacji. Praktyka pokazuje więc, że szczepienie nie eliminuje wirusa. Opowiadanie o tym, że wszystkiemu winni są niezaszczepieni, to bujda na resorach.

Mamy zatem sytuację, która nie napawa optymizmem. Rządowa strategia walki z pandemią zakłada masowe testowanie i brak leczenia. Nie tylko nic się nie polepsza, ale wręcz pogarsza. 17 czerwca Rzecznik Praw Pacjenta wszczął postępowanie wobec przychodni „Optima”, w której doktor Włodzimierz Bodnar normalnie przyjmował pacjentów i zapisywał im amantadynę.

W tym czasie inne przychodnie „leczyły” teleporadą, a pacjenci z zapaleniem płuc mogli liczyć na osłuchanie dopiero wtedy, gdy w stanie ciężkim trafiali do szpitala. Zarzuty wysuwane wobec „Optimy” to „działania lub zaniechania mające na celu pozbawienie lub ograniczenie prawa pacjentów do świadczeń zdrowotnych”.
Rozumiecie? Lekarz, który normalnie leczył chorych, jest oskarżany o naruszanie praw pacjentów. Lekarze, którzy „leczyli” przez telefon, nie mają takich problemów. Jedyna kara, jaka spotkała niektórych z nich, to cofnięcie finansowania NFZ, przy czym dotyczy to zaledwie 71 przychodni, w których teleporady wynosiły ponad 90%.
Taką decyzję podjął minister zdrowia Adam Niedzielski ogłaszając, że to działanie na rzecz pacjentów. Czyli ponad 80% teleporad jest OK. Ale normalne leczenie jest nie OK i skutkuje postępowaniem „w sprawie stosowania praktyk naruszających zbiorowe prawa pacjentów”. Sygnał dla lekarzy jest jasny: bezpieczniej jest NIE LECZYĆ niż leczyć. Z takim przekazem wchodzimy w okres oczekiwania na czwartą falę koronawirusa, której początek Niedzielski zapowiedział na połowę sierpnia. A Morawiecki zapowiedział działania „za wszelką cenę”.
Szanowni Państwo, to już naprawdę nie są żarty. Jeśli 140 tys. nadmiarowych zgonów spłynęło po Morawieckim jak woda po kaczce, to znaczy, że nic nie powstrzyma go od powtórki morderczej strategii z ubiegłego roku. On nas pozabija! Razem z Niedzielskim i żyrującym ten obłęd Kaczyńskim, Morawiecki pośle do piachu kolejne dziesiątki tysięcy Polaków w ramach walki z wirusem „za wszelką cenę”. Czy posłowie Zjednoczonej Prawicy są gotowi na ten „sukces”? Czy nadal będą popierać rząd, który doprowadził do największej hekatomby Polaków od II wojny światowej? W zaistniałej sytuacji nie ma już miejsca na żadne wymówki. Każdy poseł, dzięki któremu Morawiecki trwa na stanowisku i realizuje morderczą politykę kowidową, jest tak samo winny tych zgonów, nawet jeśli prywatnie nie zgadza się z tą polityką.
Albo Zjednoczona Prawica zatrzyma ten obłęd, albo będzie winna jego skutków. Każdy z posłów tej koalicji zasłuży na miano „mordercy”, jeśli nie podejmie działań zmierzających do odsunięcia od władzy Morawieckiego i Niedzielskiego. Mówiąc krótko: albo zrobicie pucz i odbierzecie im władzę, albo idźcie do piekła. Wszyscy razem i każdy z osobna.

dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31541&It
Jan Zbigniew wojan
To są obcy, których przyjmowaliśmy z dobroci serca, kiedy cała Europa miała ICH dość /nie bez powodu/ i teraz mamy podziękowanie - chcą się nas pozbyć i zrobić miejsce dla swoich, bo TAM WOJNA, którą sami wywołali !
Jan Zbigniew wojan
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez …More
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez ponad 500 lat terroryzował sąsiadów i podróżujących kupców ! Stali się religijni przyjmując wiarę mojżeszową ! Chazaria została zniszczona przez Sławian Wschodnich oraz Persję /obecnie Iran/ około 1250 roku po wielokrotnym upominaniu króla Bulana, by zaprzestali pasożytować na sąsiadach ! Stąd ta ogromna nienawiść do Sławian i Persów oraz chęć szybkiego zniszczenia tych Narodów - jakże jest to widoczne właśnie teraz ! Życie ludzkie nie ma dla Chazarów najmniejszego znaczenia, nawet najbliższych zdradzą dla swoich korzyści !
CHAZARZY 1400 LAT DZIEJÓW wg Mike Harrisa a PLANDEMIA KORONA ŚWIRUSA Vedamir 972 1
youtube.com/null
Nareszcie Żyd mówi całą prawde o Chazarch - Tajemniczy Świat Żydów #43
youtube.com/watch?v=ynL2EJx8VS4
Przebieranki Chazarów Wiedzieć Więcej odcinek 29
youtube.com/watch?v=6sFKDDGCA9E
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Jan Zbigniew wojan
ICH trzeba się pozbyć "za wszelką cenę" jak mówi sam Morawiecki !
pomiaryo2.pl
nie pozbyć tylko powiesić!! i to publicznie
Jan Zbigniew wojan
To są mordercy Narodu Polskiego i nawet polskie sądy nie maja prawa ich ukarać, ponieważ maja obce obywatelstwa !
V.R.S.
Tak mają socjopaci.Zabiją cię dla twojego własnego dobra, i będą uważali że dobrze zrobili.
Nie dla depopulacji przez szczepionki
To chcą wmówić łatwowiernym ludziom.
V.R.S.
@Nie dla populacji
Zasadniczą kwestią jest tu kwestia zdefiniowania dobra. Socjopaci w miejsce faktycznego dobra wspólnego narzucają poprzez tyranię swój własny, sztuczny zamiennik, któremu wszystko podporządkowują. Obecnie w Polsce trwa próba redefinicji państwa poprzez oparcie go na nowym narzucanym dobru zasadniczym, którym jest (pseudo)zdrowie publiczne czyli właściwie zamach stanu. To …More
@Nie dla populacji
Zasadniczą kwestią jest tu kwestia zdefiniowania dobra. Socjopaci w miejsce faktycznego dobra wspólnego narzucają poprzez tyranię swój własny, sztuczny zamiennik, któremu wszystko podporządkowują. Obecnie w Polsce trwa próba redefinicji państwa poprzez oparcie go na nowym narzucanym dobru zasadniczym, którym jest (pseudo)zdrowie publiczne czyli właściwie zamach stanu. To dobro ma być jednocześnie prawem i najwyższą zasadą prawa bez względu na Konstytucję i inne dotychczasowe akty ustrojowe.
starski
Żadnej refleksji wśród ludu że najbardziej wyszczepiony (oprócz mini państewek) kraj jest źródłem nowej zarazy?
V.R.S.
Jakich mini? Cytując klasyka Jarosława: "Izrael jest państwem naprawdę wielkim".
WYKLĘTY
Ciekawe czym oni się szczepili i w ogóle czy ?
Może to tylko "wiadomość "medialna dla gojów.
starski
@V.R.S. Chodziło mi o kraje wyspiarskie, gdzie często wyszprycowano ok 100%
olek19801
Każdy z posłów tej koalicji zasłuży na miano „mordercy”, jeśli nie podejmie działań zmierzających do odsunięcia od władzy Morawieckiego i Niedzielskiego. Mówiąc krótko: albo zrobicie pucz i odbierzecie im władzę, albo idźcie do piekła. Wszyscy razem i każdy z osobna.
Agnus
Rządowa strategia walki z pandemią zakłada masowe testowanie i brak leczenia.