Jan Zbigniew wojan
To są obcy, których przyjmowaliśmy z dobroci serca, kiedy cała Europa miała ICH dość /nie bez powodu/ i teraz mamy podziękowanie - chcą się nas pozbyć i zrobić miejsce dla swoich, bo TAM WOJNA, którą sami wywołali !
Jan Zbigniew wojan
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez …More
Tak w skrócie wygląda historia Chazarów, a którą opisał Mike Harris: Od ponad 1400 lat, od pojawienia się na mapach świata Chazarów wszędzie sieją śmierć, zniszczenie i zło. Robią to przez cały czas, dziś na znacznie większą skalę ! Byli doskonale znani jako kłamcy, oszuści, rabusie, bandyci, gwałciciele, pedofile, mordercy, pasożyty najgorszego sortu, oraz złodzieje tożsamości, którzy przez ponad 500 lat terroryzował sąsiadów i podróżujących kupców ! Stali się religijni przyjmując wiarę mojżeszową ! Chazaria została zniszczona przez Sławian Wschodnich oraz Persję /obecnie Iran/ około 1250 roku po wielokrotnym upominaniu króla Bulana, by zaprzestali pasożytować na sąsiadach ! Stąd ta ogromna nienawiść do Sławian i Persów oraz chęć szybkiego zniszczenia tych Narodów - jakże jest to widoczne właśnie teraz ! Życie ludzkie nie ma dla Chazarów najmniejszego znaczenia, nawet najbliższych zdradzą dla swoich korzyści !
CHAZARZY 1400 LAT DZIEJÓW wg Mike Harrisa a PLANDEMIA KORONA ŚWIRUSA Vedamir 972 1
youtube.com/null
Nareszcie Żyd mówi całą prawde o Chazarch - Tajemniczy Świat Żydów #43
youtube.com/watch?v=ynL2EJx8VS4
Przebieranki Chazarów Wiedzieć Więcej odcinek 29
youtube.com/watch?v=6sFKDDGCA9E
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Jan Zbigniew wojan
ICH trzeba się pozbyć "za wszelką cenę" jak mówi sam Morawiecki !
pomiaryo2.pl
nie pozbyć tylko powiesić!! i to publicznie
Jan Zbigniew wojan
To są mordercy Narodu Polskiego i nawet polskie sądy nie maja prawa ich ukarać, ponieważ maja obce obywatelstwa !
V.R.S.
Tak mają socjopaci.Zabiją cię dla twojego własnego dobra, i będą uważali że dobrze zrobili.
Nie dla depopulacji przez szczepionki
To chcą wmówić łatwowiernym ludziom.
V.R.S.
@Nie dla populacji
Zasadniczą kwestią jest tu kwestia zdefiniowania dobra. Socjopaci w miejsce faktycznego dobra wspólnego narzucają poprzez tyranię swój własny, sztuczny zamiennik, któremu wszystko podporządkowują. Obecnie w Polsce trwa próba redefinicji państwa poprzez oparcie go na nowym narzucanym dobru zasadniczym, którym jest (pseudo)zdrowie publiczne czyli właściwie zamach stanu. To …More
@Nie dla populacji
Zasadniczą kwestią jest tu kwestia zdefiniowania dobra. Socjopaci w miejsce faktycznego dobra wspólnego narzucają poprzez tyranię swój własny, sztuczny zamiennik, któremu wszystko podporządkowują. Obecnie w Polsce trwa próba redefinicji państwa poprzez oparcie go na nowym narzucanym dobru zasadniczym, którym jest (pseudo)zdrowie publiczne czyli właściwie zamach stanu. To dobro ma być jednocześnie prawem i najwyższą zasadą prawa bez względu na Konstytucję i inne dotychczasowe akty ustrojowe.
starski
Żadnej refleksji wśród ludu że najbardziej wyszczepiony (oprócz mini państewek) kraj jest źródłem nowej zarazy?
V.R.S.
Jakich mini? Cytując klasyka Jarosława: "Izrael jest państwem naprawdę wielkim".
WYKLĘTY
Ciekawe czym oni się szczepili i w ogóle czy ?
Może to tylko "wiadomość "medialna dla gojów.
starski
@V.R.S. Chodziło mi o kraje wyspiarskie, gdzie często wyszprycowano ok 100%
olek19801
Każdy z posłów tej koalicji zasłuży na miano „mordercy”, jeśli nie podejmie działań zmierzających do odsunięcia od władzy Morawieckiego i Niedzielskiego. Mówiąc krótko: albo zrobicie pucz i odbierzecie im władzę, albo idźcie do piekła. Wszyscy razem i każdy z osobna.
Agnus
Rządowa strategia walki z pandemią zakłada masowe testowanie i brak leczenia.