pl.news
11.6K

Przewrotna dyplomacja: Franciszek (NIE) oponuje przeciwko Synodowi Niemieckiemu

"To, że Franciszek podchodzi krytycznie wobec kierunku obranego przez Synod, mogliśmy przeczytać już w jego liście z 2019, ale osobiście nie słyszałem o żadnym ogólnym odrzuceniu" powiedział Biskup Moguncji Kohlgraf w nawiązaniu do swojej audiencji u Franciszka z 20 stycznia (Kna.de, 5 kwietnia).

Franciszek we własnej osobie ogłosił synod światowy. Według Kohlgrafa: "Postępując tak, ponosi ryzyko, że poruszane problemy wypłyną na wierzch w Kościele globalnym, a on nie jest w stanie przekalkulować takiego ryzyka".

Tłem dla całej sytuacji jest sprzeczność pomiędzy Gadęckim, Arcybiskupem Poznania, i Bätzingiem, Biskupem Limburga. Ten drugi podkreśla, że podczas audiencji u Franciszka z czerwca 2021 Papież zachęcał Synod Niemiecki do dalszych działań. Z kolei według Gadęckiego po marcowej audiencji Franciszek nabrał dystansu do synodu. Wniosek: Franciszek mówi wszystkim to, co chcą usłyszeć.

#newsQgcpxcvnnf

Masoni Z USA Satanisci
Abp. Viganò: FINANSJERA z USA i CITY of LONDON wzniecili wojnę na Ukrainie, aby ustanowić TYRANIĘ Nowego Porządku Świata
09/03/2022Aktualności, 7 .03.2022r LifeSiteNews zamieściło obszerną analizę przyczyn wojny na Ukrainie przeprowadzoną przez arcybiskupa Vigano. Szersze spojrzenie jakie przedstawia arcybiskup warte jest uwagi i gruntownego przemyślenia. Poniżej przedstawiamy fragmenty, a całość …More
Abp. Viganò: FINANSJERA z USA i CITY of LONDON wzniecili wojnę na Ukrainie, aby ustanowić TYRANIĘ Nowego Porządku Świata
09/03/2022Aktualności, 7 .03.2022r LifeSiteNews zamieściło obszerną analizę przyczyn wojny na Ukrainie przeprowadzoną przez arcybiskupa Vigano. Szersze spojrzenie jakie przedstawia arcybiskup warte jest uwagi i gruntownego przemyślenia. Poniżej przedstawiamy fragmenty, a całość można przeczytać TUTAJ:
Ruchy neonazistowskie zaangażowane w działania militarne i paramilitarne działają na Ukrainie swobodnie, często przy oficjalnym wsparciu instytucji publicznych. Należą do nich: Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów Stepana Bandery (OUN), ruch z nazistowską, antysemicką i rasistowską macierzą już działającą w Czeczenii i będący częścią Prawego Sektora , stowarzyszenie ruchów skrajnie prawicowych utworzone w czas przewrotu Euromajdanu w latach 2013/2014; Ukraińska Powstańcza Armia (UPA); UNA/UNSO, paramilitarne skrzydło skrajnie prawicowej partii politycznej, Zgromadzenie Narodowe Ukrainy; Bractwo Korchinsky, które zapewniało ochronę w Kijowie członkom ISIS ( tutaj); Misanthropic Vision (MD), neonazistowska sieć rozprzestrzeniona w 19 krajach, która publicznie podżega do terroryzmu, ekstremizmu i nienawiści wobec chrześcijan, muzułmanów, żydów, komunistów, homoseksualistów, Amerykanów i osób kolorowych ( tutaj ).
Abp. Viganò: Globaliści wzniecili wojnę na Ukrainie, aby ustanowić tyranię Nowego Porządku Świata