Clicks502

JEZUS: Kiedy jakaś osoba mówi, że Mnie kocha, będzie czyniła wszystko według Mojej Świętej Woli

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 25 sierpnia 2014 roku, godz. 19.05

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy jakaś osoba mówi, że Mnie kocha, będzie czyniła wszystko według Mojej Świętej Woli. Złoży wszystko w Moje święte Ręce i zapomni o swoich własnych potrzebach i pragnieniach. Wtedy powie Mi:

Jezu, wszystko, co mówię i co czynię, jest według Twojej Świętej Woli – czyń ze mną według Woli Bożej.

Człowiek, który żyje we Mnie, a Ja w nim, poświęci wszystko zgodnie z tym, co przynosi Chwałę Bogu. Nie będzie miał egoistycznych pobudek, żadnego ukrytego pragnienia dogadzania sobie i zrobi w tym życiu wszystko, co może, aby pozostać w pełnej jedności ze Mną. Odda Mi każdą myśl, każdy ruch, każdy krok i każde działanie, abym mógł działać w jego duszy. Całkowicie Mi zaufa i będzie wiedział, że wszystko, co robię, wszystko, na co pozwalam, i wszystko, co przeprowadzam, aby oczyścić ziemię, będzie miało tylko jeden cel, jakim jest oddawanie Chwały Bogu.

Człowiek, sam z siebie, nigdy nie może dać Mi takiego daru, dopóki nie pozwoli Mojemu Duchowi Świętemu w nim zamieszkać. Tylko wtedy będzie mógł się wznieść do doskonałości, która go tak przemieni, że jego serce i dusza zostaną splecione ze Mną. I wtedy będę mógł, dzięki Mojej Boskości, dokonywać wielkich cudów w tej duszy, która zaufawszy Mi w pełni, nadal zachowa swoje dane od Boga prawo – prawo do wolnej woli.

Pozwolenie Mi, Jezusowi Chrystusowi, na zamieszkanie w was będzie wymagało od was wielkiej ofiary. Musicie porzucić wszelką wyniosłą myśl, wszelką słabość i każdą odrobinę użalania się nad sobą. Kiedy przyjdziecie do Mnie i poprosicie Mnie, bym was prowadził, wówczas pozbędziecie się wszelkiego rodzaju cierpienia, które było dotąd waszym udziałem. Nic was nie będzie niepokoić.

Będziecie niezdolni do odczuwania nienawiści do innych, w tym tych, którzy zadają wam wielką krzywdę lub was zasmucają. Łatwiej będzie wam wybaczać, nie trzymać urazy w sercu, bez względu na to, w jak bardzo trudnych okolicznościach moglibyście się znaleźć, i zobaczycie rzeczy tak, jak Ja je widzę.

Aby przygotować się do życia we Mnie, musicie stale przypominać sobie, że wszystko, co dobre, pochodzi od Boga. Człowiek nigdy nie będzie mógł osiągnąć pokoju przez własny intelekt i determinację, aż do dnia, w którym ofiaruje się Bogu umysłem, ciałem i duszą. Gdy ofiaruje się Mnie, Jezusowi Chrystusowi, w darze pełnego zaufania, wtedy zamieszkam w tej duszy i stanie się ona częścią całej Mojej Chwały. Wywyższę takie dusze. Co za radość zaleje ich serca! Strach przed nieznanym nie będzie ich więcej niepokoił.

W ten sposób przygotuję świat na Moją wielką Chwałę – Moje Nowe chwalebne Królestwo, w którym wszelkie życie będzie przeżywane na ziemi, tak jak jest w Niebie, zgodnie z Wolą Boga.

Kiedy Moja Wola zostaje zakorzeniona w duszach tych, którzy przeżywają swoje życie zgodnie z każdym Moim życzeniem, nigdy ponownie nie zaznają oni w sercu jakiegokolwiek rodzaju nienawiści. To bowiem byłoby niemożliwe. Ja Jestem niezdolny do nienawiści, a jeśli pozwolicie Mi zamieszkać w waszej duszy, to nie może w was pozostawać nic, co nie pochodzi ode Mnie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-bedzie-czynila-wszystko-wedlug-mojej-swietej-woli
wordpress.com/…loves-me-he-will-do-all-according-to-my-holy-will/
CÓRKA MARYI
"Pozwolenie Mi, Jezusowi Chrystusowi, na zamieszkanie w was będzie wymagało od was wielkiej ofiary. Musicie porzucić wszelką wyniosłą myśl, wszelką słabość i każdą odrobinę użalania się nad sobą. Kiedy przyjdziecie do Mnie i poprosicie Mnie, bym was prowadził, wówczas pozbędziecie się wszelkiego rodzaju cierpienia, które było dotąd waszym udziałem. Nic was nie będzie niepokoić.

Będziecie niezdol…More
"Pozwolenie Mi, Jezusowi Chrystusowi, na zamieszkanie w was będzie wymagało od was wielkiej ofiary. Musicie porzucić wszelką wyniosłą myśl, wszelką słabość i każdą odrobinę użalania się nad sobą. Kiedy przyjdziecie do Mnie i poprosicie Mnie, bym was prowadził, wówczas pozbędziecie się wszelkiego rodzaju cierpienia, które było dotąd waszym udziałem. Nic was nie będzie niepokoić.

Będziecie niezdolni do odczuwania nienawiści do innych, w tym tych, którzy zadają wam wielką krzywdę lub was zasmucają. Łatwiej będzie wam wybaczać, nie trzymać urazy w sercu, bez względu na to, w jak bardzo trudnych okolicznościach moglibyście się znaleźć, i zobaczycie rzeczy tak, jak Ja je widzę."