Weronika-S.
To okropne co mówi ojciec Remigiusz Recław. Według niego nie ma jednoznacznej prawdy. Myślę, że powinien skontaktować się z egzorcystą. Najgorsza jest sytuacja, gdy zły duch opanowuje duszę i życie duchowe. Według ojca Recłwa każdy może mieć swoją teologię, ilu ludzi tyle teologii, czyli człowiek jakby był bogiem, panem wartości. Z tego, co on mówi wszystko dozwolone, nie ma normy religijnej. …More
To okropne co mówi ojciec Remigiusz Recław. Według niego nie ma jednoznacznej prawdy. Myślę, że powinien skontaktować się z egzorcystą. Najgorsza jest sytuacja, gdy zły duch opanowuje duszę i życie duchowe. Według ojca Recłwa każdy może mieć swoją teologię, ilu ludzi tyle teologii, czyli człowiek jakby był bogiem, panem wartości. Z tego, co on mówi wszystko dozwolone, nie ma normy religijnej. Jeżeli by tak było, Bóg byłby tak wieloznaczny, nie byłoby objawienia. Znam przypadek prześladowania księdza katolickiego przez protestanta, który to protestant napastował tego księdza, że powinien się żenić, że celibat jest niedobry.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie nazywajmy nikogo na ziemi ojcem, a szczególnie zwodzicieli i głosicieli herezji!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jezuita Remigiusz Recław jest wilkiem w owczej skórze i zwodzicielem. Z fałszywą pokorą i uśmiechem na ustach gada herezje, głosi nową Ewangelię i organizuje w Kościele Św. dyskoteki dla młodych. Uważam ,że robi to świadomie i prowadzi wielu na wieczne potępienie.