csk.news
93.1K

Prezidentom Sa Stáva Antikatolícky Rúhač – Biskupi Mu Blahoželajú

Gabriel Boric (35), ľavicový ideológ, bol v Nedeľu zvolený za prezidenta Čile, ktorý je hlavou Štátu aj predsedom vlády. Svojho protikandidáta Josého Antonia Kasta, Schönstattského Katolíka a otca …More
Gabriel Boric (35), ľavicový ideológ, bol v Nedeľu zvolený za prezidenta Čile, ktorý je hlavou Štátu aj predsedom vlády. Svojho protikandidáta Josého Antonia Kasta, Schönstattského Katolíka a otca 9 detí, porazil o viac ako 10 % hlasov.
Boric študoval právo, ale nikdy nezložil advokátsku skúšku. Je znamenitý svojím Antikatolicizmom a silnou podporou homosexualizmu. V roku 2018 sa liečil z obsedantno-kompulzívnej poruchy na psychiatrickej liečebni. Boric sa nazýva „agnostikom“.
Neschopní Čílski biskupi sa ponáhľali, aby mu zablahoželali: „Modlíme sa k Bohu, aby vám dal svoju múdrosť a silu, ktorú budete nepochybne potrebovať,“ napísal Kardinál Santiago Celestino Aos Braco.
#newsYwuvqzhykk
Metod
KBS sa už dokonale odhalili, komu sa zapredali!
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
Na tom nie je nič počudovaniahodného. Južná Amerika už dávno nie je katolícka, katolícke štáty už dnes neexistujú. V Južnej Amerike je nárast protestantizmu, ateizmu. Katolíkov ktorí nie sú len na papieri je v Južnej Amerike určite menej než 30%
apredsasatoci
Odkedy kresťania frcia na štatistikách?
Kresťan frčí na viere, vieš?
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
Aj na bezhlavej viere ?
Július7
Veru nevie. Hovorí sa tomu duchovná slepota, ktorá je trestom Boha za hriech. Nie nadarmo sa hovorí, že koho Boh chce potrestať, tomu zoberie rozum.
johanika
Celý svet sa uberá tým istým smerom.
johanika
U nás sa zase mnohí politici vydávali za katolíkov, kresťanov a keď dostali do rúk moc, bolo po ich predstieranej viere... Takže možno je lepšie, keď ľudia nikoho neklamú svojím náboženstvom, lebo je to podvod.
dyk
Hriešny národ nevie rozlišovať. Ako u nás.
Ivan Herda
Ako u nás ,blázni na čele štátu.