Kasiamr
Zobaczymy obserwujmy
brego anatorn
ale świetne, to jakiś wątpliwej jakości żart ???
antonio 64_64
ZOBACZYCIE CO PRZYNIESIE NAM PO NOWYM ROKU
władzia 123
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca... poznamy po owocach.
Kunegunda
To się dopiero okaże ...,
Matricaria
Nie ma zdziwienia,od początku było wiadomo że to człowiek z przyszłością.Założyłby ktoś wreszcie dynastię która rządziłaby dobrze Polską.Premier Morawiecki ma dwóch synów więc wszystko przed nim,z tej miłości do Polski jeśli to prawdziwe, musi coś dobrego wyniknąć.
tekla
Za pieniądze masonów.
elieli
rysio 1 godzinę temu
"Poznałem w swoim życiu tysiące mniej i bardziej ważnych ludzi. Nie przypominam sobie nikogo, kto na każdym spotkaniu, przy każdej rozmowie, także prywatnej, mówi o Polsce, o tym, co trzeba zrobić, by w kraju było
...............................
To niech Janke Karonia u Roli posłucha
Weronika.S
Co za sentymentalne brednie serwuje nam tu Janke: gospodyni zapomniała, że jest piątek, bo przyjechał Mateusz Morawiecki i przygotowała mu pierogi z mięsem, a on obgryzał tylko z głodu brzegi tychże pierogów...i te bzdury o dyspensie w związku z podróżą. Panie Janke, pan ośmiesza obowiązujący w piątek post, Morawieckiego i siebie.
predex
Pożyjemy, zobaczymy , 1 sprawdzian tego oddania Polsce dzisiaj, ja tez wolałbym aby był dobrym przywódcą ale mam niepokój.
Weronika.S
Na pewno jest super polityk, bo wychowała go Platforma Obywatelska. Jak to dobrze, że genialny strateg docenił przeciwnika, sorry ,,sojusznika,, w istocie, w najważniejszych, kluczowych sprawach PiS niczym nie różni się od PO, może Jarosław Kaczyński jest na wzór Piłsudskiego bardziej socjalistą, a Tusk liberałem.
borgan
Pożyjemy, zobaczymy.