Clicks34
uk.news

Священик, який відправився в похід з 60 хлопчиками, впав з гірської стежки та розбився

12 липня 47-річний помічник священика в приході Gesù Buon Pastore в італійському місті Мілан, о. Граціано Джіанола, впав зі спеціально розміченої гірської стежки на висоті 1500 метрів в комуні Брентоніко в Італії.

Його доставили на вертольоті в госпіталь Санта Кіара в Тренто, але він помер через кілька годин. Джіанола повів в похід 60 хлопчиків зі свого приходу в рамках літнього табору. Йому допомагала сестра Сільвія.

Все сталося об 11 ранку, коли Джіанола послизнувся і впав з висоти п'ятнадцять метрів і прокотився ще п'ятнадцять метрів по схилу.

У квітні він опублікував книгу "Guariti da Gesù. Lectio sul Vangelo di Marco" (Ісус зцілює: уроки Євангелія від Марка), яка містить його роботи, написані під час комендантської години.

У неділю, всього за день до походу, Джіанола написав в онлайн-мережі наступне: "Чарівна ранкова (недільна - прим. ред.) меса, але прийшов час вирушити в гори. Брентоніко, ми вже йдемо!"

Джіанола виріс в родині, у якій було 9 дітей. Він став священиком в червні 2004 року в Мілані, а також прославився вмінням грати на гітари, пристрастю до походів і мирських нарядів.

Читаючи молитву за упокій померлих, він говорив: "Вічне щастя" замість "Eternal rest grant unto them O Lord."

#newsQuoejfcfvm