Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks784
csk.news
31

Nemecký biskup v plnom liturgickom rúchu na horskej dráhe

Mníchovský pomocný biskup Rupert Graf zu Stolberg-Stolberg (49), päť kňazov a služobníci oltáru sa 27. septembra vydali na jazdu na horskej dráhe zadarmo po tom, čo zu Stolberg zariadeniu, ktoré je súčasťou mníchovského festivalu piva Oktoberfest, požehnal.

Kňaz bol oblečený v úplnom liturgickom oblečení. Už predtým zu Stolberg predsedal Eucharistii za Oktoberfest. Toto bola piata takáto liturgia od roku 1956.

Účastníci sedeli pri dekorovaných pivných stoloch (obrázok nižšie). Za „normálnych okolností“ sa v Nemecku ornáty bežne nosia len zriedka

#newsDsbebwtmsf

Joske
Mše "svatá" a dětský kolotoč s koníky. Zednářům oděným v liturgická roucha se líbí rychlost, kterou se vřítí do bran pekelných.
Caesar likes this.
Caesar
Kardinál Reinhard Marx, čestný člen Rotary Club Paderborn
katholischpur.xobor.de/t1206f58-Kardin…
Gratulujeme!
Reinhard Marx sa stal novým predsedom nemeckej biskupskej konferencie

kardinál Reinhard Marx, náš čestný člen Rotary Club Paderborn, Rotarian od roku 1998, arcibiskup z Mníchova a Freisingu, bol zvolený za predsedu nemeckej biskupskej konferencie 12. marca 2014 na jarnom zhromaždení v …
More
Kardinál Reinhard Marx, čestný člen Rotary Club Paderborn
katholischpur.xobor.de/t1206f58-Kardin…
Gratulujeme!
Reinhard Marx sa stal novým predsedom nemeckej biskupskej konferencie

kardinál Reinhard Marx, náš čestný člen Rotary Club Paderborn, Rotarian od roku 1998, arcibiskup z Mníchova a Freisingu, bol zvolený za predsedu nemeckej biskupskej konferencie 12. marca 2014 na jarnom zhromaždení v Münsteri.
V rámci biskupskej konferencie je Marx profesorom kresťanského sociálneho vyučovania a predsedom Komisie pre sociálne a sociálne otázky.
Jeho funkčné obdobie je šesť rokov.

Členovia Rotary Club Paderborn blahoželajú svojmu rotariánskemu priateľovi kardinálovi Reinhardovi Marxovi k zvoleniu a želajú mu veľa sily, dobrú ruku a Božie požehnanie v jeho poslaní ako presvedčivého predstaviteľa katolíckej cirkvi v Nemecku kresťanom v modernom svete.


" Rotary International bol poverený B'nai B'rith Lodge Založil ho Hockgrad Mason
P. Harrys v roku 1905 v Chicagu.

„Lions International je tiež aktívnym suborganizáciou svetového slobodomurárstva.
V mene Sons of Confederation, ako sa tiež hovorí B'nai B'rith Lodge, bola založená Lions International v Chicagu v roku 1919. „


Zakladateľ Rotary Clubu bol teda klub Lions High Liberty
založený Freemasonom Melvinom Jonesom, členom„ Záhrady “. city Lodge Nr141 "bola založená v Chicagu.
Joske likes this.
Joske likes this.
Caesar
Tak to vyzera, ked slobodomurári su v Nemecku biskupmi.
Joske likes this.