46:02
JOKAMA
12K
do szerszej świadomości publicznej (oczywiście tylko wśród ludzi śledzących media alternatywne. Media mainstreamowe milczą na ten temat jak grób). Ale ja Wam mówię: jeszcze niejedno wypłynie na temat …More
do szerszej świadomości publicznej (oczywiście tylko wśród ludzi śledzących media alternatywne. Media mainstreamowe milczą na ten temat jak grób).
Ale ja Wam mówię: jeszcze niejedno wypłynie na temat tych preparatów...
Co rusz wychodzą na jaw nowe i coraz to bardziej niepokojące informacje. Niniejsze nagranie to tylko jeden z przykładów.
Jest to rozmowa Dr Jane Ruby z Sashą Latypovą z grupy 'Team Enigma', która odbyła się 30 września 2022 r.. Sasha omawia w niej treść kontraktów uzyskanych na podstawie wniosków o dostępie do informacji publicznej oraz z Komisji Giełd i Papierów Wartościowych, które udowadniają, że "pandemia Covid-19" to operacja wojskowa prowadzona i finansowana przez amerykański Departament Obrony. Sasha opisuje skomplikowaną sieć relacji pomiędzy inwestorami zaangażowanymi w ten projekt: Departamentem Obrony, Agencją Badań i Rozwoju Zaawansowanych Projektów Biomedycznych (BARDA), firmą BioNTech, firmą Pfizer, Fundacją Billa i Melindy Gates oraz chińskim gigantem farmaceutycznym Fosun, kontrolowanym przez Komunistyczną Partię Chin.

Ta historia robi się coraz bardziej zatrważająca.
Ale i coraz bardziej klarowna.
Alexandra 'Sasha' Latypova pochodzi z Ukrainy, ale mieszka w USA. Zanim w 2014 r. odeszła z pracy dla Big Pharmy, pracowała dla nich przez ponad 25 lat. Jako kierownik badań i rozwoju, specjalizowała się w walidacji, akceptacji regulacyjnej i komercjalizacji nowych technologii klinicznych. Przeprowadzała i nadzorowała badania kliniczne dla ponad 60 firm farmaceutycznych. Jej obszary specjalizacji to diagnostyka, analiza danych, biotechnologia, rozwój i walidacja biomarkerów, urządzenia medyczne, kwestie regulacyjne i ekonomia zdrowia publicznego.
Jest współzałożycielką, wiceprezesem i członkiem zarządu w 'Clerio Visio, firmie rozwijającej rewolucyjną platformę do nieinwazyjnej refrakcyjnej korekcji wzroku, a także nowatorskie wewnątrzgałkowe soczewki kontaktowe oparte na technologii lasera femtosekundowego.
Jest również współzałożycielką i wiceprezesem w iCardiac Technologies, laboratorium EKG świadczącym usługi w zakresie bezpieczeństwa kardiologicznego dla badań klinicznych. iCardiac jest liderem branży w zakresie ocen ICH E14 oraz w walidacji i rozwoju nowatorskich markerów bezpieczeństwa kardiologicznego opartych na EKG dla farmaceutycznych oraz biotechnologicznych prac badawczo-rozwojowych.

Od czerwca 2022 r. pisze artykuły o oszustwach i korupcji w przemyśle farmaceutycznym i agencjach regulacyjnych dla 'TrialSite News'.

Strony Sashy:
trialsitenews.com/p/latypova
linkedin.com/in/sashalatypova/

Team Enigma to międzynarodowy zespół niezależnych naukowców, specjalistów z dziedziny badań i rozwoju, statystyków i analityków danych z wieloletnim doświadczeniem w badaniach klinicznych, farmakologii, modelowaniu danych i kwestiach regulacyjnych wokół przemysłu farmaceutycznego. Członkowie grupy rozsiani są po całym świecie. Badają oszustwa produkcyjne i regulacyjne związane ze "szczepionkami" na Covid, przeprowadzając niezależne analizy tych samych danych, zaczerpniętych z baz danych dokumentujących zgony i powikłania po otrzymaniu "szczepionki" prowadzonych przez rządy i agencje zdrowia publicznego. To właśnie oni jako pierwsi zwrócili uwagę na bardzo zróżnicowaną toksyczność poszczególnych partii "szczepionek" (od 1-2 do aż 6000 powikłań w zależności od partii produktu), co - w najbardziej optymistycznej wersji - świadczy o łamaniu protokołów dobrych praktyk produkcyjnych, a to już samo w sobie stanowi przestępstwo w świetle amerykańskiego prawa.

Strony grupy Team Enigma:
www.howbad.info
bitchute.com/channel/7dNrFbLeGSev/

Blog "Bailiwick News" Katherine Watt:
Katherine Watt | Substack
stefan Prokopowicz shares this
670