CÓRKA MARYI
11879

JEZUS: Ja, Jezus Chrystus, przyjdę powtórnie, by sądzić żywych i umarłych, ale to się nie stanie ani …

JESUS: I, Jesus Christ, will come again to judge the living and the dead and this will not, nor can it, happen on this earth KSIĘGA PRAWDY sobota, 6 września 2014 roku, godz. 16.00 Moja szczerze …More
JESUS: I, Jesus Christ, will come again to judge the living and the dead and this will not, nor can it, happen on this earth
KSIĘGA PRAWDY
sobota, 6 września 2014 roku, godz. 16.00
Moja szczerze umiłowana córko, Moja Mądrość pochodzi od Boga, a człowiek nie jest w stanie zrozumieć głębi tego, Kim Ja Jestem.
Udzielam ludzkości wystarczającej wiedzy, przekazując ją przez Dar Ducha Świętego. Moje Nauczanie zostało dane światu w prostej formie, aby każdy człowiek mógł zrozumieć Prawdę. Mądrość od Boga nigdy nie jest skomplikowana i jest tak przekazywana, że człowiek otrzymuje jasność, potrzebną, aby przygotować swoją duszę do Mojego Królestwa.
Miłość jest czysta. Miłość jest prosta. Prawdziwa miłość jest odwzajemniana. Moim jedynym pragnieniem jest, aby dusze odpowiedziały na Moją Miłość, tak by umocnione Darem Ducha Świętego natychmiast zrozumiały, czego się od nich wymaga i mogły być częścią Mojego Królestwa.
Wysyłam wam posłańców, aby dać wam jasność rozumienia. Jednak w swoim codziennym …More