Edward7
61.4K

Elity; prezesi Big Pharma, lekarze, gwiazdy filmowe, przyłapani na kupowaniu fałszywych certyfikatów szczepień w Hiszpanii

Dochodzenie w Hiszpanii wykazało, że ponad 2200 znanych osób, w tym czołowy personel medyczny i lider jednej z największych firm farmaceutycznych w kraju, kupuje fałszywe certyfikaty szczepienia. Wymuszają na innych "miksturę" której sami się boją, i nie przyjmują, tak jak guru ... Gates odmówił szczepienia swych dzieci

Matt Agorist
Jak informowaliśmy w zeszłym roku, prezes Banku Światowego David Malpass dokonał znamiennego wyznania. W skrócie Malpass stwierdził, że firma Pfizer nie wejdzie na rynek krajowy, jeśli rządy tych krajów nie zapewnią jej immunitetu chroniącego przed wszelkimi szkodami spowodowanymi przez jej szczepionki. Jeśli dany kraj zezwala osobom lub organizacjom na wnoszenie pozwów po tym, jak Pfizer wyrządzi im szkodę, Pfizer nie wchodzi na rynek. "Pfizer waha się przed wejściem do niektórych krajów ze względu na problemy związane z odpowiedzialnością, ponieważ nie ma zabezpieczenia przed odpowiedzialnością" - stwierdził Malpass.

Wyobraźmy sobie, jak zuchwałe jest to, że firma, która rzekomo pomaga powstrzymać pandemię, mówi ludziom, że nie mogą mieć swojego "ratującego życie" leku, jeśli nie może ich bezkarnie krzywdzić. Nie trzeba sobie tego wyobrażać, bo właśnie w takiej sytuacji obecnie się znajdujemy.

Odmowa wzięcia odpowiedzialności za produkt z wieloma znanymi skutkami ubocznymi — która została narzucona ludziom na całym świecie bez ich zgody — naturalnie nie pasuje do osób dbających o swoje zdrowie. Z tego powodu powstał ogromny czarny rynek wokół fałszywych zaświadczeń o szczepieniach dla ludzi, którzy nie chcieli stracić środków do życia lub, co gorsza, z powodu przymusowych szczepień.

Chociaż powiedziano nam, że ten czarny rynek był dziełem przestępców i zagorzałych antyszczepionkowców, dochodzenie w Hiszpanii wykazało, że ponad 2200 znanych osób, w tym czołowy personel medyczny i lider jednej z największych firm farmaceutycznych w kraju, kupuje fałszywe certyfikaty szczepienia. Raport z Euroweekly określił to odkrycie jako coś złego —- tak jakby unikanie przymusowych procedur medycznych finansowanych przez państwo poprzez kupno fałszywego kawałka papieru było w jakiś sposób nieetyczne.

"Niepokojące jest to, że wiele z tych osób wykonywało zawody, które oznaczały wysoki poziom kontaktu z innymi. W gruncie rzeczy tak mało dbali o ludzi wokół siebie, że nie przejmowali się zapewnieniem, że ci, z którymi się stykają, są bezpieczni i wolni od Covid-19" - stwierdzono w raporcie.

Jak się jednak świat przekonał, absolutnie żadna z obowiązkowych szczepionek nie powstrzymała przenoszenia choroby ani infekcji. Znamienny dla bezpieczeństwa szczepionek jest fakt, że na liście 2200 osób, które kupiły fałszywe karty szczepionek, znajduje się prezes PharmaMar, José María Fernández Sousa-Faro, jednej z największych firm farmaceutycznych w Hiszpanii, której firma brała udział w badaniach nad szczepionkami Covid-19.
Fakt, że Sousa-Faro odmówił przyjęcia szczepionki, podczas gdy jego własna firma prowadziła badania nad nią, sprawił, że "wielu zadawało sobie pytanie, czy szczepienia są konieczne i bezpieczne" - stwierdzono w raporcie.

"76-letni biznesmen, który nie został jeszcze wezwany do złożenia zeznań, został umieszczony na listach, aby zaznaczyć, że otrzymał trzecią dawkę szczepionki" - czytamy w raporcie.

Według raportu, "wśród znanych osób, wobec których prowadzono dotychczas śledztwo, znajdują się: José María Fernández Sousa-Faro, prezes PharmaMar - Trinitario Casanova, jeden z najbogatszych ludzi w Hiszpanii -Kidd Keo, piosenkarz trapowy w języku angielskim i hiszpańskim - Anier, piosenkarz rapowy - Jarfaiter, piosenkarz rapowy - Veronica Echegui, aktorka - Bruno Gonzalez Cabrera, piłkarz - Fabio Díez Steinaker, były olimpijczyk w siatkówce plażowej - José Luis Zapater, pseudonim Titín, były bokser - Camilo Esquivel, uznany i prestiżowy lekarz."

W raporcie nie poruszono kwestii, dlaczego tak wielu z tych najlepszych lekarzy, bogatych biznesmenów i naukowców odmówiło przyjęcia szczepionki? Co oni wiedzieli, czego nie wiedzieli obywatele? Oszustwo było prowadzone przez pielęgniarkę ze Szpitala Uniwersyteckiego La Paz, która zarobiła ponad 200 000 euro za dodanie ponad 2200 osób do hiszpańskiej krajowej bazy danych o szczepieniach. Od tego czasu został on aresztowany i prawdopodobnie grożą mu wysokie kary.

Jak informowaliśmy w zeszłym roku , rząd Stanów Zjednoczonych z zaciekłością ścigał również ludzi, którzy sprzedawali fałszywe świadectwa szczepień. Aptekarz z Chicago został aresztowany po tym, jak sprzedał na eBayu ponad 100 oficjalnych kart szczepień Covid, po tym jak otrzymał je od CDC. Postawiono mu 12 federalnych zarzutów kradzieży własności rządowej, za co grozi mu dożywocie. 2,200 Elite, Including Big Pharma CEO, Top Doctors, Movie Stars, Caught Buying FAKE Vax Certificates in Spain

Nadmierna śmiertelność wzrasta — Hiszpania

Na podstawie danych VAERS dotyczących dzieci w wieku od 5 do 15 lat, które otrzymały szczepionkę na COVID-19 - 1 milion dzieci zostanie rannych i zabitych w pierwszym roku, jeśli uzyska zezwolenie dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat?


Based on VAERS Data for Children Aged 5 to 15 Injected with COVID-19 Shots, Will 1 Million Babies be Injured and Killed in the First Year if Authorized for 6 Months to 5 Year Olds?

... takniewiele.pl

Szczepionki covid; umierają dzieci, umierają dorośli, umierają sportowcy, podczas gdy rządy i …
olek19801
Pamiętacie cwaną Jandę? Ciekawe jaką kwotę dostała za skuteczną promocję szczypawki?
Polska Walcząca
"Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia, ponieważ będzie was ono zabijać."KP
wacula25wp.pl
Chyba że będziesz udawał mutanta odpornego ze zdolnością szybkiego leczenia, wtedy szybko dojdziesz do siebie.
stefan bartek cichociemny
Polska..to nie chodzi tylko o ludobójstwo...tu chodzi o hybrytyzacjie ludzi
Polska Walcząca
Wprowadzenie globalnej szczepionki, przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, doświadczanego kiedykolwiek od czasu śmierci Żydów pod rządami Hitlera."Księga Prawdy
Don Mac