Libor Halik
112.4K

16.11.2022 USA navždy ztratily Boží ochranu, protože

i senát schválil uzákonění sodomských manželství stejnopohlavních párů coby federální zákon pro všech 50 amerických států jako pojistku pro případ, že by současné složení 9 soudců Nejvyššího soudu USA zrušilo prosodomské rozhodnutí tehdejších 9 soudců Nejvyššího soudu USA z r.2015 o sodomských manželstvích.
Tímto se otevřely dveře k naplnění řady proroctví o tom, že USA shoří jako Sodoma - tentokrát v 3. světové válce skrze rakety z Ruska a Číny.
Zdroj zprávy: BREAKING: Republicans join Democrats to advance same-sex 'marriage' bill in historic defeat for conservatives - LifeSite
Proti schválení tohoto zákona dlouhodobě vystupovali pouze 2 USA katoličtí biskupové (arcibiskup Cordileone, biskup Strickland) z 300 biskupů, taková bída!
Abp. Cordileone, Bp. Strickland urge Congress to reject radical same-sex 'marriage' bill - LifeSite
.
Libor Halik
I v dalším hlasování 30.11.2022 senát sodomských USA, schválil sodomské sňatky. Senate passes Democrats' same-sex 'marriage' bill with 12 Republican votes - LifeSite Brzy proto zbude z USA jen prach a popel jako ze Sodomy.
Libor Halik
Strašné, proto už nevyhnutelně USA shoří jako Sodoma kdysi. Čas nadešel. Je potřebné z USA utéci co nejdříve.
Libor Halik
(LifeSiteNews) – Just two days after Joe Biden signed the so-called “Respect for Marriage Act” [RMA] into law, LGBT Republicans celebrated its enactment at a gala event at Donald Trump’s Mar-a-Lago resort home, hosted by the former president himself. Trump hosts gala for homosexual Republicans at Mar-a-Lago after Biden signs same-sex 'marriage' law - LifeSite
U.S.C.A.E.
Libor Halik
Pripomeňme si mená slovenských politikov, ktorí sa niekedy zúčastnili zasadania WEF v Davose – Heger, Remišová, Pellegrini, Raši, Dzurinda. (Poznámka redakcie: O týchto vieme. Ak viete o ďalších, dajte nám vedieť a doplníme ich do zoznamu.) Klaus Schwab: Boh je mŕtvy, teraz Svetové ekonomické fórum nadobúda božskú moc
Janko333
🇺🇸„Sú dve pohlavia: MUŽI A ŽENY. Verte vede!": Americká kongresmanka Marjorie Taylor Greenová zavesila vzdelávací plagát ako odpoveď na transrodovú vlajku vystavenú pred jej kanceláriou.
Coburg
"Tu im povedal: Ale odteraz, kto má mešec, nech (si ho) vezme, a podobne kapsu; a kto nemá, nech predá šaty a kúpi si meč;" (Lukáš 22:36)
U.S.C.A.E.
Zaujímavé je kto mal takýto jasný postoj. Títo dvaja Biskupi veru nevedú džihád proti TLO dokonca ju vrúcne podporujú.
U.S.C.A.E.
Dead for 2 hours, Man Returns Having Seen "Glorious White Light" možno sa pridá aj ten o. Biskup spomenutý v tomto videu
Caesar
USA = vytvor luciferiánov - satanistov:
USA založili slobodomurári – nebol to obyčajný štát, ale prostriedok k dosiahnutiu cieľa
23.02.2018 20:09
V roku 1776 bolo podpísané vyhlásenie nezávislosti USA. Pod ním bolo 56 podpisov zakladateľov nového nezávislého štátu. Až 50 z nich boli členmi americkej slobodomurárskej lóže.
Prvá slobodomurárska lóža na pôde Ameriky vznikla už v roku 1733 vo …More
USA = vytvor luciferiánov - satanistov:

USA založili slobodomurári – nebol to obyčajný štát, ale prostriedok k dosiahnutiu cieľa
23.02.2018 20:09
V roku 1776 bolo podpísané vyhlásenie nezávislosti USA. Pod ním bolo 56 podpisov zakladateľov nového nezávislého štátu. Až 50 z nich boli členmi americkej slobodomurárskej lóže.
Prvá slobodomurárska lóža na pôde Ameriky vznikla už v roku 1733 vo Philadelphii. Z „otcov-zakladateľov“ boli slobodomurármi napríklad aj George Washington, Paul Revere i Benjamin Franklin.
Sú publicisti, korí tvrdia, že všetci americkí prezidenti okrem Johna Kennedyho a Donalda Trumpa boli slobodomurármi.
Taktiež všetci 13 guvernéri, ktorí vytvorili v roku 1776 USA, boli slobodomurári.
George Washington bol povolaný z kresla Veľmajstra lóže 22 v Alexandrii priamo do prezidentského kresla USA.
Už v tom čase vládla v hlavách amerických slobodomurárov, samozrejme najviac v hlavách ich vodcov, idea o tom, ako dosiahnuť pre USA svetovládu. Ešte však nemala jednoznačné kontúry o tom, ako to zrealizovať.
Po druhej svetovej vojne, keď sa USA stali prvou svetovou veľmocou, tak slobodomurárske kruhy, ktoré z úzadia diktovali politku Bieleho Domu začali rozvíjať plány na dosiahnutie svetovlády.
Už v šesťdesiatych rokoch minulého storočia v ich zmysle prcovali na tom, aby postupne premenili ľudstvo, ktoré bolo etnicky a religiózne i politicky extrémne nehomogénne a preto nekontrolovateľné, na organizované, jednotne a rovnako „mysliace“ ľudstvo.
To znamená, že ide o snahy premeniť ho na istý druh homogénnej masy, bez polarít a bez množstva rôznych etnických identitét.
V tom čase ešte určovali osudy sveta viaceré veľmoci, ale v úzadí už začali pracovať pre slobodomurársku elitu USA rôzne organizácie, z ktorých viaceré boli nenápadne včlenené pod rúškom tzv. pomocných organizácií napr. do UNESCA, do ILO, do Svetovej Banky, do EHS, atď.
Ich úlohou bolo a je pôsobiť tak, aby sa postupne vytvárala v celom svete nadnárodná atmosféra, nadnárodné cítenie a „myslenie“, z čoho sa neskôr mala vyvinúť akási jednotná celosvetová „mienka“ všetkých, už nových „moderných“ svetobočanov nového sveta, nového svetového poriadku, podliehajúcich totálne vláde slobodomurárskej elity USA.
V ceste za dosiahnutím tohto cieľa však stojí ešte Čína a Rusko.
Sú to ale veľké prekážky – majú slobodomurári plán ako ich zdolať?
Majú dokonca niekoľko – niektoré sú „mierové“, iné „menej mierové“.
Už len dodám, že napríklad v 88. Kongrese USA, ktorý bol konštituovaný v roku 1963, sedelo 244 kongresmanov, slobodomurárov. Z nich na troch Republikánov pripadli dvaja Demokrati.

Viac tu: USA založili slobodomurári – nebol to obyčajný štát, ale prostriedok k dosiahnutiu cieľa :: Roman Bednár