Clicks338
ľubica
3
Vládni zločinci od Matoviča obťažujú naše deti v školách. Katarína Boková reaguje na veľmi čudné praktiky v slovenskom školstve! Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa. Právo Národa sú noviny, …More
Vládni zločinci od Matoviča obťažujú naše deti v školách.

Katarína Boková reaguje na veľmi čudné praktiky v slovenskom školstve!

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa. Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár na sho.sk/pravo-naroda/ a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.
ľubica
Vážené dámy a páni, milí priatelia. Plníme to, čo sme vám sľúbili pred pár dňami TU.
Dávame vám do rúk právnu zbraň, ktorou sa môžete brániť a ak naberiete odvahu, aj sa môžete skutočne ubrániť a vyhnúť sa nútenému dobrovoľnému očkovaniu nasilu proti koronavírusu.
Zverejňujeme uznesenie Rady Európy číslo 2361 zo dňa 27. januára 2021. Originál v anglickom jazyku si môžete prečítať TU, prek…More
Vážené dámy a páni, milí priatelia. Plníme to, čo sme vám sľúbili pred pár dňami TU.
Dávame vám do rúk právnu zbraň, ktorou sa môžete brániť a ak naberiete odvahu, aj sa môžete skutočne ubrániť a vyhnúť sa nútenému dobrovoľnému očkovaniu nasilu proti koronavírusu.
Zverejňujeme uznesenie Rady Európy číslo 2361 zo dňa 27. januára 2021. Originál v anglickom jazyku si môžete prečítať TU, preklad uznesenia v slovenskom jazyku si môžete prečítať TU.

Zaujímavé je to, že o rezolúcií Rady Európy sa neobjavila skoro žiadna správa v médiách, ktoré informujú po slovensky.
My v SHO si myslíme, že máte plné právo vedieť všetko, čo sa týka vás, vášho zdravia, vašej budúcnosti, preto vám tieto informácie prinášame, ako sme sľúbili, v takom rozsahu v akom sme sa k nim dopracovali. Je to jedna z mnohých možností, pomocou ktorých sa môžete brániť pred dobrovoľno-núteným očkovaním. Keď musíme so sebou vláčiť potvrdenia o nič nehovoriacich testoch, tak prečo by sme u seba nemohli nosiť napríklad takýto dokument a v prípade potreby ho použiť?
Aj v nasledujúcich dňoch a týždňoch vám budeme prinášať pravdu, ktorú nám ešte stále, žiaľ, aj slovenské verejnoprávne médiá stále zatajujú.
Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.
————————–
Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: VIDEO: Dočasná prezidentka Čaputová mala opäť svoj deň! SHO: Katarína Boková jej naložila!
One more comment from ľubica
ľubica
Dámy a páni! Katarína Boková v najnovšom videu aj o tom, ako sa snažia vládni zločinci manipulovať naše deti v školách.