Clicks14.5K
Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje, że wszystko zostało odwrócone do góry nogami. To, co niegdyś było normą, staje się w pinii mainstreamu patologią albo przejawem zacofania. Promuje się wzorce rodem …More
Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje, że wszystko zostało odwrócone do góry nogami. To, co niegdyś było normą, staje się w pinii mainstreamu patologią albo przejawem zacofania. Promuje się wzorce rodem z Sodomy i Gomory. Dotyczy to również medycyny, którą wprzęgnięto w tę machinę zła. Ja dzisiaj lekarz, pielęgniarka, psycholog, ludzie, którzy służą innym, mają się do tego odnieść? Jak się w tym odnaleźć, kiedy obowiązuje tzw. poprawność polityczna i obyczajowa zupełnie różna przecież od tej, w której zostaliśmy wychowani? Na te i inne pytania odpowiada nasz Gość, Pan dr Zbigniew Hałat, lekarz specjalista epidemiolog, w latach 90. w trzech kolejnych rządach Główny Inspektor Sanitarny i zastępca ministra zdrowia ds. sanitarno-epidemiologicznych. Z obawy, że nagranie zostanie przez YouTube w ramach cenzury usunięte, zapraszamy tutaj do obejrzenia i wysłuchania pełnej rozmowy.
Przepraszamy za utrudnienia.
Telewizja Chrystusa Króla.
Piotr Golecki
Biedny człowiek ten Hałat. Wszyscy naukowcy kłamią w badaniach, a media wszystkie to spisek. A szczepionka to gorzej niż zaraza. Biada tym co maluczkim niewykształconym szkodzą … Hałat nie gadaj głupot tylko pokaż i zrób naukowe badania leniu, atencjuszu.
pielgrzym55
Słuchaj "naukofców" z reżimowych mediów, wstrzykuj sobie "szczepionkę" co dwa miesiące, śpij w masce, zbuduj bunkier i się w nim zamknij przed zbrodniczym koronawirusem. Chroń siebie i innych!
MementoMori+++
"Wszyscy" "wszystkie" to dopiero gburstwo , pogarda, biedactwo i upośledzenie intelektualne
Panna Roztropna
"odwrócone do góry nogami" bo to ulubiona strategia szatana - małpowac Pana Boga przez odwrotnośc.
To nasz przeciwnik i przeciwieństwo Boga.
Gandalf46 shares this
1
Dariusz Poniewozik shares this
5
romek4562 shares this
1
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Logicznie rozumując nie istnieje pojęcie antyszczepionkowiec w kowidianiźmie, gdyż wstrzykiwane preparaty nie są szczepionkami i tu osoba określona jako antyszczepionkowiec jest w rzeczywistości obrońcą zdrowia i życia swojego i cudzego.
Piotr Stanisław Gajewski shares this
241