csk.news
42.6K

Františkova Návšteva: Extrémne Nízka Účasť, Povinné Očkovanie Nepotrebné

Slovensko v Sobotu zrušilo svoju politiku, ktorá povoľovala iba osobám očkovaným proti Covid-19 zúčastňovať sa na verejných podujatiach počas návštevy Františka 12.-15. Septembra.

Dôvodom je veľmi nízky počet registrovaných. Na pápežskú omšu vo svätyni Šaštín sa očakávalo 300 000 ľudí, ale zatiaľ sa zaregistrovalo iba 30 000 ľudí.

"Na získanie lístka bude stačiť negatívny test alebo dôkaz o prekonaní ochorenia Covid-19 za posledných 180 dní," oznámili Slovenskí biskupi.

Na Slovensku je 49,5% dospelých plne zaočkovaných, v porovnaní s viac ako 70% v EÚ.

Obrázok: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-ND, #newsQzamujmctb

Josef Arimati
Ať zůstane doma. Požehnání Slovensku určitě nepřinese.
dominikguzman
Je mi ľúto, ale nedám si viac vrážať špajľu do mozgu, covid som prekonal, žiaľ, bolo to už pred vyše 180 dňami, a nebol to delta variant, ktorý vyvoláva nádchu, ale ten vražedný, čo tu pomrelo na neho najviac Slovákov.
Peter(skala)
tak, tak žiadne špajle do nosa, tento chlapec má viac rozumu ako dospelí jedinci, čo si šprtaju v nose : 17:28
Austrália stavia covidové (koncentračné) tábory.More
tak, tak žiadne špajle do nosa, tento chlapec má viac rozumu ako dospelí jedinci, čo si šprtaju v nose : 17:28

Austrália stavia covidové (koncentračné) tábory.
Ivan Herda
Takže táto situácia svedčí o klamstve a manipulačnej propagande tejto tzv.nevládnej vlády,ak by bolo zaočkovaných toľko ako tvrdia ,hravo by sa tie počty naplnili,pritom ale asi pri takejto akcií by nemalo ísť aj biskupom o počty ako hlavný ukazovateľ,zrejme ten skutočný hlavný ukazovateľ ukazuje úpne niečo iné vo vzťahu veriacich k pápežovi a to je hlavný problém! Nie počty ,vy aritmetici.