Clicks271
olek19801
2
Deus Vult: Polska jako jedyna ocaleje - trzecia tajemnica fatimska Siostra Łucja dos Santos z Portugalii należy do trojga ludzi, którzy mieli być świadkami objawień Matki Bożej. Zakonnica odeszła w …More
Deus Vult: Polska jako jedyna ocaleje - trzecia tajemnica fatimska
Siostra Łucja dos Santos z Portugalii należy do trojga ludzi, którzy mieli być świadkami objawień Matki Bożej. Zakonnica odeszła w 2005 roku, jednak pozostawiła po sobie wiele spisanych wizji. Jedna z przepowiedni siostry Łucji dotyczy wybuchu wojny. Według niej będzie to mieć związek z użyciem broni jądrowej, a wśród najbardziej poszkodowanych państw znajdą się m.in. Niemcy, które zostaną zalane wodą. Podobny los czeka Danię i Holandię. W przepowiedni siostry Łucji Polskę czeka znacznie lepszy scenariusz. Przetrwamy kataklizm, lecz przede wszystkim Polska będzie odpowiadać za to, jak będzie wyglądać Europa. To z Polski wyjdzie iskra, która obudzi Europę.

???

Czy Polska opanowana przez wrogie siły ma szansę na ocalenie? - tak bym zapytał.
youtube.com/watch?v=cyyZomBoJh8
V.R.S.
"Zakonnica odeszła w 2005 roku"
---
Tak twierdzi oficjalna, budząca istotne wątpliwości co do zgodności ze stanem rzeczywistym, narracja:
sisterlucytruth.orgMore
"Zakonnica odeszła w 2005 roku"
---
Tak twierdzi oficjalna, budząca istotne wątpliwości co do zgodności ze stanem rzeczywistym, narracja:
sisterlucytruth.org
olek19801
Wiele spraw w KK budzi wątpliwości. Zamęt wszędzie i sytuacja Polski jest bardzo tragiczna. Czy ocaleje? Mam mieszane uczucia. Ten pan powinien zgłębić sprawę siostry Łucji.