Clicks36
lt.news

Teisingumo nerasta: Pranciškus pribaigė gyvuojančią broliją

Popiežius Pranciškus nusprendė išskirti naujųjų apeigų gyvuojančią Briuselio Šventųjų Apaštalų Broliją Belgijoje. Ją sudarė kunigai, seminaristai ir kiti dvasininkai, tačiau jų apkęsti negalėjo Briuselio kardinolas Jozefas De Keselis.

De Keselis 2015-ųjų lapkritį pakeitė katalikų arkivyskupą Andrėjų Leonardą, kuris pripažino šią dvasininko Michaelio Zanočio 2013-aisiais įkurtą grupuotę.

Ją sudarė šeši kunigai ir dvidešimt trys seminaristai, kol tuo pačiu metu visoje likusioje Belgijoje nebuvo nė vieno naujo prancūziškai kalbančio ir pasišventusio dvasininko naujoko.

Parapija, kurią valdė ši brolija Briuselyje, greitai tapo krikščionybės atsinaujinimo centru. Tačiau, masinės imigracijos pradžioje De Keselis teigė, kad šią grupuotę reikia sunaikinti, nes „per daug“ brolijos narių buvo prancūzai, kai, palyginus, nacionalinėje Namuro seminarijoje iš 80 seminaristų tik 25 yra kilę iš Belgijos.

Balandžio 12-ąją Marko Tosatis apie tai parašė naują straipsnį tinklalapyje LaNuovaBQ.it, žurnalistas šias karščiausias naujienas paskelbė visam pasauliui. Tosatis nustebino tikinčiuosius paskelbęs, jog Popiežius Pranciškus sustabdė aktyvios ir gyvuojančios bendruomenės veiklą tik todėl, kad keli kardinolai ir teisėjai to norėjo.

Tosatis tai pavadino „baisia istorija“, kuri tikrai paliks nemenką dėmę Popiežiaus Pranciškaus valdymo istorijoje.

Verta dėmesio yra tai, jog didžiausia religinė grupuotė Briuselyje yra islamas.

#newsGotrrmektq