Clicks5
NewsLetters
Віденський кардинал і московський патріарх пропихають центр Нью Ейдж. Шановний віденський кардинале К. Шенборн! Шановний московський патріарху К. Гундяєв! Звертається до вас і до австрі…More
Віденський кардинал і московський патріарх пропихають центр Нью Ейдж.

Шановний віденський кардинале К. Шенборн!

Шановний московський патріарху К. Гундяєв!

Звертається до вас і до австрійських католиків та православних християн Росії Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (BВП) з приводу серйозного питання. У московському районі Комунарка на площі понад 5 гектарів до 2022 року повинен бути побудований центр синкретизму Нью Ейдж для відступницького християнства, ісламу, іудаїзму та буддизму. Подібний центр має бути і у Відні.

Шановні ієрархи, якщо вважаєте себе один католиком, а другий православним, а до того ж, займаєте найвищі уряди в Церкві, то ви зобов’язані як перед Богом, так і перед католиками і православними радикально протестувати проти цього самогубного проекту. Трагедія полягає в тому, що ви обидва, як оприлюднили мас-медіа, навпаки, підтримуєте цей проект НСП, який ліквідує християнство. Здійснювати синкретизм з тими, які радикально відкидають нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа, з вашого боку, шановний кардинале і шановний патріарху, є публічним знаком зради. Це також ознака того, що ви обидва вже давно виключили себе з Христової Церкви і на вас лежить Божа анатема – прокляття (див. Гал. 1,8-9). Ваша зрадницька діяльність обманює і зводить слабких християн на широку дорогу до вічної погибелі. Якщо ви – один чи другий – негайно не виступите з виразним протестом та вимогою відмінити цей проект, то тим самим перед усім світом проголошуєте, що ви не слуги Христа, а слуги антихриста. Таким чином ви співпрацюєте в антибожому проекті масонів для створення т.зв. єдиної релігії, головою якої є не Христос, а антихрист. Християнин, який хоче бути спасенним, вас, які незаконно окупуєте церковний уряд, а при тому служите дияволу, не сміє слухатися.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


9.10.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.