pl.news
83K

Schneider ma dowód: ani jednego zakażenia przez PRZYJĘCIE Komunii Świętej

Nadużyciem władzy biskupiej jest zakaz przyjmowania Komunii Świętej ręką pod pretekstem Covid-19, powiedział biskup Schneider Mii Barhouche w wywiadzie udzielonym po francusku podczas niedawnej wizyty w Libanie (wideo poniżej).

Schneider podkreśla, że chwytanie nie jest "bezpieczniejsze" niż przyjmowanie Komunii Świętej i nie chroni lepiej przed infekcją wirusową, wręcz przeciwnie. W Kazachstanie biskupi zezwolili jedynie na przyjmowanie Komunii Świętej: "do tej pory nikt nie został zarażony. Ani jednego przypadku zakażenia". Schneider nazywa to "empiryczną demonstracją" i "niezaprzeczalnym faktem".

Zmuszanie wiernych do chwytania Komunii ręką jest duchową tragedią, niebezpieczną, minimalistyczną i "bardzo bliską desakralizacji", wyjaśnia Schneider: "nie możemy tak traktować naszego Boga." Zwraca on uwagę, że chwytanie Komunii powoduje, że cząstki hostii spadają na podłogę, tak że są deptane [co JEST desakralizacją].

Dalej, Schneider zauważył, że szczepionki Covid-19 (20:00) są wszystkie skażone liniami komórkowymi z abortowanych dzieci, które będą bazą dla straszliwego przemysłu płodowego. Dlatego "nie jest możliwe przyjęcie tej szczepionki". Schneider zauważył również, że szczepionki nie są wystarczająco testowane i że mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Traditionis custodes Franciszka (38:00) jest dla Schneidera "tragiczna", "raniąca", "niesprawiedliwa" i tak drastyczna, że TC ostatecznie stłumi Mszę Trydencką. Schneider zauważa, że w ciągu pierwszych dni, niektórzy biskupi całkowicie zakazali Mszy Trydenckiej w swoich diecezjach. Schneider spodziewa się jednak, że Msza będzie kontynuowana w podziemiu i odniesie zwycięstwo, ponieważ jest dziełem Boga.

#newsVboppdnclr

50:16
jansprawiedliwy
mimo różnych koncepcji w dobrej wierze,ja wolę by kościół był tradycyjny i nie zmienny ,tak jak BÓG,duch czasów to nie boża zagrywka,są sprawy najświętsze,a po za mszą można sobie układać zwyczaje byle zgodnie z biblią,myślę tu też o sztukach aktorskich podczas mszy,tańcom,machaniu chustami ,po za mszą proszę bardzo
wacula25wp.pl
Stina Kri
Piszesz -[ Ten przywilej należy się tylko kapłanom ]==A nie masz racji ponieważ w każdy pierwszy piątek u mnie ksiądz proboszcz daje nam właśnie tak komunię św z winem z kielicha mszalnegoMore
Stina Kri

Piszesz -[ Ten przywilej należy się tylko kapłanom ]==A nie masz racji ponieważ w każdy pierwszy piątek u mnie ksiądz proboszcz daje nam właśnie tak komunię św z winem z kielicha mszalnego
Stina Kri
" Podczas jednego ze ślubów podał kielich z winem młodej parze" Ten przywilej należy się tylko kapłanom Krwi Chrystusa nigdy nie wolno podawać osobom cywilnym.
wacula25wp.pl
Ksiądz wyśmiewał pandemię i nie przestrzegał zasad sanitarnych. W końcu sam zakaził się koronawirusem.
Duchowny wyśmiewał wirusa, nie nosił maseczki w kościele ani w czasie prowadzenia katechezy w szkole. "Podczas jednego ze ślubów podał kielich z winem parze młodej, z którego sam wcześniej pił, a dopiero co ogłoszono restrykcje"
Podczas mszy wielkanocnej wikariusz zasłabł, a jego pogarszający …More
Ksiądz wyśmiewał pandemię i nie przestrzegał zasad sanitarnych. W końcu sam zakaził się koronawirusem.
Duchowny wyśmiewał wirusa, nie nosił maseczki w kościele ani w czasie prowadzenia katechezy w szkole. "Podczas jednego ze ślubów podał kielich z winem parze młodej, z którego sam wcześniej pił, a dopiero co ogłoszono restrykcje"
Podczas mszy wielkanocnej wikariusz zasłabł, a jego pogarszający się z dnia na dzień stan zdrowia zaalarmował wiernych. Wkrótce okazało się, że otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Duchowny trafił na kwarantannę jako jedyny z parafii, choć mieszka pod jednym dachem z proboszczem i dwiema gospodyniami. dwie panie, które są podobno gospodyniami księży), jak wchodzą na plebanię i nie widzę, aby odbywali kwarantannę, a chyba powinni? Czy to dobrze, że roznoszą wirusa i nie przestrzegają zasad? Zaniepokojony czytelnik zaalarmował poddębicki sanepid. O reakcję Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poddębicach zapytali dziennikarze "Gazety Wyborczej". Według zastępcy dyrektora stacji Dariusza Warpasa po uzyskaniu zgłoszenia inspektorzy wszczęli już dochodzenie epidemiologiczne w parafii. ks. Janusz Szeremeta powiedział, że zakażony wikariusz przebywa w odosobnieniu na piętrze parafii i nie ma kontaktu z innymi mieszkańcami. Posiłki są podobno pozostawiane pod jego drzwiami.
wacula25wp.pl
DARCOA czy chcesz powiedzieć że zaraza śmiertelną chorobą to są Twoim zdaniem bzdety niemodne
CÓRKA MARYI
Stina Kri
Wyciągając wnioski z Twoich komentarzy to Ty Elkamie jesteś niewierzący, więc co cię obchochodzi gdzie i jaki ten Kościół będzie.
pielgrzym55
Pisowsko-kowidiańsko-modernistyczny burek poniżej już ujada.