uk.news
34

У березні триватимуть репресії щодо спільнот Старого Обряду

Папа Франциск та сторонники його жорсткої лінії готують ще два літургійні документи, повідомив портал La-Croix.com (17 січня).

Один указ у березні надійде щодо тих Спільнот Старого Обряду, які продали себе Ватикану. Інший замінить документ Liturgiam authenticam (2001), який контролює якість літургійних перекладів Novus Ordo.

La-Croix.com також зазначає, що придушення Франциском комісії Ecclesia Dei, яка відповідала за Римський Обряд, було актом помсти, оскільки Ecclesia Dei санкціонувала святкування Страсного тижня відповідно до Римського Месалу 1954 року, який Пій XII у 1955 році замінив злощасною переробкою.

За даними La-Croix.com, Франциск очікував на публікацію Traditionis custodes у середині вересня, але переніс її на середину літа, оскільки ця нещадна репресія була важливою для Франциска, який «прискорив усе в липні після своєї операції, тому що він бачив можливий кінець свого понтифікату. Я думаю, що він боявся померти», - розповіло джерело La-Croix.com.

Проте, для порятунку своєї бідної душі, йому було б краще постати перед Божественним Суддею, не публікуючи цього документа.

Зображення: © Joseph Shaw, CC BY-NC-SA, #newsZpqojaxtif