Clicks2K
pl.news
3

Za późno: Franciszek miażdży prawo i chwali jego twórców

Franciszek wysłał 22 listopada list do ośmiu argentyńskich zwolenników aborcji, którzy cztery dni wcześniej zwrócili się o jego pomoc w związku z argentyńskim projektem ustawy o aborcji.

Ustawa ta została wprowadzona przez prezydenta Alberto Fernándeza w zeszłym tygodniu. List Franciszka został opublikowany przez LaNacion.com.ar (24 listopada). "Czy eliminacja ludzkiego życia w celu rozwiązania problemu jest sprawiedliwa? Czy uczciwie jest zatrudnić zabójcę do rozwiązania problemu?" – pisze Francis.

Wypowiedź Franciszka nie ma jednak wagi po tym, jak poparł kampanię wyborczą proaborcyjną Fernándeza, zasygnalizował, że nie będzie przeciwny aborcji i milczał na ten temat, aż do teraz, kiedy jest za późno.

#newsMyycqbejlc

pielgrzym55
bergolnięty
Tymoteusz
Jorge Bergoglio jak zwykle bergoli, a większość katolików i innych jak zwykle go słucha...

Jorge Bergoglio jedno mówi, co innego robi, (a możliwe, że) co innego myśli...

„Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest …More
Jorge Bergoglio jak zwykle bergoli, a większość katolików i innych jak zwykle go słucha...

Jorge Bergoglio jedno mówi, co innego robi, (a możliwe, że) co innego myśli...

„Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!” (Mt 7, 13-14).
Piotr2000
po raz kolejny POTRZEBA interpretatorow, aby odczytac slowa tego Syna Zatracenia.