Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks4.6K

Salve Mater Misericordiae

Michel-René Landry
5
Maria Virgine
Acederilla
" Cuando rezas el Rosario, los ángeles se regocijan, la Santísima Trinidad, se deleita, mi Hijo, se alegra también, y yo misma soy más feliz de lo que podrías adivinar.
Después del Santo Sacrificio de la Misa, no hay nada en la Iglesia, que yo ame tanto como el Rosario"


(Nuestra Señora, al venerable Alan de la Roche)
🙏 😇 👏
Slawek
Duszo najmilsza, jeszcze jedną tajemnicę chcę ci odsłonić, zanim opuścisz to miejsce, na którym tak wiele łask ci udzieliłem.
Królestwo Moje rozszerzać się musi, gdyż Ja na to się urodziłem i na to przyszedłem na świat, aby Krwią swą obmyć świat z grzechów i założyć swe królestwo prawdy, sprawiedliwości i miłości. Aby przyjść na świat, miałem liczne sposoby do wyboru. Obrałem niepokalaną drogę …
More
Duszo najmilsza, jeszcze jedną tajemnicę chcę ci odsłonić, zanim opuścisz to miejsce, na którym tak wiele łask ci udzieliłem.
Królestwo Moje rozszerzać się musi, gdyż Ja na to się urodziłem i na to przyszedłem na świat, aby Krwią swą obmyć świat z grzechów i założyć swe królestwo prawdy, sprawiedliwości i miłości. Aby przyjść na świat, miałem liczne sposoby do wyboru. Obrałem niepokalaną drogę Maryi. Przez Nią przyszedłem na świat, przez Nią też chcę królować nad światem.

Chcąc więc rozszerzyć Moje królestwo na świecie, wzywaj wstawiennictwa Maryi i szerz Jej królowanie. Jakże wiele macie Jej do zawdzięczenia. Oto stojąc u stóp krzyża, ta Matka Boleściwa zrodziła was wraz ze Mną do życia łaski, cierpieniami wydała was na świat, łzami i Krwią Serca swego zmyła grzechy wasze.
Zbliż się więc do Jej Serca i przez Jej królowanie, błagaj o tryumf i zwycięstwo Moje nad światem.

(Pan Jezus do św. Małgorzaty Marii)

✍️ O. Mateo Crawley-Boevey sscc 👍 🤗 🙏 🤗
Germen
Salve Mater Misericordiae
👏 👏 👏 😇
josmul70
EXCELENTES IMÁGENES...
Galahad
Mater Ter Admirabilis ora pro nobis. 🙏 😇 🙏 😇 🙏 😇