Clicks2.8K
olek19801
8
Burmistrz Miasteczka Śląskiego nie chodzi na dworze w maseczce. „Nie ma sensu, absurd” (15.04.2021) Więzi rodzinne są porozrywane, są problemy psychiczne u osób starszych i dzieci. Firmy upadają, …More
Burmistrz Miasteczka Śląskiego nie chodzi na dworze w maseczce. „Nie ma sensu, absurd” (15.04.2021)

Więzi rodzinne są porozrywane, są problemy psychiczne u osób starszych i dzieci. Firmy upadają, ludzie tracą dorobki życia – mówi burmistrz gminy położonej w powiecie tarnogórskim.
youtube.com/watch?v=w1HmOMtQ0Z0
BeatkaS
Brawo Panie Burmistrzu! Aż chciało by się zamieszkać w Miasteczku z Takim Burmistrzem!
Naprawdę zazdroszczę :)
Serdecznie pozdrawam!
olek19801
TomUrb
"Celem życia nie jest przeżycie" - to zdanie mógłby wypowiedzieć jakiś święty...
Nie jestem pewien, może pan burmistrz powiedział "ceną życia", ale trafia całkowicie w sedno.
Wieczne Odpoczywanie Amen
Jan Zbigniew wojan
Każdy normalnie myślący człowiek powinien zauważyć, że powietrze przez nas wydychane nie jest suche, a zawiera duży procent wilgoci. Pod maską jest to idealne środowisko do tworzenia się pleśni, grzybów, bakterii, wirusów itp. I właśnie w takich warunkach - wilgoci i ciepła - odbywa się namnażanie w laboratoriach do produkcji szczepionek. Dodatkowo jeszcze podtruwamy się dwutlenkiem węgla, …More
Każdy normalnie myślący człowiek powinien zauważyć, że powietrze przez nas wydychane nie jest suche, a zawiera duży procent wilgoci. Pod maską jest to idealne środowisko do tworzenia się pleśni, grzybów, bakterii, wirusów itp. I właśnie w takich warunkach - wilgoci i ciepła - odbywa się namnażanie w laboratoriach do produkcji szczepionek. Dodatkowo jeszcze podtruwamy się dwutlenkiem węgla, którego organizm próbuje się pozbyć, a maska to uniemożliwia. Ponadto maska ogranicza ilość dostarczanego tlenu i następuje ogólne niedotlenienie wszystkich komórek, a głównie mózgu. Tak więc noszenie masek przysparza dodatkowe problemy naszemu organizmowi o czym jakoś nie wspominają ci co nakazują nam ich noszenie. Centers for Disease Control and Prevention (Centra Kontroli i Prewencji Chorób), CDC na zlecenie WHO wykonując testy maseczkowe wydało opinię, że maski nie zatrzymują wirusów, a zatem nie są przydatne w obecnej sytuacji. Jest raport i można sprawdzić.
Może celowo nakazuje się noszenie masek, by dodać chorób, gdyż zbyt mała jest umieralność na covid i należy ludzi podtruć tym co tworzy się pod maską, a efekty zobaczymy za rok, czy dwa i wtedy wszystko zostanie zrzucone na covid ! Zastanowienia godny jest również fakt, że wraz z coraz większym reżimem obowiązku noszenia masek wzrasta liczba zachorowań na różne choroby o czym nas nie informują, bo “testy” PCR zakupione za duże pieniądze nie są żadnymi testami na koronowirusa o czym mówił nie żyjący już twórca. Z obowiązku noszenia masek zwolniona może być osoba posiadająca odpowiednie zaświadczenie lekarskie, tylko jak je uzyskać skoro przychodnie są zamknięte, a przez telefon trudno by było to przesłać ? Czy zamknięcie ośrodków zdrowia nie jest celowe, by ludzi wprost nie leczyć ? Można oczywiście pójść do lekarza prywatnie płacąc za wizytę 150 czy 200 złotych więc zostawili nam “wybór“. Należałoby dodać, że przeszliśmy już poważne epidemie grypy, ospy, czy tzw. odry, ale w żadnym przypadku nie było nakazu zakładania masek, przychodnie przyjmowały pacjentów, a w ciężkich przypadkach lekarze chodzili do ciężej chorych bez obaw o zdrowie.
Do czego chcą doprowadzić “mędrcy”, przekazują nam w filmach i jeśli na to pozwolimy tak się stanie. A jak może wyglądać świat zobaczcie w “Mad Max pod Kopułą Gromu”, czy inne podobne scenariusze i nie są to żadne bzdury, bo wszystko na to wskazuje - małymi kroczkami do celu ! Wielu powie, że to jakieś teorie spiskowe, ale żeby coś zrealizować najpierw powstaje plan - teoria właśnie ! A może by tak wreszcie wskazać i przykładnie ukarać tego, lub tych, którym się wirus “wymknął” z laboratorium, bo na razie tylko oskarżają się na przemian Chiny i USA, a może to jednak kosmici ? Ludobójstwo na skalę światową !
Każdy może kupić za niewielkie pieniądze pulsoksymetr i zmierzyć saturację podczas noszenia maski. Sam stwierdzi jak po pewnym czasie spada ilość tlenu w organizmie, a jednocześnie wzrasta ilość dwutlenku węgla zabójczego dla życia !
Niemcy - Nowe maski dla policji z “siatką“, by łatwiej było oddychać w czasie “akcji”, a taka maska przepuszcza wszystkie bakteria i wirusy, czego oni się już nie boją (?).
Jeden młody diabeł zapytał starego: Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz? Stary diabeł odpowiedział : Wzbudziłem w nich strach! Zapytał młody:
Super robota ! A czego się bali ? Wojen ? Głodu ? Odpowiedział stary: Nie, bali się choroby!
Przecież to jest wojna i jak śpiewa Pani Agnieszka "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola !
Jedyny polski narodowy tygodnik ma tak opisaną pierwszą stronę:
"Nie lewica, nie prawica Tylko Polska" - kup, przeczytaj prawdę !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Czy tak odpowiesz, gdy wnuk zapyta:
- Dziadku, gdzie byłeś i co zrobiłeś jak wprowadzali niewolnictwo ? -
- Wnusiu, nic nie zrobiłem, zakryłem szmatą twarz... -
Jan Zbigniew wojan
Brawo Panie Burmistrzu ! A reszta to niewolnicy systemu, który nas zniewala !
Edward7
–" Sytuację z maseczkami można już to do absurdu sprowadzać. No bo jeżeli wyjdzie rozporządzenie ministra, że mamy chodzić w wiadrze na głowie no to kiedy jest ta granica, że już można ocenić, że przepis jest absurdalny i nie należy go stosować" – powiedział z przymrużeniem oka Skrzydło w rozmowie dla portalu tarnogorski.info.

nczas.com/…bez-maseczki-wiadra-na-glowe-tez-nie-zalozy-video/