Clicks1.7K
PiotrM
16

Ks. Murziński już ma zakaz Głoszenia Ewangelii.....

Kuria Metropolitalna Białostocka informuje, iż ksiądz Paweł Murziński, wikariusz parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Białymstoku, na mocy dekretu z dnia 21 września br., otrzymał zakaz głoszenia Słowa Bożego, spowiadania wiernych oraz wykonywania innych funkcji wynikających z przyjętych święceń, poza odprawianiem Mszy św. w koncelebrze w parafii św. Jadwigi Królowej w Białymstoku (bez prawa przewodniczenia), a także zakaz publikowania kazań, konferencji, artykułów i jakichkolwiek wypowiedzi w prasie, internecie i innych środkach masowego przekazu.

Aneta Binkowska
Ksiądz Murziński to prawdziwy Boży Kapłan i głosi prawdziwą Ewangelie dlatego ma zakaz nauczania .... 😭
Anula123
🥺
MIQUEDEM~
Nie bardzo rozumiem. Przecież KPK wyraźnie stanowi że nie można kapłana zmusić do odprawiania NOM-u tylko w koncelebrze....
jac505
Teraz może przyjdzie kolej na ks. Dominika Chmielewskiego ? Panie Jezu przyjdź !
jac505
2000 lat temu, jak wydali wyrok śmierci na Pana Jezusa, a potem na Jego wiernych, wierzyli, że Bogu chwałę oddają. Podobnie jest dzisiaj. Arcy-kapłani z Białegostoku, jesteście tak mądrzy a nie widzicie po czyjej stronie jesteście ? Niedługo ujrzycie komu wasze działania przyniosły owoce. Panie Jezu przyjdź !
MementoMori+++
Miejmy nadzieję że ta kara zakazu została podyktowana, przez niewiedze tych przełożonych i że będą badać i dokształcać się przez ten czas, jakby tak było to później mogłaby być szersza reakcja i sprzeciw wobec naduzyc o jakich mówił ks. Paweł
MementoMori+++
" Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi..." Posłuszeństwo Bogu jest ponad posłuszeństwem ludzi. Jakieś wogole są argumenty zakazu? Bo zapewne nie ma gdyż by to ujawniło że przełożeni,ks są wyznawcami poprawności politycznej a oprócz tego histerykami i panikarzami bez cnoty męstwa wiary... Nadchodzi czas że korzystniej dla duszy będzie udanie się na pustynie i nie uczestniczenie we Mszy św , niż …More
" Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi..." Posłuszeństwo Bogu jest ponad posłuszeństwem ludzi. Jakieś wogole są argumenty zakazu? Bo zapewne nie ma gdyż by to ujawniło że przełożeni,ks są wyznawcami poprawności politycznej a oprócz tego histerykami i panikarzami bez cnoty męstwa wiary... Nadchodzi czas że korzystniej dla duszy będzie udanie się na pustynie i nie uczestniczenie we Mszy św , niż uczestnictwo w jakimś szaleństwie i parodii Pana Boga gdzie jest jakiś nowy kościół sanepidowo-totalitarny . Oj diabeł się wściekł a straca na tym tylko chwiejne dusze bez gmachu cnót teologicznych i kardynalnych.
Quas Primas
Masz trochę racji Memento Mori.
LEPIEJ sie udać na pustynię, niż czynić jakiekolwiek zło....
Quas Primas
Ci duchowi mordercy dusz, sami siebie skazują na potępienie.
Taka ich wola - chcą tam iść "na chama", niech idą!!!
Żydomasoneria się cieszy....
Tymoteusz
Ks. dr Paweł Murziński - kolejny Boży kapłan prześladowany za głoszenie Prawdy.

Oto jeden z wielu tematów, który zapewne wkurzył uzurpatora Jorge Bergoglio i jego kardynalskich masońskich heretyckich wspólników z Sankt Gallen :

Bezdroża Amazonii - ks. dr Paweł Murziński
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Matka Boża do katolickiego kleru.

Przed wami są czasy wielkiego bólu i prześladowania — i teraz musicie się na to przygotować. W przyszłości wasza wiara będzie wypróbowywana do granic wytrzymałości, a was będzie się przymuszać, abyście się zgodzili złożyć nowy ślub, w którym zostaniecie poproszeni o okazanie lojalności nowej doktrynie, która nie będzie pochodzić od mojego Syna.


Tym pośród was,…More
Matka Boża do katolickiego kleru.

Przed wami są czasy wielkiego bólu i prześladowania — i teraz musicie się na to przygotować. W przyszłości wasza wiara będzie wypróbowywana do granic wytrzymałości, a was będzie się przymuszać, abyście się zgodzili złożyć nowy ślub, w którym zostaniecie poproszeni o okazanie lojalności nowej doktrynie, która nie będzie pochodzić od mojego Syna.


Tym pośród was, którzy rozpoznają fałszywą doktrynę, kiedy zostanie wam ona zaprezentowana, nie wolno jej ulec. Kiedy zostaniecie pouczeni, aby przerobić i poprawić Najświętsze Sakramenty, musicie uciekać. Kościół Mojego Syna zostanie wypróbowany ponad swoją wytrzymałość. Ci z was, którzy być może odrzucą Prawdę na rzecz nowej, zmienionej doktryny, o której to powiedzą, że jest konieczna, by sprostać potrzebom człowieka — niech wiedzą, że będzie to wielką zdradą Słowa Bożego.

Z powodu Świętych ślubów, które złożyliście, aby służyć mojemu Synowi, jest waszym obowiązkiem wobec Bożych dzieci, by karmić je Ciałem i Krwią mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Jednak nadejdzie taki czas, kiedy zostaniecie zmuszeni, aby dokonać poprawek w Ofierze Mszy Świętej. Będą pomiędzy wami tacy, którzy natychmiast będą wiedzieć, że dokonuje się wielkie zło, a zatem musicie odwrócić się do tego plecami.

Musicie nadal odżywiać dusze tych, którzy zdani są na to, że nakarmicie ich Najświętszą Eucharystią. Jeżeli pozostaniecie wierni mojemu Synowi i nadal będziecie służyć Bożym dzieciom — jak jest to waszym obowiązkiem — to będziecie Mu służyć z wielką godnością.Proszę was, abyście codziennie odmawiali Mój Najświętszy Różaniec, aby dał wam siłę, której będziecie potrzebowali, i ochronę przed szatanem — bo te nadchodzące czasy, które są prawie przy was, będą nie do zniesienia. Jeżeli będziecie przez cały czas blisko przy sobie mieli modlitwę Pieczęć Boga Żywego, otrzymacie dodatkową Ochronę przed diabłem.

Pośród was znajdzie się wielu kapłanów, którzy nie zdobędą się na odwagę, aby podtrzymywać Słowo Boże, a jednak nigdy nie wolno wam się bać okazywać wierności mojemu Synowi. Jeżeli zdradzicie mojego Syna, to zabierzecie wraz ze sobą niewinne dusze, które bez własnej winy zostaną wprowadzone w błąd i w straszliwą ciemność.

Szatan przeniknął do Kościoła mojego Syna już przed pewnym czasem, ale za każdym razem, kiedy chaos i zamieszanie, jakie on powodował, stawały się nie do wytrzymania, były one zawsze rozpraszane dzięki wierze umiłowanych, wyświęconych sług mojego Syna. Obecnie, gdy wiara wielu kapłanów została osłabiona, a w niektórych przypadkach kompletnie zniszczona, bramy piekieł się otworzyły i grozi wam wielkie niebezpieczeństwo.

Nigdy nie wolno wam ulegać pokusie, aby zrezygnować z tego wszystkiego, czego nauczał mój Syn. Mój Syn nigdy się nie zmienił. Jego Słowo wrosło w Skałę, na której Jego Kościół został wybudowany. Jego Sakramenty przynoszą duszom Światło, którego dusze potrzebują, by podtrzymać w sobie życie. Jeżeli zdradzicie mojego Syna, zniszczycie życie samo w sobie, gdyż bez Obecności mojego Syna świat by dziś już nie istniał.

Błogosławieni są ci, którzy prawdziwie miłują mojego Syna, gdyż oni będą tymi, którzy poprzez swój przykład innym będą wskazywać drogę.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia
pawelm
Abp Fulton Sheen powiedział: Jeśli głosisz Ewangelię i nikogo ona nie oburza, to znaczy, że robisz coś nie tak.
Można by to nieco dostosować do polskich realiów, z których wynika, że jeśli głosisz Ewangelię i ciebie nie suspendują, to znaczy, że robisz coś nie tak...
Tym samym ks. dr P. Murziński właśnie dostał oficjalne potwierdzenie, że znalazł się po dobrej stronie mocy.
V.R.S.
Oficjalne potwierdzenie to,moim skromnym zdaniem, ks. Murziński otrzyma gdy odkryje w sobie natchnienie do takiego ślubu jak ks. Bałemba czy ks. Kowalczyk.
rokodisko
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A jaka jest przyczyna takiego zakazu? Przecież Ks. Murziński, żadnych herezji nie głosi, mówi tylko Świętą Prawdę. Czyżby Kurię Białostocką drażniła Prawda? Taki zakaz to powinien być dla Księży heretyków i zwodzicieli, których teraz jest coraz więcej i przybywa jak grzybów po deszczu. Przecież Księdzu nikt nie może zabronić odprawiania Mszy Świętej i sprawowania Sakramentów Świętych, bo do tego …More
A jaka jest przyczyna takiego zakazu? Przecież Ks. Murziński, żadnych herezji nie głosi, mówi tylko Świętą Prawdę. Czyżby Kurię Białostocką drażniła Prawda? Taki zakaz to powinien być dla Księży heretyków i zwodzicieli, których teraz jest coraz więcej i przybywa jak grzybów po deszczu. Przecież Księdzu nikt nie może zabronić odprawiania Mszy Świętej i sprawowania Sakramentów Świętych, bo do tego jest powołany i z tego przed Bogiem będzie sądzony!
Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi! Wszyscy Biskupi i Księża którzy, namawiają i zmuszają do przyjmowania Komunii Świętej na rękę, powinni dostać nie tylko suspensę, ale ekskomunikę! To są wilki w owczych skórach i mają krew na swoich rękach! Nie wolno ich słuchać! Żadnego posłuszeństwa takim oszustom- przebierańcom !!!
m.rekinek
,,Przecież Ks. Murziński, żadnych herezji nie głosi,"
-------------------------------------------------------
Ano właśnie, gdyby je głosił to został by biskupem, tak jak Ryś lub robił karierę w Watykanie.
Apropos Rysia, jutro wrzucam filmik o jego najnowszych ,,osiągnięciach" w dziedzinie modernizmu i rozpowszechniania profanacji.