Clicks274
PiotrM
5

NOSZĄC MASKĘ SZUMOWSKIEGO

NOSZĄC MASKĘ SZUMOWSKIEGO SAM SOBIE WYWOŁASZ CHOROBĘ POPRZEZ BAKTERIE I GRZYBY BAKTERYJNE.

O TO IM CHODZI!!!

CHOROBA KTÓRĄ SOBIE WYWOŁACIE SAMI PRZEZ

NOSZENIE MASEK NAZYWA SIĘ ZAKRZEPICA!!

Z POWODU NIEDOTLENIENIA KRWI WASZE BIAŁKA UMIERAJĄ!!

SPRÓBUJCIE NIE DOTLENIĆ RYBOM WODY W AKWARIUM.

CIEKAWE CO SIĘ STANIE PO CZASIE 😁😁

ZACZNIJCIE MYŚLEĆ SAMODZIELNIE BO INACZEJ

SKOŃCZYCIE JAK RYBKI W AKWARIUM Z BRAKU TLENU!!!


POHENIX
Nigdy nie daj sobie zrobić testów na Covid,„Twierdzą, że wirus niszczy system nerwowy dużej części ludzi, pozostawiając trwałe problemy neurologiczne i uszkodzenia mózgu". Ale chciałbym zapytać - czy to naprawdę wirus to robi, czy też testy to robią?https://gloria.tv/post/6zNcTRVySCqzEXBi9g8yzJbsG
m.rekinek
,,Poważne i potencjalnie śmiertelne połączenie niedotlenienia-zakrzepu
zostało stwierdzone w badaniu naukowym zatytułowanym Niedotlenienie spowalnia ekspresję białka S. Badanie, opublikowane w lipcu 2018 roku, opisuje, jak niedotlenienie (niskie stężenie tlenu) obniża poziom białka S we krwi, naturalnego antykoagulantu. Prowadzi to do zwiększonego ryzyka rozwoju zakrzepicy lub zakrzepów krwi, z …More
,,Poważne i potencjalnie śmiertelne połączenie niedotlenienia-zakrzepu
zostało stwierdzone w badaniu naukowym zatytułowanym Niedotlenienie spowalnia ekspresję białka S. Badanie, opublikowane w lipcu 2018 roku, opisuje, jak niedotlenienie (niskie stężenie tlenu) obniża poziom białka S we krwi, naturalnego antykoagulantu. Prowadzi to do zwiększonego ryzyka rozwoju zakrzepicy lub zakrzepów krwi, z których niektóre mogą zagrażać życiu. Badanie było wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy wykazało, że niedotlenienie może zwiększać ryzyko zakrzepów krwi z przyczyn molekularnych."
„Zaledwie 5% spadek utlenienia krwi jest uważany za„ nieprawidłowy ”, ale 15% spadek spowoduje zauważalne objawy. Należą do nich bóle głowy, zawroty głowy, nudności i zaburzenia poznawcze. Nawet chirurdzy mogą cierpieć na niski poziom O2 i związane z tym objawy po prostu z powodu noszenia maski chirurgicznej… Na poziomie morza powietrze, którym oddychamy, zawiera 21% tlenu. Duża wysokość, na której piloci mogą cierpieć na złe skutki, zaczyna się nawet na 5000 stóp. Powszechnie noszona maska N95 poważnie ogranicza wchłanianie ; Powszechnie wiadomo, że powoduje 20% redukcję O2, co symuluje 16% O2 na wysokości 6000 stóp. Ponieważ N95 symuluje podobnie niskie nasycenie tlenem, oznacza to, że noszenie maski może zmniejszyć naturalną zdolność do zapobiegania zakrzepom krwi o 50%.
Ma to potencjalnie poważne konsekwencje. Wyszukiwanie w Internecie hasła „zakrzepy krwi” zwraca wiele historii o krzepnięciu krwi wywołanym przez wirusa i jego śmiertelności dla tych pacjentów. Pod koniec czerwca naukowcy z Utah odkryli, że przyczyną krzepnięcia COVID-19 jest nad-reaktywność płytek krwi ”. (...)

Pomyślmy o tym przez chwilę. Niektórzy, na przykład dr Robert Young, sugerowali, że COVID jest krzepnięciem krwi (zakrzepicą), a nie wirusem. To sytuacja z kurczakiem i jajkiem, ale niezależnie od tego, czy niedotlenienie prowadzi do COVID, czy COVID prowadzi do niedotlenienia, czy też rozpoczyna się cykl spadkowy, w którym żyją się nawzajem, istnieją mocne dowody na związek - i wszystko to zakłada, że COVID to nowa, odrębna choroba (która jest trudna do wykazania, biorąc pod uwagę szerokie niejasne objawy i że SARS-CoV-2 nie spełnił postulatów Kocha). Biorąc to pod uwagę, noszenie maski jest najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, bez względu na to, czy jesteś zarażony, czy nie, ponieważ blokuje ona zaopatrzenie w niezbędny tlen! (...)

Oregon Dissenter kontynuuje:

„Wyobrażam sobie ludzi, którzy w innym przypadku przeżyliby przypadek COVID-19, zakładając maskę, aby„ chronić innych ”i w zasadzie zabijać się… Jestem pewien, że można zidentyfikować wiele problemów związanych z celowym zwiększaniem ryzyka zakrzepów krwi w populacji ogólnej poprzez masowe obowiązkowe maskowanie. Już miliony ludzi zażywają leki rozrzedzające krew, aby pozostać przy życiu. Jak może być dobrym pomysłem utrudnianie już zmniejszonej naturalnej zdolności krzepnięcia? A co z ludźmi, którzy nie zdają sobie sprawy, że mają zaburzenia krzepnięcia, a potem godzinami noszą maskę w pracy? (...)
Gabrysia33
NIEWOLNICTWO! w innym wydaniu.