Clicks521
Orędzia

Modlitwa i cierpienie jednej osoby, może uratować Naród! Pamiętajcie o tym! Wasz ukochany Jezus Chrystus Syn Maryi.

Przyjaciele. Zawsze pamiętajcie te słowa naszego Pana.W nich zawarty jest cały sens na Czasy Ostateczne w których żyjemy. Modlitwa i cierpienie jednej osoby- to dotyczy ciebie, mnie i każdego z nas wierzących, ale i tych jeszcze się nie modlących, których Duch Święty obudzi podczas Ostrzeżenia(Oświecenia Sumień).W tych słowach zawarty jest sens całego naszego istnienia i życia dla innych budując mosty: przyjaźni,miłości,wzajemnego szacunku, czy po prostu prawdziwej ludzkiej życzliwości i solidarności. Te życzenia skierowane do całego świata mogą stać się dla nas i dla Polski czymś w rodzaju Przymierza pomiędzy naszym Panem a jednostką, która w dzisiejszym świecie jest jak ziarno piasku nad brzegiem morza. Słowa Jezusa tak proste,ale zarazem tak potężne wskazują na moc modlitwy i cierpienia za innych. Jedna osoba( ziarno piasku) może według slow Jezusa zatrzymać „fale morza” które nasz odwieczny wróg stara się wepchnąć na plaże by zabrać jak najwiecej ziaren piasku i utopić je w swoich głębiach. Tą plażą jest nasz Naród, wiec jaka siła musi być w modlitwie i cierpieniu by spełniły się te słowa podyktowane z Nieba? We wszystkich orędziach na świecie podyktowanych w ostatnich latach przez wielu uznanych i nie uznanych przez kościół wizjonerów i proroków znajdujemy wspólny mianownik: będzie trudno, nadejdzie ucisk jakiego nigdy nie było i nigdy nie będzie, ale nie pozwalacie by dopadło was zwątpienie, gdyż nasz Bóg ze wszystkimi Aniołami będzie strzegł tych których kocha i którzy Go kochają.
Więc nawracajmy się codziennie by pozostać pod Jego opieka do dnia kiedy Jego Syn przyjdzie w Chwale i z armią Aniołów zabierze nas do Siebie,gdzie ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, co przygotował Pan tym którzy Go kochają. W imieniu swoim, życzę Wam byśmy kiedyś spotkali się w nowym Raju i nowej Ziemi na końcu czasów.Amen
Niech Błogosławieństwo naszego Pana I Boga spocznie w te święta na Wasze rodziny, pozwalając Wam czynić rzeczy dla innych o jakich nigdy nie śniłeś.
24.12.2020 Wasz przyjaciel w wierze.